Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 309
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Легни бе, Лане! Довечера ще те чакаме за нощната смяна Simple Smile. Ще заформим среднощна раздумка Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 531
  • Мнения: 2 583
Хах, с това пълнолуние мога и аз да се включа. Снощи така и осъмнах. Старост нерадост Simple Smile
 

П.С.  Освен, ако нещо не развалям работата. Хм..хм.. нали ме разбитате

# 1 532
  • Мнения: 6 381



Прекрасен съботен следобед!
Аха. Мерсаж. Grinning
Аз пък се сетих за това:
https://www.youtube.com/watch?v=izBbP2kro-c
То пък е доста старичко. Grinning

Тва за ваксинирания петел ни гу бех чувала. Grinning

# 1 533
# 1 534
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Сменям вълната, от мен това:



Иначе сутринта бях на гръцко Wink

Слънчево и топло е, народът продължава с купоните. Пием си кафето, после ще го ударим разходки.

# 1 535
  • Мнения: 11 333
Песничката с броенето мн ми хареса.

Абе стига сте се оплаквали, а излесте на дискотека тази вечер и като се върнете ще сте каталясали като мен снощи! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 536
  • Мнения: 17 616
стига сте говорили за luna че е пълна. тя ми е приятелка

# 1 537
  • Мнения: 15 619
стига сте говорили за luna че е пълна. тя ми е приятелка
Хахахаххахахахах.
Дебела съм. Ся приятели ли сме или не сме? Laughing

# 1 538
  • Мнения: 6 381
Луне, ти толкоз много пърхаш насам и натам, паркети, друго ... че не мое да си дебела. Не вервам! Grinning

Реа, само се наспиваш добре и си пак заредена - никво каталясване не мое стане от дискотека. Grinning

# 1 539
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Луна и Ина хич да не ми се обаждат! Толкоз са кльощави, че... Завиждам и хич неблагородно Stuck Out Tongue Ако имате нужда от малко килца, доброволно ще ви даря Simple Smile.

# 1 540
  • Мнения: 17 616
казах ли снощи че си търся семейство за Коледа. имам вино и въртя сарми. пари и усмивка немам. питка нема да казвам че върта че сте мръсници

# 1 541
  • София
  • Мнения: 18 697
Щом се чувствате добре всико е 6.

# 1 542
  • Мнения: 15 619
Вчера се теглих. Качила съм десет кила за година. От чируз - на мазна скумрийка. Laughing И още десет да кача, хич ми не дреме. Аз, май всякак се одобрявам. Joy Само дето не мога да си се нацелувам.

# 1 543
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
казах ли снощи че си търся семейство за Коледа. имам вино и въртя сарми. пари и усмивка немам. питка нема да казвам че върта че сте мръсници
А баклава правиш ли, м? Simple Smile

# 1 544
  • Мнения: 17 616
казах ли снощи че си търся семейство за Коледа. имам вино и въртя сарми. пари и усмивка немам. питка нема да казвам че върта че сте мръсници
А баклава правиш ли, м? Simple Smile

само за рамадан байрам

Общи условия

Активация на акаунт