Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 299
  • 5 137
  •   2
Отговори
# 1 830
  • Мнения: 35 961
при всяко разказване на историята с предишната среща елементът на преувеличение все повече расте Grinning
мисля, че следващата ще бъде различна и няма да има недоразумения

# 1 831
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
при всяко разказване на историята с предишната среща елементът на преувеличение все повече расте Grinning
мисля, че следващата ще бъде различна и няма да има недоразумения
Аз ще съм протоколчика. Но за тази цел трябва да ми избиете алкохола от ръчичките Joy

# 1 832
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
... и антената към Кораба-Майка....всичко се върти и прихваща сигнали Joy
Добра е връзката с кораба-майка Simple Smile.

Аз ще съм протоколчика. Но за тази цел трябва да ми избиете алкохола от ръчичките Joy
Хм,... а аз що не видях алкохол да пиеш, м? Wink

# 1 833
  • Мнения: 11 505
Няма да сме у гората та да се лутате и търсите... питате Юбезно коя е резервацията на спамърите и воала Grin

# 1 834
  • Мнения: 17 616
'тука ли е онази с балкона'

# 1 835
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Хм,... а аз що не видях алкохол да пиеш, м? Wink
Щото не мога да си фъфля текстовете на песните Joy Обикновено пия с наваксване след като мине участието ми Bowtie

# 1 836
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
Наздраве, спамъри!

# 1 837
  • Мнения: 9 812
Пффф, аз откъде да знам, че си правите резервации. Само си представях как обикалям от маса на маса и питам:
- Извинявам се, вие ли сте за срещата на бг-мама?
И хората ме гледат с отвращение и съжаление...

Яна, Наздраве Simple Smile

# 1 838
  • Мнения: 17 616
и сервитьорката те води сама на масата и пишеш по смартфончето 'Кика Джу липсват и Бубето ми се губи' аагахахаха

# 1 839
  • Мнения: 11 331
𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮, наздраве, аз свърших с пиенИетУ. Един гадИн кОмар ме ухапа току що..... Ще го дебна да го усмъртя!

Норче, резервацията е на някой. Тук ще се разберете. Няма да ходиш кат муха, без глава, споко!

# 1 840
  • Мнения: 11 505
Пффф, аз откъде да знам, че си правите резервации.

Нора, Нора... Laughing

# 1 841
  • Мнения: 9 812
Ми аз по форуми не пиша, де да ви знам. АМА разбрах, добре, ще дойда. За всеки случай ще си пратя и подробното описание Grinning

# 1 842
  • София
  • Мнения: 10 577
Аз си ходв на среща с мамите от отчетната. То, някак си такива компании излъчват други вълни и се усещат.
Много е яко.
На последната среща вдигнахме заведението и прилежащите сгради на главите си, сервитьорите с такова съжаление ни гледаха😂😂.

# 1 843
  • Мнения: 18 298
Вие вече се познавате. Иначе можеше да има отгатванки като например "Кой от тук присъстващите е Холдън? (напр.)" или "Коя според вас е дамата със синята рокля?" С награди за верни попадения. Smiley

# 1 844
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Масата на спамаджиите винаги се тресе от смях. 1ви и основен отличителен знак!!!

Общи условия

Активация на акаунт