Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 281
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 9 812
Пия бира докато чакам пералня 2 да свърши и съм се скрила на терасата, защото котката се опитва да ме изяде.

# 841
  • Мнения: 9 569
Аз ошетах по магазините и вече съм вкъщи за обяд. Малко почивка сега, филмче, туй-онуй и довечера на разходка пак  Grinning

Янче, добро утро, душа!  Mr. Green

# 842
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
Новият лаптоп е с 8-ца. И не ще, и не ще да ми приеме програмата за книгите. В сайта на Adobe пише, че са съвместими. Да, ама не. Ни стара, ни нова версия сработва. Ще трябва явно да инсталирам 10-ка. А 7-цата си е толкова хубава, що я спират тия хора Thinking. То аз и стария комп не ща да махам, ама явно той е решил, че му е време за пенсия вече. Wink

# 843
  • Мнения: 17 616
екс пи е да бест. на настолния го разцъквам понякога. жал ми е да го хвърля

# 844
  • Варна
  • Мнения: 36 596
И що да не излее щерката една бутилка минерална вода в колата... Кой знае колко време ще съхне.

# 845
  • Мнения: 18 298
А моята сок върху новата рокля. Но вие сте отвикнали с големите деца. Smiley

# 846
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Новият лаптоп е с 8-ца. И не ще, и не ще да ми приеме програмата за книгите. В сайта на Adobe пише, че са съвместими. Да, ама не. Ни стара, ни нова версия сработва. Ще трябва явно да инсталирам 10-ка. А 7-цата си е толкова хубава, що я спират тия хора Thinking. То аз и стария комп не ща да махам, ама явно той е решил, че му е време за пенсия вече. Wink
Коя е тази прословута читанка, която не работи на 8?

# 847
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
Adobe Digital Editions

Скрит текст:
Сутринта даже ми изписа, че са несъвместими. А вчера инсталирах, деинсталирах, пробвах и най-новата версия, и по-старите. Приема ми ауторизациите. Обаче качи една част от книгите. За някои изписа, че нямам право - друг имал лиценза, за други - друга причина. А днес - кача ли и една книга, до там. Блокира и нито мога да затворя програмата, нито ми разрешава някакво действие.
На 7-цата си работи, отварям и чета. На четеца също работи.

# 848
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Що не пробваш Calibre? Има версии за каквато OS се сетиш, доколкото знам работи с XP и нагоре и е фрии.

# 849
  • Мнения: 35 960
А моята сок върху новата рокля. Но вие сте отвикнали с големите деца. Smiley

хич не сме отвикнали Grinning
майките на някои големи деца са по-талантливи в омазването и от двегодишни хлапета Blush Grinning

# 850
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 409
На море в снимки
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Mr. Green Mr. Green 

Последна редакция: сб, 07 сеп 2019, 15:04 от isa_pisa

# 851
  • Мнения: 17 616
дано говориш за сладолед bubanka

# 852
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
Що не пробваш Calibre? Има версии за каквато OS се сетиш, доколкото знам работи с XP и нагоре и е фрии.
Защото книгите са със защита и това е програмата, с която мога да ги чета.

Исе, много хубави снимки!

# 853
  • Мнения: 9 812
Yana, какъв формат са книгите? 7В нета има доста хора с проблеми с тази програма доколкото видях.

Допълвам. Виж дали това ще помогне
https://helpx.adobe.com/digital-editions/kb/activation-errors-ad … tal-editions.html

# 854
  • София
  • Мнения: 18 695
Исе,много са готини дяцата.

Общи условия

Активация на акаунт