Куче или котка? Гласувай за своя фаворит!

  • 8 144
  • 233
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
Аз имах куче. Сега имаме коте.
Кучето си е куче, ще те посрещне, ще ти се зарадва, ще те лизне по лицето.
Котето даже не ме отразява, толкова е своенравно и на моменти недружелюбно.
Но кучето иска повече грижа, водене на разходка, повече игра. Котето си е домашно, не ходи никъде, спи си по цял ден, мързелива работа.

# 136
  • Мнения: 261
Кучето изиска повече грижи, но отвръща на тях по съвсем различен начин, то е моят фаворит.

# 137
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Котка.

# 138
  • Мнения: 475
Гласувам за котка.

# 139
  • Мнения: 1 380
Коте, според мен са много своенравни и в същото време гальовни, особено към децата. За грижите също предпочитам коте, защото не е необходимо да го извеждам и да губя време в това натоварено ежедневие.

# 140
  • Видин
  • Мнения: 237
Куче

# 141
  • Бургас
  • Мнения: 211
Котка!
Имаме две котета у нас и противно на казванията, че не ни отразяват - и двете котета чакат на вратата, когато се прибираме и "омяукват" коридора, докато не се наведа да ги цункам по нослетата. Вдигат главички и чакат Heart. А мъжкият....той вероятно мисли, че съм го родила, или се има за вечно бебе, нищо че е на 6г. Навсякъде е с мен, до мен, или в мен. Толкова ги обичам и те мен, че не си представям дните си без тях.

# 142
  • Мнения: 716
Определено, куче.

# 143
  • Мнения: 828
Какъв е Вашият избор: куче или котка бихте избрали за приятел на Вашето дете? 

Избора ми винаги е бил куче! Незаменим приятел в игрите, изискват се повече грижи и внимание, но определено си заслужава.

Кучето се привързва много към семейството, обича вниманието, игрите, гушкането и лигавенето Simple Smile)

В повечето случаи, котките са големи егоисти и по-скоро избягват контактите с деца.

# 144
  • Мнения: 474
Гласувам за котка, защото ми е любимото животно. Вече 1 година отглеждаме една космата топчица и всички много я обичаме.

# 145
# 146
# 147
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Вкъщи имаме куче, като смятам, че не само на децата, но и на темперамента на цялото ни семейство пасва повече. Не изисква много грижи, йорки е и е долу-горе като котка Simple Smile

# 148
  • Мнения: 1 391
Обичаме си ги и двете имаме 3кучета и 2 котки.  Кучетата изискват много грижи в сравнение с котките.

# 149
  • Мнения: 14

Знаете ли, че...

Котките често имат непоносимост към лактозата? Млякото не е най-добрата храна за тях.

Общи условия

Активация на акаунт