Цикъл

  • 485
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Предния месец ми дойде към 25 юли, този месец на 15ти и току що видях, че отново ми е дошло.. Леки зацапвания само като се трия.. В понеделник тръгвам за морето.. Мога ли да пия някакво лекарство за да ми спре изведнъж.. Не ми върви, просто зацапвания..

# 1
  • Мнения: 9 434
За един месец МЦ да ти дойде 3 пъти не е нормално. Отиди на лекар.

# 2
  • Мнения: 46 508
За да кървите толкова често, очевидно има проблем, а съжаление няма вълшебно хапче, което да решава всичко. Идете на лекар преди да тръгнете за морето.

# 3
  • Мнения: 73
За да кървите толкова често, очевидно има проблем, а съжаление няма вълшебно хапче, което да решава всичко. Идете на лекар преди да тръгнете за морето.
Сега се събудих със адски силна болка в кръста и малко по надолу.. Не мога да мръдна.. Дори като вдишвам ме боли
.. Пих един аулин.. Ще видим след малко дали ще ме отпусне.. Възможно ли е да съм изстинала, защото преди два дена спах две нощи на климатик.. И поради това и да кървя? Или не?

# 4
  • Мнения: 9 434
Е, чак пък толкова да изстинеш,  че да кървиш. .......

# 5
  • Мнения: 73
Е, чак пък толкова да изстинеш,  че да кървиш. .......

Не мога да мръдна днес от кръст.. А кръв няма.. Какво се случва не знам

# 6
  • Мнения: 9 434
Е, чак пък толкова да изстинеш,  че да кървиш. .......

Не мога да мръдна днес от кръст.. А кръв няма.. Какво се случва не знам

Отиди на лекар вместо да губиш време в чудене. Има дежурни лекари, има частни клиники, които ще те приемат.

# 7
  • Мнения: 13 793
Предния месец ми дойде към 25 юли, този месец на 15ти и току що видях, че отново ми е дошло.. Леки зацапвания само като се трия.. В понеделник тръгвам за морето.. Мога ли да пия някакво лекарство за да ми спре изведнъж.. Не ми върви, просто зацапвания..
На мен ми прилича като на хормонално отклонение , ама може и да е друго. Няма такова хапче дето да реши този проблем с мазането отраз. Болката в кръста може да е от това, но може и да не е. Та едно ходене в спешното ще е добро решение. Поне ще ви прегледат и ще кажат какво става. Ако е хормони като се върнете ще се лекувате ,ако ли не - да стане поне ясно и какво е и какво да правите.

# 8
  • Мнения: 46 508
Сега се събудих със адски силна болка в кръста и малко по надолу.. Не мога да мръдна.. Дори като вдишвам ме боли
.. Пих един аулин.. Ще видим след малко дали ще ме отпусне.. Възможно ли е да съм изстинала, защото преди два дена спах две нощи на климатик.. И поради това и да кървя? Или не?
Най-добре отивай веднага на лекар. Аулинът може да маскира симптомите, но трябва да се види какво е. Не рискувай да пътуваш без да си наясно.

# 9
  • Мнения: 136
Как си?Какво стана?

# 10
  • Мнения: 73
Всичко е наред.. На другия ден започнах да приемам 3 пъти на ден дексофен сашета.. На другия ден болката нямаше изобщо.. Но цикъла ми се усили доста

Общи условия

Активация на акаунт