Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 344
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 17 616
ше го даваш ли дисплея и панела или нема да го даваш

# 1 051
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
отварям, гледам няколко нови поста и си мисля "ся някой е написал, че аз съм кат една антилопка (или друго чифтокопитно)", а то вие пак си мерите тита-ничното остроумие, ц-ц-ц! Grinning
Такива твърдения без съответния снимков мат'рял си остават само спекулации! JoyJoyJoy

# 1 052
  • Мнения: 6 382
отварям, гледам няколко нови поста и си мисля "ся някой е написал, че аз съм кат една антилопка (или друго чифтокопитно)", а то вие пак си мерите тита-ничното остроумие, ц-ц-ц! Grinning
Такива твърдения без съответния снимков мат'рял си остават само спекулации! JoyJoyJoy
А, точно. Grinning  Та така, Бубе, ти дай фотка и ний веднага сме потвърдили за газелата. Joy
И ДД! Бешихми на зъбар с дитето таз сутрин, после математика, малко пералня, малко готвене за вечеря (камби), диня за обяд, 1 обедно кафе и после на работата. Отчетох се. Grinning

# 1 053
  • Мнения: 35 962
пускала съм фотки, но актуална информация - на софийска среща с бира и т. н.
щото иначе може някой да има проблем с монитора или да забрави да си сложи очилата и вместо газела, да му се стори, че на снимката вижда крава, хипопотам, мамут или нещо подобно Flushed

# 1 054
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
...в ангцунг, да не забравяме Kissing Heart

# 1 055
# 1 056
  • Мнения: 17 616
жирафче

# 1 057
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Е, Агенте, аз съм пускала оня виц с камилите и елените, та...знаеш. По-внимателно из драките, не се знае кой е насреща.

# 1 058
  • Мнения: 6 382
https://www.vbox7.com/play:be0292be76
Успях да издържа да го изгледам и да ви кажа стигнах до извода, че сичките тука сме високоентелегентни. Joy

Последна редакция: вт, 10 сеп 2019, 17:42 от ina.ina

# 1 059
  • Мнения: 9 817
Аз не съм толкова държелива, само разбрах да пия спокойно и че мъжете в темата се правят на разсеяни какъв як гръден кош има Тита

# 1 060
  • Мнения: 6 382
Аз па уж четох, четох, ама снимка на Тита не видех. Ама според мен тя Тита цялата си е ячка. Grinning

# 1 061
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Ъъъъ, името Тита ми е достатъчно да се прекръстя и да запаля една свещ с надеждата да не го виждам пак.

# 1 062
  • Мнения: 10 698
     Добър ви ден. Пореден ден съм на тръстиката, и се учудвам на тъпотата на някой хора, който се имат за интелектуалци ! Май ще сменям работата, че такива тъпанарски изцепки има на тази - не е истина... Още съм жив и маам круши.Обаче нещо днес не искам да пробвам комбинацията круши и бира ! 
    Завиждам на тези дето сутринта пият кафе !

# 1 063
  • Мнения: 6 382
Лане, утре на закуска (дома) ше пия 1 мляко с нес и за теб. Grinning Па ти отдавна си й дигнал мерника на таз работа ... амии, смятай там плюсове и минуси и ... действувай. Grinning

# 1 064
  • Мнения: 10 698
Инче, тя работата не е лоша, харесва ми. Колегите са супер. Ама менидмънта ни е под всякаква критика. Такава дезорганизация внася, че идея си нямаш. Аме ще видим.
Кафето го пия с лъжица мед Wink

Общи условия

Активация на акаунт