Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 247
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 1 725
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 407
Иса, каквото, такова...
Моят ги прави луди калинки цялото даскало, не само класната... 🙄 🙄
На морето като бяхме, идеше ли на гости, беше най-примерен, даже подреждаше играчки. С нас е просто панта голяма.

Хай, напълно те разбирам Kissing Heart

# 1 726
# 1 727
  • Мнения: 15 619
Ходих на пазар, поразходих се,  Малко кьопоолце ся правя. Довечера ще сме на риба, да се чуе, че рибари има тука. Grin
Яде ми се шоколадова тортичка. Човек мога да стисна за гръцмуля ей ся за парченце, даже три.
Ученика го изпратих сабале до входната порта на школото и се врътнах обратно... Той голям, няма да кибича сама на една страна... Прибра се, твърде лаконичен - нищо интересно нямало. Важното е, че не ги изпитвали за книгите....Laughing

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 14:40 от luna

# 1 728
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Гледам ей сега хладилници, то избор и чудо...
Някой ползвал ли е Beko? Имат в момента два модела на промоция и са много културни като за мен.

# 1 729
  • Мнения: 15 619
Гледам ей сега хладилници, то избор и чудо...
Някой ползвал ли е Beko? Имат в момента два модела на промоция и са много културни като за мен.
Сестра ми за верандата си беше взела Веко- хладилна витрина. Вече няколко години действа безотказно... Не съм чувала лоши отзиви за марката. То, поне, ако се развали, да не те заболява далака...

# 1 730
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Разсънвам се, пия си кафето и зяпам във фейсбук. Много хубави деца видях. Отдавна вече не посрещаме 15-ти септември, радвам се на учениците на приятели и близки (и на съфорумци).

Ние купихме Веко, доволни сме.

# 1 731
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Агенте, аз си купих Финлукс. Доволна съм. А цената е повече от добра.

Тука варненци да четат. Ако имат лекарства с изтекъл срок, ето къде и кога могат да ги предадат. Аз имам цяла торба, миналия път изтървах кампанията, но сега няма да го направя.

https://petel.bg/Obshhina-Varna-puska-mobilen-punkt-da-sabira-op … de-i-koga__331810

# 1 732
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Ей това гледам в момента. Точно като за мен, имайки предвид височината и мястото, където трябва да влезе. И цената не е никак зле.

# 1 733
  • Мнения: 15 619
Ей това гледам в момента. Точно като за мен, имайки предвид височината и мястото, където трябва да влезе. И цената не е никак зле.
Сравни характеристиките с тези на сходни по размери и капацитет. Зависи и дали цената също е маркер. Гледай и сравнявай.

# 1 734
  • На Марс
  • Мнения: 8 713
На морето като бяхме, идеше ли на гости, беше най-примерен, даже подреждаше играчки. С нас е просто панта голяма.

Хай, напълно те разбирам Kissing Heart

ха ха и аз много мразя някой да каже "Я какви послушни деца", послушни пред чужди хора - в свои води са си изроди моите Simple Smile

# 1 735
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Ей това гледам в момента. Точно като за мен, имайки предвид височината и мястото, където трябва да влезе. И цената не е никак зле.
Щом те устройва, взимай го.
Скрит текст:
Нашият е този модел:

# 1 736
  • Мнения: 17 616
никога не бих си зел фризера да е горе а за бутилките да се навеждам постоянно. за пръв път от форумната среща хапнах дюнер и ме заболе главата. много приятно ми стана. от дюнера де. я снощи си правих риба не знаех че требе се пофалим като рибар

# 1 737
  • Мнения: 11 505
Да разбираме, че от форумната среща насам не те е боляла глава до днес? Laughing

# 1 738
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Ей това гледам в момента. Точно като за мен, имайки предвид височината и мястото, където трябва да влезе. И цената не е никак зле.
Сравни характеристиките с тези на сходни по размери и капацитет. Зависи и дали цената също е маркер. Гледай и сравнявай.
Гледах ги. Този и още един ме устройват най-много. Гоня височина и отчасти дълбочина. Другите от този ценови клас имат твърде голям за моите нужди фризер, от който нямам нужда, защото в гаража имам паркиран вертикален 300 литров такъв.

никога не бих си зел фризера да е горе а за бутилките да се навеждам постоянно. за пръв път от форумната среща хапнах дюнер и ме заболе главата. много приятно ми стана. от дюнера де. я снощи си правих риба не знаех че требе се пофалим като рибар
Ти не би взел, но фризер долу значи повече загубено пространство горе (поне всички с фризер долу са така), а такива с малък такъв долу няма. А гоня и височина, както и фризера не ми е приоритет.

# 1 739
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 407
Като заговорихте за форумна среща, подбутвам пак за желаещи за октомври да се преброим. До момента сме 3-ма.

Общи условия

Активация на акаунт