Помогнете ми с мнение. Манипулация ли е това от страна на бившия ми съпруг?

  • 6 042
  • 126
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте,

С бившия ми съпруг сме разделени от 3 години и имаме дете на 8 години. Обичали сме се, но той не ми даваше и една стотинка, не искаше да се грижи финансово за нас въпреки, че изкарваше пари, но само за себе си ги харчеше и смяташе, че аз имам повече от него и да се оправям с всичко. В един момент ми натежа и го изгоних. Имахме и битови проблеми, както и бяхме доста различни като хора. След година и половина той си хванал някаква приятелка която беше доста под моето ниво......И сега ми съобщава, че се е разделил с нея заради мен. Аз съм била виновна. За какво?? Аз дори не я познавам. Манипулира ли ме по този начин и иска да се върне ли, какво? Вика ми да съм си ликувала победата......пълни глупости ми се струват. Той си обича детето и иска да е с него. Възможно ли е да иска да се добере до нас, за да е с него?

# 1
  • София
  • Мнения: 10 577
Тегли му една и му кажи, че я почерпиш, задето се е отървала.
Боклук!

# 2
  • Мнения: 6 930
Питай го, как така ти си виновна? Прави се на жертва, според мен.

# 3
  • Мнения: 15 619
И защо питаш, ако си го изгонила веднъж и не те вълнува...

# 4
  • Мнения: 18 298
Вярно ли имахте такава разлика в доходите? Thinking Или той е преувеличавал?

# 5
  • Мнения: 7 006
Дрън-дрън..
Ако му пукаше за детето,щеше да се грижи за него,а не да те оставя сама да опъваш каиша.
Избий си розовите еднорози и слез на земята.

П.п.За милионен път в тоя форум ще напиша следното.
Любовта има своя практически облик и това е грижата.
Именно тя е мерило за величината на любовта.
Останалото са простотии и кухи фрази.
Да питам ли,като много си обича детето какви грижи проявява за него?

# 6
  • Мнения: 32
Опитвахме се да се съберем заради детето, но не се получи и тогава той си хвана тази "приятелка".........досега не я наричаше така, а по-скоро ми се струваше, че му беше сексуална връзка......Интересуваше ме, защото се обичахме и не беше причината за раздялата това, че не се обичаше, а други причини...

# 7
  • Мнения: 18 298
Не ми отговаряш на въпроса. Съотношението на доходите може да обясни нещата. А за битовите - раздяла, че не мие чинии?

# 8
  • Мнения: 3 250
Искрено се възхищавам на жените,  които имат нива.
Тази е под моето ниво. На какво ниво? На простотия ли, на що ли?

# 9
  • Мнения: 32
Да, аз опъват каишка и се грижеха за него, както и за детето, за цялото си семейство. Той нищо. За мен това също е мерило за обичта, но за него Не. Просто имаме различни виждания за любовта.
link=topic=1139393.msg39239300#msg39239300 date=1567193791]
Дрън-дрън..
Ако му пукаше за детето,щеше да се грижи за него,а не да те оставя сама да опъваш каиша.
Избий си розовите еднорози и слез на земята.

П.п.За милионен път в тоя форум ще напиша следното.
Любовта има своя практически облик и това е грижата.
Именно тя е мерило за величината на любовта.
Останалото са простотии и кухи фрази.
Да питам ли,като много си обича детето какви грижи проявява за него?
[/quote]

# 10
  • София
  • Мнения: 5 139
Възможно е да се опитва да се докопа пак до "на хляба мекото". Разкарай го. Готово.

# 11
  • София
  • Мнения: 17 775

Ако му пукаше за детето,щеше да се грижи за него,а не да те оставя сама да опъваш каиша.
Избий си розовите еднорози и слез на земята.
Съгласна. Щом те е оставил да се справяш сама с детето и си е харчил парите само за себе си, значи просто е егоист. И толкова. Което напълно корелира с вменяването на вина. На тая порода хора все други са им виновни.

# 12
  • София
  • Мнения: 7 990
Прави се на интересен пред теб. Може и тя да му е набила шута, и той да се е разделил с нея, но едва ли ти си катализаторът за това.

# 13
  • Мнения: 3 025
Има вероятноост да иска да се съберете отново, но и ти не ми звучиш като безразлична.
Но с егоист, който харчи парите си единствено за себе си и забравя, че има и дете, за какво ти е да си с него?
Доколкото до приятелката му, няма как да си виновна ти.

# 14
  • Мнения: 25 737
Тук от форума знам, че докато има такива жени, ще има такива мъже - използвачи.
Един път изгонен с драми, за чий би приела обратно?

Общи условия

Активация на акаунт