Анкета: Доволни ли сте от настоящата си връзка?

  • 3 473
  • 62
  •   1
Отговори

Анкета

Доволни ли сте от настоящата си връзка

Опции:

# 45
  • Мнения: 17 402
Ми не знам какви точно са му терзанията, но може да си е свободен и пак свързан, даже оженен Simple Smile. Лошото е, че чувството за свобода погрешно се асоциира с измяна, изневяра или абдикиране от отговорности, та слабо е вероятно да се намери жена кат за него.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Аз мисля, че автора търси съмишленици. Дълъг брачен живот, натрупани кризи и равносметка. Sunglasses

# 47
  • Мнения: 25 449
На мен пък ми прилича на преброяване на дивите зай..., така де, на неудовлетворените от връзките си дами, които няма много да се дърпат, да не кажа хич, ако ги налазят форумно.  Laughing
Сигурно е досадно да скочиш на някоя по-разтропана съфорумка на ЛС, пък тя да те отреже, че е лудо влюбена в половинката си и т.н. Та в този смисъл е добре да има една такава статистика, да знаят хората в кой вир е по-вероятно рибката да клъвне.

# 48
  • Мнения: 3 917
Ако не си щастлив във връзката си, си виновен само ти. Ти си я започнал.... Твой избор е Simple Smile И ако е така, просто слагаш край и си търсиш щастието другаде

# 49
  • Мнения: 46 438
Обяснявам, ако повечето хора са щастливи във връзката си, много вероятно е проблема да е единствено и само в теб...
А може да е само и единствено в партньора.
Аз мисля, че автора търси съмишленици. Дълъг брачен живот, натрупани кризи и равносметка. Sunglasses
Ако не бъркам, той няма семейство, даже май и смята, че това е нещо ненужно и няма начин да си щастлив в дълга връзка. По-скоро се опитва сам да се убеди, че е прав.

# 50
  • Мнения: 3 917
Обяснявам, ако повечето хора са щастливи във връзката си, много вероятно е проблема да е единствено и само в теб...
А може да е само и единствено в партньора.
Аз мисля, че автора търси съмишленици. Дълъг брачен живот, натрупани кризи и равносметка. Sunglasses
Ако не бъркам, той няма семейство, даже май и смята, че това е нещо ненужно и няма начин да си щастлив в дълга връзка. По-скоро се опитва сам да се убеди, че е прав.
Абе май има жена и всичко е топ с нея, някъде го беше писал.... Ама май не е толкова топ, след като пуска такъв вид анкети. Според мен се опитва да залъже себе си, че е щастлив🤐, ама да не му се бъркаме в живота.

# 51
  • Мнения: 3 186
Обяснявам, ако повечето хора са щастливи във връзката си, много вероятно е проблема да е единствено и само в теб.

Авторът, ако ми обясни, как моето доволство или недоволство в собствената ми връзка, ще позиционира него самия и къде точно, ще бъда благодарна.
Ако другите хора са щастливи във връзките си, то проблемите в моята се дължат само на мен. А ако другите не са щастливи, кой е виновен за моята връзка?

# 52
  • Мнения: 12 473
Ани, много ми е мъчно за теб. Наистина не разбирам - как може да си го причиняваш?
Ами като имате деца? Или ако се разболееш по-сериозно?
Не бих могла да разчитам на такъв човек въобще.

За анкетата - “Донякъде, изчаквам” съм аз.
Именно, защото в подледно време виждам и аз една дребнавост, която супер много ме дразни. Въпреки, че не плащам когато сме заедно. И съчетано с егоцентризъм, който забелязвам - ми, под много строго наблюдение е засега.

# 53
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 248
На този етап нямам забележки,доволна съм.

# 54
  • Мнения: 40 318

Именно, защото в подледно време виждам и аз една дребнавост, която супер много ме дразни. Въпреки, че не плащам когато сме заедно.

Според мен на етапа на ухажването е нормално мъжът да плаща, но след това, когато вече имат връзка, да плаща все той превръща жената в нещо като държанка. Аз лично не бих приела това - неговите пари да са за двамата, а моите само за мен. Аз смятам, че и двамата трябва да участват в разходите колкото могат (не непременно по равно), но да се усеща, че са едно. Иначе е много вероятно и той да те държи на изпитателен срок за да има все пак гадже, ама да не възнамерява да се обвързва по-сериозно. Мъжете са два вида - такива, които харесват да го играят чичко паричко, но в същото време считат, че това им гарантира доминация във връзката и такива, които не харесват само да ги доят.

