Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 259
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Как манталитетът "квото каже жената" се връзва с прословутия образа на испанския мачо-еВ@ч...? Flushed Да не би пак да пита жената? Joy

# 1 396
  • Мнения: 18 295
Моите родители имаха малък общ бизнес. Майка решаваше всичко, но в Бг всеки се обръща към мъжа. И тук той казваше: „А, питай жената!” Smiley

# 1 397
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Джу, аз по-скоро съм чувала за латино любовник. Мачо го свързвам с него, с латиносите. Може пък само тукашните да са такива. А примерно в южна Испания (там нали е по-жежко) да са мачовците.

# 1 398
  • София
  • Мнения: 10 561
Днес все едно е петък 😂😂😂

# 1 399
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Направо! Wink

# 1 400
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Даже е петък 13ти Joy

# 1 401
  • София
  • Мнения: 10 561
Аз старателно пазя леглото. Да не ми случи инцидент.

# 1 402
  • Мнения: 11 318
То ако става нещо и в леглото може да стане Grinning

# 1 403
  • София
  • Мнения: 10 561
Ммм, а, дано! Ама нА дали😂.
Изпих си сутрешното кафе, иеййй.
Много съм гладна и ще трябва да спретна някакъв обяд.... А много ме мързи!

# 1 404
  • Мнения: 17 616
на мен ми се струва уважително да питаш жена си. не за позволение а просто дали нямате други планове. все пак сте един отбор. да говорят само на жените пък точно мачовско/палячовско. имахме един испанец на работа. виках му антонио бандерас. държеше само на испански да си говори. точно зализан гейзер латинос. мазничък. виках му А мога ли да ти дъра бъра. и му превеждаха че било български поздрав и оня се смее. и 'пута мадре' не ми го разбра правилно и пак се усмихваше

# 1 405
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Днес цял ден съм на тема класики:

# 1 406
  • На Марс
  • Мнения: 8 713
Не бяха ли на принципа: "Каквото каже мама" Simple Smile
Тц!

Манталитетът им е такъв.

Добре, че Колумб е бил италианец тогава ... инак и досега щеше да пита жена си "доня Колумба може ли да тръгвам, или първо да пусна една прахосмукачка"  Simple Smile

# 1 407
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Холдъне, тук не ставаше въпрос за съгласуване на планове. А за искане на позволение. Когато не искаш или имаш планове, не се обаждаш "Пускаш ли ме".  Щото пък жената не пита "Пускаш ли ме".

... и оня се смее. и 'пута мадре' не ми го разбра правилно и пак се усмихваше
Не е разбрал, че е псувня ли?
Точно този израз се ползва в най-различен смисъл, виждала съм и такава реклама върху един автобус. И се чудех, че жаргон се ползва, ама...  И в ежедневието редовно си го ползват.

# 1 408
  • София
  • Мнения: 10 561
Яна, в какъв смисъл го ползват, освен цветущия?

# 1 409
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 407
"доня Колумба" хахахахаха
Щях да си събудя децата Joy

Общи условия

Активация на акаунт