Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 242
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 2 010
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Добро утро!
Аз се лашкам още в автобуса. А пък ако знаете какви чудни междуселски пътища имаме... Чудех се преди време защо никога не съм имал камъни в бъбреците, а то от какво било... JoyJoyJoy

По дължина, Джу, по дължина...

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 07:46 от Phoenix Wright

# 2 011
  • София
  • Мнения: 10 560
Иса, Лоре, развеждате се с мъжете си и си осигурявате две вечери в месеца😂😂😂.

Добро утро!

# 2 012
# 2 013
  • Мнения: 35 951
янче, какво правиш в темата по това време на нощта? Grinning

# 2 014
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Иса, Лоре, развеждате се с мъжете си и си осигурявате две вечери в месеца😂😂😂.

Добро утро!
А после, ако не останат доволни от резултата да не тръгнат да те търсят с факлите, както в средновековието са гонили "вещиците"? Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 015
  • Мнения: 17 616
янче, какво правиш в темата по това време на нощта? Grinning

на дискотека сме в биад. чистим салфетки за да си платим уискитата

# 2 016
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Ако се разминете само с чистене на салфетките, мога да си представя колко "истинско" е било уискито... Joy

# 2 017
  • Мнения: 17 616
явно не си запознат със салфеткарството щом ти се струва нищо работа

# 2 018
  • Мнения: 6 375
Има ли такъф? Grinning
Благодарско за "ела", на фсички. Grinning
Ти не беше ли нейде северозападно? Ако не бъркам, де. Ща докарам, па Джу, ща закара - ем нема да цока, нъл е протоколчик. Simple Smile И стимул ше има и пенджерите ше лъсне подобаващо.
Може и некой колега да те докара. Мааме в посоката, поне по 2-3 пъти седмично. Simple Smile
Благодарско, Онз! Grinning От Пловдивско съм. Уж е близо, мъ пустата работа. Все требе се работи.
Споко, аз нема ви липсвам мноу. Щот не съм от типа душата на компанията, а съм от пълнежа. Слушам и изслушвам на поразия. Joy Напрау съм спец. Joy
Арче, ти с тез дица ... мъжо да не пропищи по нощите - де е майка им, бре? (А тя денси в това време. Joy)
И ДУ! Връщам се да ви чета.

# 2 019
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Мразя пешеходци.

Мразя патки, които си мислят, че са шофьори.

Искам да пипна кретена, комуто е дошла гениалната идея първокласниците да започват в 8.15 и да го обеся с главата надолу, пиейки си кафето и наблюдавайки агонията му.

Преборих се с отвратителен трафик, стигнах на работа с голямо закъснение, едва намерих място за паркиране (боже, искам си мотора!) за да установя, че ми липсват ключовете за офиса!!!

Търся някой да ме гръмне, честно.

# 2 020
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
явно не си запознат със салфеткарството щом ти се струва нищо работа
И слава Богу !!!

# 2 021
  • Мнения: 15 300
Никога не съм ходила на заведение в което се хвърлят салфетки.
Във времето неколкократно обаче съм чувала съседите да си говорят посредством хвърляне на посуда.
Мъ не съм ходила да им чистя, де. "Купона" от тях, "забавата" за нас. Магазините за стъкларии най на печалба. Joy
Тъй де, двама заформят купона, трети се весели(печели).

Добро утро. Позачетох ви малко джаста праста, шма извините, но напоследък нямам много време. Гледам забавлявали сте се, кой как може и как му е кеф. Така и трябва.

Добро утро на всинца ви и хубав ден.

# 2 022
  • Варна
  • Мнения: 36 586
И светофари с копче мразя!!!

# 2 023
  • Мнения: 11 320
Добро утро!
Няма да ви чета, е вчера по едно време нищо не разбрах и спрях да влизам в темата Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Аз се мъча да се забавлявам на работа Simple Smile ама трудно става Simple Smile

# 2 024
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 405
Иса, Лоре, развеждате се с мъжете си и си осигурявате две вечери в месеца😂😂😂.

Добро утро!
Да бе да, аз мойто мъж не си го давам. Пък и после мен кой ще ме вземе, каквато съм...

Добрутро!

Общи условия

Активация на акаунт