Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 199
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 13 082
Миднайтче, в Неа Перамос сме. Тръгнахме без резервация и уцелихме джакпота. Намерихме една малка виличка на върха точно, вижда се цялата плажна ивица, имам страхотна веранда, децата тичат, а аз си пия винце. Фаля се де 😁

# 376
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 814
Браво, Арче! Да си изкарате добре!
Ранко ми е за наздраве, по-късно ще се включа.

# 377
  • София
  • Мнения: 18 683
А вие тука близо,браво.Весело да ви е.

# 378
  • Мнения: 15 298
Е, са вече завиждам. Неблагородно. Искааам бан за Ариа, как ще се забавлява без нас, м, м, м. 😂🤪
Ари, да си изкарате супееер. 🤗👍

# 379
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
   Колкото до музика,  слушам Пърпъл, Цепелин, Джоплин и от този сорт. Също така и класика когато съм на кеф.
Лане, много ретро и класически вкус за изпълнители. То не, че аз не съм ДЖУбокс за ретро музика Joy Ма залагам на стиловото и емоционално разнообразие. Нема да слушаме музика докато се гушкаме Joy

# 380
  • Мнения: 15 619
Кой ще готвиу пере и простира, мие чиниите и обира прахоляка са по-важни житейски въпроси от кой кого ще секси и гушка. Туй последното секи го може, ама я с другото!?

# 381
  • Мнения: 11 317
Абе сватба ще има ли? Искам да съм освен с буйки и с новата си роклА ама тя е разголена и няма да стаа за есента, зиматЪ и пролетта....... септември месец го дават като август. Grinning ще има ли или няма да има?

# 382
  • Мнения: 17 616
още ли не са се зели младите

# 383
  • Мнения: 15 619
още ли не са се зели младите
Не. Лана се дърпа.

# 384
  • Мнения: 9 803
Е, че той банът не е по желание на съфорумците.  Има си правила, като не ги спазваш, отиваш да береш банани. Кой за седмица, кой за две, а някои за повече. Simple Smile

Знам, полу- на шега го казвам, ама някои полезни теми са съсипани от едни проооотяжни есета и само скролвам и сколвам. За това ви шпионирах темата, бързи сте Simple Smile

# 385
  • Мнения: 17 616
тогава протестирам или възразявам там квото беше. предизвиквам Lan_7 на люпене на семки за сладоледа на Джули

# 386
  • Мнения: 15 619
Аз фермани рядко чета. Не обичам бавни и протяжни опити за навързване на мисъл.
Па и тука е най-полезната форумска тема комай.
Холдъне, струва ми се, че не мож го прикотка тъй лесно. Той семки и сам си люпи.

# 387
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
Кой ще готвиу пере и простира, мие чиниите и обира прахоляка са по-важни житейски въпроси от кой кого ще секси и гушка. Туй последното секи го може, ама я с другото!?
Па ли опряхме до мусаката?! Joy Ще се храним с плодовете на любовтЪ Trollface

още ли не са се зели младите
Не. Лана се дърпа.
И аз давам на заден, ма тва ми е от зодията Joy

# 388
  • Мнения: 11 317
Всички да внимавате в картинката Simple Smile вчера публикувах във ФБ една снимка с приятел от РД-то му....... Пожелаха ни под снимката разни хора (във ФБ всички са ми познати, не семейни, но ги познавам лично) щастлив дълъг семеен живот..........

# 389
  • Мнения: 17 616
тия не са ти приятели

Общи условия

Активация на акаунт