Фермата 5 - 06/09/2019

  • 101 180
  • 2 814
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 10 256
Аз мисля че учителката съм я гледала в предаването на Мария Силвестър и бригадата. Даже помня че момченце имаше. И аз много искам да се сетя къде другаде съм я гледала.

# 646
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
Уж дъм гледала бригадата, ама ясен спомен за нея нямам точно, знам ли. Някоя добра душа с по-дълга памет да се включи, че ме яде отвътре. 😃

# 647
  • Мнения: 1 167
Митко ти голямо шефче се извъди, но освен да си го намества през 2 минути (което изглежда отвратително) и да се кара на жени, май друго не може.
Изключително грозни реплики на Марияна силикона за Велислава - "онова гномче".

# 648
  • Мнения: 10 256
..... Някоя добра душа с по-дълга памет да се включи, че ме яде отвътре. 😃

И аз така 😂

# 649
  • Мнения: 487
Отношението към Саня беше определено гадно. Ние да не сме градили къщи някога, че да знаем на приказки как да го направим.
Ако "шефчето" беше показало нагледно на всички участващи в задачата жени и беше обяснило както трябва, нямаше да има фалове. Саня чудесно му показа, че има още много фуги направени от други хора, не само от нея, но само с нея се заяде.

Това ми прилича на лично отношение. Може Татковото да иска, ама да не му пускат.

Меджу другото, Саня и IT-то изглеждат чудесно заедно.

Последна редакция: чт, 12 сеп 2019, 11:43 от Tahiti

# 650
  • Мнения: 3 865
Саня е душица, но мястото и наистина не е там. Сами е готин цялостно  - кво му е странно на усмивката, освен че е по-хубава от на останалите. Завиждат му и само се чудят как да намират маана. Визитката на Орлин беше добре, но там дето каза за богатите дали са родени със златна лъжица или са  минали по "нормалния" път се поизложи. Като че ли и той завижда на родените със златна лъжица и смята че едва ли не трябва да се чувства виновни, че не са се мъчили и не са тръгнали от нулата.

# 651
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Саня е една крехка дама и не виждам на тоя етап, който наистина груба работа изисква какво очакват от нея. Да цепи талпи само с поглед ли? После като дойде пипкавата работа мисля, че ще им натрие носовете на всички, които се опитват да и вменяват, че никаква не я вършила и чудесно ще се впише във фермата.

Отношението към нея и мен ме издразни. Когато виждаш, че един човек се лута и помайва, значи се чуди или откъде да я подхване, или как. Кат' си решил, че си големия бригадир и лидер все ще намериш с индивидуален подход да го впрегнеш все в някаква работа такъв човек. Абсолютно никой не е толкова безполезен, колкото се опитаха нея да я изкарат. Това са си допълнителни два здрави крака, две здрави ръце и глава с мозък. Силни, слаби, бързи, бавни, каквито-такива, с това разполагаш, с това трябва да се оправиш, че не си успял говори за теб по-лошо, а не за набедения за некадърник. Да не забравяме, че това все пак е човешко същество с ранима женска душа, не е дебил, който само с крясъци да тикаш да работи, надали и действа мотивиращо такова отношение.

# 652
  • Мнения: 3 865
Абсолютно Spirit, той е дебила, защото няма подход към хората и още по-малко към жените - пълен неандерталец. И аз не бих си го взела за мъж да ме командори кога кво да ям и да ми дава тон живота. Айде у лево. Некултивиран селски пръч

# 653
  • Мнения: 6 218
Хареса ми епизода.Не загубата на бедните,яд ме е че военният обвини дъщерята че не успял да уцели.Харесва ми че богаташите взеха да си показват истинската същност.Саня я нападнаха всички вкупом,логично да се защити.Как се разбираше с ИТ,пък с другите не?Тази Марияна е толкова злобна и с такова самочувствие без покритие че ...Мразя квалификациите за външен вид,но тя изглежда потресаващо в лицето след толкова операции,особено устните и са ...(правилната дума не мога да намеря)

