Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 217
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 10 675
   Така. Джулайо, ако имаш мераци Кумчо Вълчо да та краде на сватбата, не забравяй, че остават шаферките и флауъргърл со коженото бюстие. Прави си сметката !
   Хайче, пак минах покрай офиса ти и пак затворено. Викам барем да щракна едно кадро на мотора и да го пусна тука, да се потвърди, че съм минавал и не дебна само от храстите ама ядец.
    За сега отървах утре да ходя на работа. Дано да не стане някаква простотия в последния момент....
   

# 646
  • Мнения: 18 295
Лан стана ревнив. Добър знак! Wink

# 647
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Ама, Лане, така кажи бе! Признай си, че на мотора се точиш и веднага ти щраквам снимката лично Simple Smile

До другия петък съм на половин работен ден. То не става така, след един месец отпуска и лежане по диваните, веднага да скоча с двата крака на пълен. Трябва полека да стават нещата 😁

# 648
  • Мнения: 35 950
ланът ревнив? никога! той е ларж до безобразие!

# 649
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Виж ся, Джу, аз съм ти прЕателка ама снимка на Лан още не съм докопала, та няма как да те ощастливя Simple Smile
Ланът още не ми е пристанал. Така, че съм свободна жена. Мога да се люлея и по други клони Stuck Out Tongue Winking Eye

# 650
  • Мнения: 10 675
Лан стана ревнив. Добър знак! Wink
Нещо не си ме разбрала. Казах, че ако избяга с Кумчо Вълчо в гората, няма да ходя да я гоня , а оставам със шаферките и продължавам купона. Да му мисли вълка ! Mr. Green

# 651
  • Мнения: 18 295
Smiley Младо семейство, вземете поне си разменете снимките. Или поне описания кой как изглежда. Пасвате ли си на височина например. Или то най-важна е душата. Blush Снимките и описанията - чрез форума естествено.

# 652
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
  Така. Джулайо, ако имаш мераци Кумчо Вълчо да та краде на сватбата, не забравяй, че остават шаферките и флауъргърл со коженото бюстие. Прави си сметката !
Има една съществена разлика. Кумчо Вълчо ми е пуснал. Bowtie А ти само предполагаш, че ще те огрее с шаферките и фуауър гърлата Trollface

Smiley Младо семейство, вземете поне си разменете снимките.
Лането е виждал част от мен Trollface Напред е с материала. Аз му изтървах чепиците.

# 653
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Тц, Лан ако се разкрие, вече няма да е интересно. На него в това му е чарът - че е потаен кат партизанин.

# 654
  • Мнения: 10 675
Флауър гърл-а  най-много да ми загрей вратните жили с някой шамар ... Mr. Green

# 655
  • Мнения: 18 295
Няма да питам коя част, вие си знаете... Blush

# 656
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Тука на части се вихрим. Кой краче, кой маникюр, някои и по цяло рамо се прежалват да покажат 😁 😁 😁

# 657
  • Мнения: 11 318
И кучетата си показваме Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 658
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Тц, Лан ако се разкрие, вече няма да е интересно. На него в това му е чарът - че е потаен кат партизанин.
Нали?! Ще изчезне интригата, няма да има съспенс, няма да го търсим сред всяко мъжко лице в града Bowtie

Няма да питам коя част, вие си знаете... Blush
Няма и да кажем. Хохохо. Фантазирайте. Trollface Но явно на Лането не му е харесало какво вижда, щом още ми се дърпа Disappointed Relieved

# 659
  • Мнения: 11 318
Оф, аз пък с целият си акъл съм купила червено шампанско за Аперола.....

Общи условия

Активация на акаунт