Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 245
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 945
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Не, ако редовно танцувате по масите... Joy
Дали Агента ще си жертва новата маса? Все пак Телец...пари е дал Stuck Out Tongue Winking Eye

# 946
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Има само един начин да се разбере! Sunglasses

# 947
  • София
  • Мнения: 18 685
Малкият ми хвана да сглобвваме лего.Grinning

# 948
  • Мнения: 15 300
Прибрахме се. Беше супер. Спретнахме си супер купон снощи на язовира. Изобщо изкарахме си страхотно. Но... свършиии... Вече сме у дома, разтоварване, миене, пране, всички слугински екстри, но съм доволна и не ми тежи, остана ми да простра и да седнем да хапнем. Остана манджа, няма да готвя, само ще подредя масата.

# 949
  • Мнения: 9 807
Ааа, като картичка е! Запазвам си я за когато намеря време да рисувам. Трябва да мисля къде да съхнат картините, защото маслото може и два месеца да мокрее и с котака не знам как ще стане.
Аз се справих с една супа от манголд и един миш маш и сега събирам сили да стигна до банята

# 950
  • Мнения: 15 619
Нора, художник ли си?
Джасте, завиждам ти. Не съм спряла да работя и все ядове.
Много сериозно се замислям да спечеля няколко милиона и да се пенсионирам преждевременно. ааа ма ха!!

Последна редакция: нд, 08 сеп 2019, 20:39 от luna

# 951
  • Мнения: 9 807
Не съм, но обичам да рисувам. И нали съм близнаци минах през всичко.. Моливи, акварелни моливи, пластипастели, водни, темперни бои и сега на дневен ред са маслени. Само 3-4 опита имам със задоволителен резултат за възможностите ми

# 952
  • София
  • Мнения: 18 685
Много ми е смешно,сложих горчица на прах в кус куса на малкия.И се тюхка,че има вкус на препарат.Наръга куркуна,сирене,магданоз.Ама не му казвам де.
Малкото прасе си го яде.
Много съм гадна.

# 953
  • Мнения: 15 619
Аз от време на време си мисля да направя няколко платна, тип "Композиция 1", 2,3 и т.н. - експресионизъм в най-чист вид.   Joy  Сега ме подсещаш за интериора да помисля. Начи, след време, някой ще каже "ООооооооо, ама тя и рисувала" и търгове ще има за тия композиции и наддавания. Абе, що не съм се родила сред внуците си и аз не знам. Изпреварила съм времето си аз и ся трябва да боядисвам и да редя ламинати.

# 954
  • Мнения: 10 679
Аз се избанях и похапвам доволно круши. Това психическата подготовка да идеш на работа в понеделник е сериозно нещо! 

# 955
  • Мнения: 15 619
На мен ми предстои съботата утре. Trollface

# 956
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Днес се мръднах само да заведа дребното за снимки на фотото, да простра една пералня и да се изкъпя. Останалата част от деня я изкарах в блажен мързел, даже дремнах на обяд. След час дрямка и едно голямо кафе светът изглежда по друг начин.

# 957
  • Мнения: 15 619
В СО има един образ неземен.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1132594.msg39279021#msg39279021
Аз май ще мина на филмотека.

# 958
  • Мнения: 9 807
Аз от време на време си мисля да направя няколко платна, тип "Композиция 1", 2,3 и т.н. - експресионизъм в най-чист вид.   Joy  Сега ме подсещаш за интериора да помисля. Начи, след време, някой ще каже "ООооооооо, ама тя и рисувала" и търгове ще има за тия композиции и наддавания. Абе, що не съм се родила сред внуците си и аз не знам. Изпреварила съм времето си аз и ся трябва да боядисвам и да редя ламинати.

Един приятел за това ми купи първата картина, щял да забогатява след време Grinning

# 959
  • Мнения: 11 318
Норче, покажи нещо. Интересно ми стана.

Общи условия

Активация на акаунт