Фермата 5 - 06/09/2019

  • 101 185
  • 2 814
  •   0
Отговори
# 1 515
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз пък бих го пратила моето, ако е готино място. Какво ме интересува кой е шефа в крайна сметка?

# 1 516
  • България
  • Мнения: 1 205
Саня си тръгна, една причина по-малко да гледам Фермата. Тази жена беше пример за женственост, възпитание, отстояване на позицията и адекватно спорене.
Мариана се показа егоистична, че 7 души трябва да се съобразяват с нейните желание, его и прищевки.
Трудът на Станислав отиде на кино с това връщане на Димитър. Не съм фен на благоевградския бащичко, но се рдвам, че ще има кой да помага в тежкия физически труд на мъжете богаташи.
Повечето от сиромасите са ми елементарни, нискоинтелигентни и дребни душици, незаслужаващи общественото внимание. Най-ярък пример е Веселка. Родила дете преди да навърши 18 и се гордее с това - циганска работа (и съзнавам, че може да прозвучи грубо и крайно).
Другата седмица вече ще ни занимават с влюбената двойка - губят ме като зрител.
Махленката фермерка ще е нетърпима.

# 1 517
  • Мнения: 10 795
Ми тази Таня, нали във визитката казваше, че тъкмо изплащала накрая някаква скъпа кола и няколко апартамента. Егати богаташите, изплащат си нещата на кредит, както повечето хора.
Доста бизнесмени познавам, и почти не се сещам за някой, който да не изплаща огромни кредити.Това е нормален начин за правене на бизнес.
Абсолютно е така. Но да правиш бизнес е едно, а да изплащаш неприлично скъпа кола, просто за да я имаш и да демонстрираш някакъв статус, е съвсем друго Simple Smile

# 1 518
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
Саня си тръгна, една причина по-малко да гледам Фермата. Тази жена беше пример за женственост, възпитание, отстояване на позицията и адекватно спорене.
тази е пример защо не трябва да се кандидатира за този формат.

# 1 519
  • London
  • Мнения: 6 732
Щото нечъръл дизастЪ е много възвишена душица.CloseLaughing

# 1 520
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Очаквам жена фермерка и в богаташката ферма, Саня ще посочи силиконката, Димитър някоя от неговите приближени, вероятно Кристияна, а от продукцията ще заложат на Паулина. 😃

Кой за какво ще си харчи парите, ако ги спечели, си е негова работа. И дали е влязал за да спечели също. Много са ми грозни тези въпроси идващи все от доброжелатели.

# 1 521
  • Мнения: 10 795
И аз не ги харесвам тези въпроси. Все едно се очаква човекът да каже, че ще ги дари или и аз не знам какво, някоя добра кауза. Няма лошо, ама ако каже, че ще сложи силикон на жена си или ще си направи ремонт на къщата, някак си звучи лошо, егоистично. Аз това виждам зад тези въпроси, опит да изложиш едва ли не отсрещната страна.

# 1 522
  • България
  • Мнения: 1 205
Саня си тръгна, една причина по-малко да гледам Фермата. Тази жена беше пример за женственост, възпитание, отстояване на позицията и адекватно спорене.
тази е пример защо не трябва да се кандидатира за този формат.
Не мисля, че тези качества са против формата. Това, което я спъна е естествената й бавна природа, слабите й физически ръце и крака и липсата на всякакъв опит с фермерска работа.
Искам ратайка да е Паулина, кара я доста лежерно и мързеливо.

# 1 523
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 187
Скрит текст:
Саня си тръгна, една причина по-малко да гледам Фермата. Тази жена беше пример за женственост, възпитание, отстояване на позицията и адекватно спорене.
тази е пример защо не трябва да се кандидатира за този формат.
Не мисля, че тези качества са против формата. Това, което я спъна е естествената й бавна природа, слабите й физически ръце и крака и липсата на всякакъв опит с фермерска работа.
Искам ратайка да е Паулина, кара я доста лежерно и мързеливо.
[/quote]
не става въпрос да е против формата. просто във фермата се предполага(а и налага) да живееш мизерно , да пипаш мръсните животни, да ринеш лайната ... неща все далечни за тази кукла.

# 1 524
  • Мнения: 6 218
Ако стане Марияна,както предполагам и аз няма да я прати че нали са си дружки.Иначе с кеф бих я гледала как върши нещо освен да се хили противно.
Ивайло ще е ратая тази седмица,освен ако не решат да накажат Митко за забравените задачи.

# 1 525
  • London
  • Мнения: 6 732
Гледах промото ей сега, ами тази Дана не се спря да реве кански за пари. Много ме дразнят такива хора, сега става ясно защо Велислава е така вманиачена в парите, ми ако всеки ден слушаш за пари няма как иначе да стане.

# 1 526
  • Мнения: 3 865
Айде пак на едро обвиниха майката за всички дефекти на дъщерята. Тия само като ги погледнеш без изобщо да говориш с тях ти става ясно какви върли селянки бачкаторки са. Кой ги излъга че имат шанс да спечелят такъв фирмат - то още от сега България ги намрази

# 1 527
  • София
  • Мнения: 20 066
Ако е до образование то учителя и военният не са по-зле образовани. Все пак са държавни служители, ако говорим само за образование....
Може би е събирателно - добро образование и повече пари.

# 1 528
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
По-скоро защото той се представи като духовно извисен с това читалище, което върти. Друг е въпросът, че му лъсна противното характерче.

# 1 529
  • London
  • Мнения: 6 732
Е, стига де....духовната извисеност не е само при богатите, даже напротив.

Общи условия

Активация на акаунт