Последна редакция: чт, 12 сеп 2019, 12:38 от лещичка

# 654
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Skrekkelig,
Цитат
Некултивиран селски пръч
Laughing Това ми хареса. Жалко от друга страна... впечатли ме с визитката си в началото. Нали той беше израстнал в дом с удобства, но без любов и осъзнал как му е повлияло това е решил чак на психотерапевт да ходи за да не допуска при възпитанието на детето си същите грешки, които баща му е допускал при него. Казах си "Браво! Ето един човек, който не заравя главата в пясъка, има смелост да признае недостатъци, търси промяна, търси решение, търси професионална помощ." По принцип харесвам такива хора, искрени относно кирливите си ризи, амбицирани и решителни към същинска промяна, а не минаващи в оправдателен режим. Като гледам обаче.... много полза няма от тези психотерапии, парите на вятъра си троши. Grinning Би бил страхотен дресьор на полицейско куче - Долу! Седни! Стой! Дръж! Пусни! Там наистина успехи ще има, но като възпитател на малката си дъщеричка... хм... с такова отношение ако не дай си боже след време се окаже вироглаво, опърничаво и хитро девойче горчивия вкус на провала ще го усети в пълни дози.

# 655
  • Мнения: 1 295
Аз, май съм на малко по - различно мнение от част от вас. Сиромасите ме дразнят не по - малко от повечето чорбаджии. Вили с Красимира, която много тренира ми бъркат в здравето, струи злоба от тях. Постоянно обсъждат и плюят по другия отбор. Завиждат, няма как да го скрият. Не ги чух нещо градивно да говорят или да се опознават. Чорбаджиите също по - голямата част не са стока, но и никак не съм впечатлена от сиромасите.

За момента без значение от коя страна са ми допадат Сами, Венцислав, Александър, Тихомир и Мариана Маринова, която ми прави впечатление, че въпреки кифленското в себе си работи здраво. Все още съм на кантар за Станислав. И разбира се тепърва ще ги опознаваме.

# 656
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Много тъпо, исках сиромасите да победят Cry

сиромасите явно не само в живота са лузъри, но и в игрите Wink
Не мисля така, това което ги провали за мен е втората игра, дори си мисля, че е избрана специално, за да ги провали. Този Ивайло е толкова силен и набит, че можеше да победи и без помощта на Кристияна. А Станислав е слаб, дори с Вили нямаше как да противостои, дори Дана да беше избрал за съотборник, резултатът щеше да е същият.

# 657
  • Мнения: 14 830
В промото май Ивайло се репчи на Димитър IT.
Тоя ми става все по противен.

# 658
  • Мнения: 3 865
Психолозите рядко помагат, когато става дума за нещо природно заложено. Похвално, че си е  осъзнал кусурите, въпреки че не съм сигурна, дали наистина сам ги е осъзнал или животът му ги показал по трудния начин.  Според мен е преживял голяма драма, от която много е загубил и е бил принуден да търси решение на проблемите със себе си. Освен това не мисля, че семейството му и липсата на любов са виновни за това, че е лишен от човещина и умение да разбира хората. Няма да се оправи - еле па на тази възраст.
За Мариана ме е жал защото наистина корекциите вместо да я разкрасят са я обезобразили. Тя не е виновна - нямала е късмет с хирурзи и там при квито е ходила. Сигурна съм, че и тя не се харесва, но просто няма какво да направи. Нямам лоши впечатления от нея за сега. Тихомир може да е кротко и добро момче, но не мога да му спестя, че е убийствено тъп. Чак се чудя как е успял да направи тия мускули - предполагам природните му данни са си казали думата и добре, че са те. Има шанс да победи само и единствено в силови игри дето не се иска мислене и бързина. Дъщерята на майката много ме дразни - разглезена, не умее да си контролира емоциите и езика и се излага. Особено с коментарите за чорбаджйите, че всичко дължат на късмет. Ами и късмет да е - що те е яд. Щом Господ е решил да им даде късмет, явно има защо. И щом на теб не ти е дал пак има защо - сърди се на Оня горе и не злобей - нищо няма да постигнеш освен публична излагация колко си жалка и завистлива. Не харесвам хора, които не могат да се радват на чуждия успех, ако са преценили, че не са го заслужили. Изообщо защо мисли, че има право да съди кой какво е заслужил и колко е справедливо това и онова. Всичко е справедливо, нищо че ти не го разбираш.

# 659
  • Мнения: 1 295
Митко специалиста е добро и умни момче, но ми направи впечатление, че от зор да се докаже колко е интелигентен се изказва неадекватно и това леко ме дразни. Не могъл да разбере какво Горанов е имал напредвид с това богати и бедни да седнат на една маса, не му било част от ежедневието. По принцип ми допада, но ще видим по. - натам.

Общи условия

Активация на акаунт