Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 авг. 2019, 12:43 ч.

Празен фоликул и овулация

• 497
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
Здравей, на мен днес ми е 30ти ден закъснение, аз също правих тестове, но само отрицателни, предната седмица( 25 ден) бях на гинеколог тя не видя бременност, изписа ми дуфастон за предизвикване на цикъла,изчаках няколко дни преди да започна да го пия защото усещам придръпване в яйчниците, надявах се да ми дойде и без него, но ето че утре го почвам. Когато попитах гинеколога защо ми закъснява отговора беше ами ти нямаш овулация и това е причината, това че нямам овулация не ми е доказано по абсолютно никакъв начин само това ми се повтаря при всяко закъснение. Ти при кого ходи за второто мнение?

# 16
Второто мнение беше от генеколожка в Токуда (д-р Велева).
Иначе ако те следят редовно само тогава могат да кажат, че не си имала овулация. Аз мисля да ходя в окръжна при доктор Дачева. Чувала съм от приятелки, че е много добър специалист.

# 17
  • София
Второто мнение беше от генеколожка в Токуда (д-р Велева).
Иначе ако те следят редовно само тогава могат да кажат, че не си имала овулация. Аз мисля да ходя в окръжна при доктор Дачева. Чувала съм от приятелки, че е много добър специалист.
Аз от Велева не останах доволна .... миналата година ме прати директно за ДЯ , а година по-късно все още си имам овулация и цикъл. Въпрос на избор!

# 18
Еми явно, че ще трябва да се ходи на трети генеколог. Но утре ще направя пак един тест за бременност... надеждата умира последна Wink

Общи условия

Активация на акаунт