Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 авг. 2019, 01:46 ч.

Мъж Телец -17

• 8 464
  • 460
  •   1
Отговори
# 450
Много са сложни тези Телци...Казвате гледайте действията не слушайте думите.. При мен думите са "Уважавам те, ценя те,харесвам те, радвам се, че си в живота ми, ти си перфектният партньор, но не мисля нещата от другата страна, което ме кара да мисля, че е приятелство.. Действията са звънене, писане, постоянно внимание,на моменти ревност.. Ужасно е. А това характерно за тях отдръпване е непоносимо. Нещо не си направил така както на тях им харесва и веднага се отдръпват. Не знам дали ако го "играя" недостъпна и незаинтересована ще се активизира в решенията си.

# 451
  • Магнаурската школа
Сериозно ли ти е казал всичко това? Този на колко години е? JoyJoyJoy

# 452
На 30 😀 Да абсолютно сериозно.Звучи ми така все едно не знае какво иска на моменти имам чувство, че го е страх, че ще започне да изпитва нещо.Не знам дали страха  е характерен за тях. Беше ми казал "Трябва да се виждаме по-рядко, защото някой ще се влюби". Луда работа 😀

# 453
  • Магнаурската школа
Този другар или не знае какво иска, или знае много добре и тактично се пробва да ти каже, че няма да бъдете нещо повече от "просто приятели". По-скоро залагам на второто...

# 454
Е то когато има секс няма "просто приятели" 😀

# 455
  • Магнаурската школа
Има, само дето му казват "приятели с екстри". Удобна си му там, където се намираш в момента.

# 456
  • Магнаурската школа
Ти си знаеш.... Simple Smile
Виж какво посъветвах предната потребителка.
Със сигурност мога да ти кажа, че ако се направиш на "недостъпна" и "незаинтересована", нищо няма да постигнеш. Голяма заблуда е да се смята, че мъжете не ги виждат тия неща.

# 457
Да прочетох съвета Ви. Но като знаят, че ги искаш сякаш се успокояват и стават малко по пасивни. Ставаме сигурни за тях. Ами може да звуча наивно, но за мен някой да ми каже "Мислих за нас и знам, че ще се получат нещата" не е приятелско.. Може и да греша.

# 458
  • Магнаурската школа
Да прочетох съвета Ви. Но като знаят, че ги искаш сякаш се успокояват и стават малко по пасивни. Ставаме сигурни за тях. Ами може да звуча наивно, но за мен някой да ми каже "Мислих за нас и знам, че ще се получат нещата" не е приятелско.. Може и да греша.
Наивно е да се смята, че удебеленото е вярно за определени мъже, само защото са представители на определена зодия. Виждал съм доста мъже в моето обкръжение, които отговарят на написаното и никой от тях не е Телец (като се замисля, аз съм единствения Телец в обкръжението ми). Не се задълбочавай в това коя зодия бил, гледай с предимство дали това, което демонстрира, отговаря на това, което ти искаш.

# 459
Здравейте,ще споделя развитието по моя казус.Писна ми от всичко и реших просто да спра да вдигам телефона с дни на телеца и да му отговарям и каквото и друго да било.Без да давам обяснения,аз го реших,че този цирк ми е писнал и просто си казах стига толкова.И... какво се случи започна да звъни постоянно като луд,да пише да ме търси,да идва пред нас и както не беше сигурен какво чувства ,какво иска изведнъж вече започна друга песен да пее... но като всяко нещо си има последствия и сега аз се разочаровах много от поведението му ... и не му вярвам на нищо

# 460
Здравейте,ще споделя развитието по моя казус.Писна ми от всичко и реших просто да спра да вдигам телефона с дни на телеца и да му отговарям и каквото и друго да било.Без да давам обяснения,аз го реших,че този цирк ми е писнал и просто си казах стига толкова.И... какво се случи започна да звъни постоянно като луд,да пише да ме търси,да идва пред нас и както не беше сигурен какво чувства ,какво иска изведнъж вече започна друга песен да пее... но като всяко нещо си има последствия и сега аз се разочаровах много от поведението му ... и не му вярвам на нищо

Тия техните игрички край нямат ...ужас

Общи условия

Активация на акаунт