Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 341
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 1 905
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
И к`вооо? Разбрахте ли се за срещата, че ми е важно кой ще прави "цък, цък, цък"... да го ухажваме с Янчето. Trollface
Сега сме на етап преброяване ификсиране на времеви диапазон. Горе-долу се знаем хората, имаме и избран месец (май).

# 1 906
  • Варна
  • Мнения: 36 601
И к`вооо? Разбрахте ли се за срещата, че ми е важно кой ще прави "цък, цък, цък"... да го ухажваме с Янчето. Trollface
Сега сме на етап преброяване ификсиране на времеви диапазон. Горе-долу се знаем хората, имаме и избран месец (май).

Въх! Чак следващия май ли ще се срещате Simple Smile

# 1 907
  • Мнения: 17 616
батерията да падне

# 1 908
  • Мнения: 15 619
Абе, я марш да се фиксирате немедлено! Който има ангажимент, да го отменя. Laughing

# 1 909
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
И к`вооо? Разбрахте ли се за срещата, че ми е важно кой ще прави "цък, цък, цък"... да го ухажваме с Янчето. Trollface
Сега сме на етап преброяване ификсиране на времеви диапазон. Горе-долу се знаем хората, имаме и избран месец (май).

Въх! Чак следващия май ли ще се срещате Simple Smile
Simple Smile Аз го запетлях, ама ти направо го фиксира. Сега ще вземе някой да се обърка и да хартиса.

# 1 910
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 831
Абе, я марш да се фиксирате немедлено! Който има ангажимент, да го отменя. Laughing
Тъй ами! Щото ние пък ще се фиксираме според вас. Ш“ти тръпнем в очакване на фотодоказателства от срещата Smile.

# 1 911
  • Мнения: 17 616
включете се по скипето

# 1 912
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Абе, я марш да се фиксирате немедлено! Който има ангажимент, да го отменя. Laughing
Тъй вЕрно, другарю старшинка !!! JoyJoyJoy

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 15:17 от Phoenix Wright

# 1 913
  • София
  • Мнения: 6 308
Абе, я марш да се фиксирате немедлено! Който има ангажимент, да го отменя. Laughing
Гуей ти, ем са скатава, ем зор дава да воайорства. Laughing

# 1 914
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Какво ще воайорстваме? Да знам да си почистя цайсите, за да гледам по-ясно Bowtie

# 1 915
  • Мнения: 10 698
Джу, като ги почистиш ша видиш един голям ... списък на хора Wink
Баси, на тръстката днес едвам се мърдаше. Много ме мързеше, явно защото ми се спеше и сутринта нямаше кафе....

# 1 916
  • Мнения: 17 616
спуках гума. ама не в жена. и в мъж не хахаххах

# 1 917
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 831
Лане, днес пак ли ще се утешаваш с шоколад? Wink
Допивам си следобедното кафе и изчезвам на разходка.

# 1 918
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джу, като ги почистиш ша видиш един голям ... списък на хора Wink
Той списъкът "To f@ck off" и без това е голям Joy

# 1 919
  • Мнения: 9 814
Добър ден, стигнах да ви дочет, но нищо не запомних. Ужасен ден за мен, нещо ми има на едното коляно. Едва се прибрах, че и ревах по път, не ми се е случвало така да се паникьосвам..

Общи условия

Активация на акаунт