# 55
  • Мнения: 12 473
Разбира се. И моето мнение е такова.
И не е да не участвам с нещо понякога, както и като е в нас аз всичко купувам, приготвям и тн. Пътуваме понякога с моята кола също и разни дребни неща по пътя също винаги поемам.

# 56
  • София
  • Мнения: 4 114
Да доволна съм. Получавам всичко, което не получавах, а исках в предната си връзка.

# 57
  • Мнения: 18 689
Значи, имам няколко подаръка. Например телефон и слушалки, защото моите се счупиха. Една рокля за годишна от връзката ни. За Коледа и Нова година нямам подаръци. За рожден ден ме кара да си избера нещо, аз си избрах обувки. Друго няма. Спонтанни жестове няма. Нито цветя, то аз и не обичам. Това е. Наскоро си харесах очила на Рейбан, но не се ги купих, защото нямах толкова пари-280 лв. Той каза, че ще ме изненада и ще ми ги подари, аз отвърнах, че на заплата ще ги взема и така. Още не съм си ги купила. Нека да не обръщам фокуса към себе си. Благодаря на всички за съветите. Както казах, сама съм си виновна.
Всичко си купувам сама, така съм научена.
Той всъщност искал ли си е левчето, парите за лекарствата и почивката, или просто ги е приел? Каква всъщност би била правилната негова реакция според теб на върнато левче? Да си го извади от джоба и да тръгне да го пъха по твоите джобове или да си го разменяте насред пазара 5 минути? Честно казано, мисля, че очакванията ти някак се разминават с действията ти и думите. Малко като във вица, където един отишъл на гости и домакинята му предложила почерпка 1-2 пъти, а той все отказвал и си мислел "Още един път да ми предложи и ще си взема", или като дамата на Пържолан, която се хвърляше като лъвица върху касата в хипермаркета, че да плати сметката, макар че не й се искаше. Той ли  плаща сметките и храната в домакинството, че се оплакваш какво се взимало? Да не те отчайвам, но в повечето двойки и жената плаща за почивките - спестяват заедно, или единият отделя за почивката, другият плаща други разходи. Това за очилата също ми е странно. Трябваше да настоява на колене да ти ги купи ли, след като си отказала? Защо не си ги взе наистина на заплата? Ти какво си му подарила през тази двегодишна връзка?

# 58
  • Мнения: 1 737
Скрит текст:
Значи, имам няколко подаръка. Например телефон и слушалки, защото моите се счупиха. Една рокля за годишна от връзката ни. За Коледа и Нова година нямам подаръци. За рожден ден ме кара да си избера нещо, аз си избрах обувки. Друго няма. Спонтанни жестове няма. Нито цветя, то аз и не обичам. Това е. Наскоро си харесах очила на Рейбан, но не се ги купих, защото нямах толкова пари-280 лв. Той каза, че ще ме изненада и ще ми ги подари, аз отвърнах, че на заплата ще ги взема и така. Още не съм си ги купила. Нека да не обръщам фокуса към себе си. Благодаря на всички за съветите. Както казах, сама съм си виновна.
Всичко си купувам сама, така съм научена.
Той всъщност искал ли си е левчето, парите за лекарствата и почивката, или просто ги е приел? Каква всъщност би била правилната негова реакция според теб на върнато левче? Да си го извади от джоба и да тръгне да го пъха по твоите джобове или да си го разменяте насред пазара 5 минути? Честно казано, мисля, че очакванията ти някак се разминават с действията ти и думите. Малко като във вица, където един отишъл на гости и домакинята му предложила почерпка 1-2 пъти, а той все отказвал и си мислел "Още един път да ми предложи и ще си взема", или като дамата на Пържолан, която се хвърляше като лъвица върху касата в хипермаркета, че да плати сметката, макар че не й се искаше. Той ли  плаща сметките и храната в домакинството, че се оплакваш какво се взимало? Да не те отчайвам, но в повечето двойки и жената плаща за почивките - спестяват заедно, или единият отделя за почивката, другият плаща други разходи. Това за очилата също ми е странно. Трябваше да настоява на колене да ти ги купи ли, след като си отказала? Защо не си ги взе наистина на заплата? Ти какво си му подарила през тази двегодишна връзка?
Не, не си е искал парите, но като му предложа ги прибира. Очаквах, като извадя от чантата монетата, да ме погледне и да откаже. За сметките в домакинството, той плаща наема, а аз така, водата и другите месечни. Подарявала съм му дрехи, тъй като не обича да си купува, свиди му се.

Последна редакция: пт, 06 сеп 2019, 12:52 от Не се сърди, човече

# 59
  • Мнения: 18 229
Абе зависи. Ако човек е живял в лишения, може да е разбираемо.

Общи условия

Активация на акаунт