Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 288
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 1 875
  • София
  • Мнения: 18 697
ДУ!
Оставих ученика и пия кафе,че трябва и малката да извеждам да играе.
Аз не мога на среща,утре на РС ще съм с малката,та какво остава за друго място.Шит яко.

# 1 876
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Снощи сефте спах в апартамента. Започнах да си преглеждам и местя багажа, че сега ще падне бая нареждане.

Ще има ли освещаване?

# 1 877
  • Мнения: 35 960
убедена съм, че майката знае

# 1 878
  • Мнения: 13 082
Миднайт, признай си, че те е срам Joy  Мани ама и на мен това ми е проблем нъмбър уан, кой да ми гледа децата.

# 1 879
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Ще има ли освещаване?
Ще има, като си понаредя нещата. Има още малко дреболии останали, като да боядисам терасите отвътре и да налепя первази по пода в коридорите, но това е работа за ден-два.

# 1 880
  • София
  • Мнения: 6 308

Аз не мога на среща,утре на РС ще съм с малката,та какво остава за друго място.Шит яко.
Споко, бе. Ше взема да ида с караваната, барабар с двете ремаркета, тогава да видиш цирк. Laughing
Оставаме ги на лели/чичовци и развяваме байрака. Grinning

# 1 881
  • Мнения: 9 569
Жена останала вдовица. Събрали се селяните и решили да й намерят съпруг, че така и грехът не е далече. Намерили подходящ кандидат, също вдовец. Само че човекът бил месар, прост човек, необразован. Жената въпреки това се съгласила и се оженили. Първата вечер слага тя масата, а съпругът казва:
- Още леля ми казваше, че добрият християнин никога няма да седне на масата, без да е преспал с жена си.
Усамотили се те в спалнята, после вечеряли, а той отново:
- Още дядо ми казваше, че човек никога не бива да заспива, без да е уважил жена си.
И пак. На сутринта:
- А чичо ми казваше...
След обяд:
- Някога баба ми казваше...
Минала се една седмица, селяните питат жената какво мисли за новия си съпруг.
- Вярно, той не е интелигентен като първия ми мъж, но пък е от много добро семейство!

# 1 882
  • Мнения: 35 960
при толкова лелки на срещата, все някак ще ги отгледаме тез деца Joy

# 1 883
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Ще има ли освещаване?
Ще има, като си понаредя нещата. Има още малко дреболии останали, като да боядисам терасите отвътре и да налепя первази по пода в коридорите, но това е работа за ден-два.

Да почерпиш със снимки, когато стане. Grinning

# 1 884
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Да почерпиш със снимки, когато стане. Grinning

Нии снимки не пиями Simple Smile

# 1 885
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Поработих. Сега имам малко време за форума. Дребната сутринта я оставих в училище с раницата и с инструкции за деня, които съм сигурна, че на мига е забравила. Ама тя неволята учи. Ще свикне. Добре, че се светнах, че днес за пръв път ще се взимат купони за стола и й сложих храна за обяд. Иначе съм доволна. Много голяма част от нещата ще седят в шкафчето в училище. Ако успяват всичко да си напишат в занималнята, това значи, че раницата ще я носим лесно, защото вътре ще има само дреболии.

# 1 886
  • София
  • Мнения: 18 697
Аз вода забравих да му сложа,но той каза,че ще си купи де.
Аз на пбяд ще го взема,няма да ходи на занималня.

# 1 887
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Да почерпиш със снимки, когато стане. Grinning

Нии снимки не пиями Simple Smile

Ако си късметлия, може да намажеш и повече от снимки. Grinning

# 1 888
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
И бамбони, нали? Joy

# 1 889
  • Варна
  • Мнения: 36 597
Оказа се, че и лавка имало в училището, но аз пари тази година няма да давам, а и класната каза, че нямало изобщо да ги светва, че има магазинче за боклуци Simple Smile От моята порода е тая жена.

Общи условия

Активация на акаунт