Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 346
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 795
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Добро утро!
Събудих се преди малко от боя на две котки, които не знам защо решиха да се бият точно под прозореца ми. Ама бая бой падна и що перушина изхвърча... Животинки, какво да ги правиш. JoyJoyJoy
Отивам за кафе.

EDIT: в залата е както винаги спокойно като за това време на седмицата. Холдъне, идвай с мен да правиш гръб!!! JoyJoyJoy

Последна редакция: сб, 07 сеп 2019, 08:14 от Phoenix Wright

# 796
  • Мнения: 9 817
Оф, моето събуждане беше от един брой котка, за сметка на това бях аз набита.
Добро утро!

# 797
  • Мнения: 18 298
Мен ме събуди дъщерята. След като станах и си направих кафе, тя пак заспа.

# 798
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Направо ми останаха очите в масите на Агента. Ай честито!

# 799
  • Мнения: 18 298
Хубави и многофункционални. Smiley Агента има планове да танцува и кой знае какво още върху масите. Wink

# 800
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Абе и паркета му е готин. Може и там да се вихри Simple Smile

# 801
  • Мнения: 18 298
Така ще спести пари от прах за пране за чаршафи. Не като един наш общ приятел от подфорум СО. Innocent

# 802
  • Мнения: 11 505
Луне, много е моя твоята маса... как ше ви залея с ремонтна дейноС скед месец, два Laughing
Лонгурът ме събуди в седем и палвина, връщайки се от бс.. ходих да кафепия на плажа

# 803
  • Мнения: 10 698
Кико, ти всяка сутрин ли ходиш да пиеш кафе на плажа ? Нещо си ми мноу съмнителна да знайш !

# 804
  • Мнения: 17 616
EDIT: в залата е както винаги спокойно като за това време на седмицата. Холдъне, идвай с мен да правиш гръб!!! JoyJoyJoy

не стъпвам у фитнес. а и са ми забранени набиранията. ти прави голем гръб за двама

# 805
  • Мнения: 2 583
Добро утро на всички.


Настигнах ви накрая, тоя август как мина не разбрах.
Изтървах ли сватбата? Взеха ли се младите?

# 806
  • Мнения: 35 962
дееде, днес ти си моят човек в темата Grinning
кафе, събуждане и м@mka им на един куп неща!
добро утро!

# 807
  • Мнения: 15 619
ДУ
На работа съм вечек, но се усещам предваканционно някак, макар отпуската да се мержелее не знам къде в далечината.
Кике, чакам с нетърпение снимки. Може и на преди, и след. Аууу, хората се подмокрят на хубави мъже, аз на ремонти, тухли, плочки и прочие салтанати. Да се има предвид някой ако желае да ме умили. Laughing

# 808
  • Мнения: 17 616
Аууу, хората се подмокрят на хубави мъже, аз на ремонти, тухли, плочки и прочие салтанати. Да се има предвид някой ако желае да ме умили. Laughing


зависи колко си подмокрена

# 809
  • София
  • Мнения: 18 699
ДУ!
Вчера обикаляхме Витоша и не ви нагледах,живи,здрави,лека работа на всички.И мм е на работа.
И мен мъже не ме вълнуват

Общи условия

Активация на акаунт