Бебешката количка - цяла наука за второ висше №43

  • 57 665
  • 813
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 359
Момичета, извинявам се, че леко се отклонявам и връщам темата назад. Бяхте писали с кой превозвач поръчвате стоки от UK. Може ли някой да ми обясни стъпка по стъпка, може и на лично да не спамя. Харесала съм си Jane от сайта им .uk обаче ми искат 55 паунда за доставка. Останах с впечатление, че с превозвач е по- изгодно.
Предварително благодаря!

# 436
  • Мнения: 3 975
Тъмно синия цвят,също така ще отбележа че нямам асансьор и я качвам 4 етажа,лесно се разглабя,качвам бебето с коша и след това шасито сгънато като куфарче,в коша побирам 3 торби багаж плюс още две съм намествала с покупки..

# 437
  • Мнения: 298
Привет момичета,

Първа бременност ми е все още не съм наясно с много неща. Набелязала съм си количка на Mamas and papas, но се предлага само с кош за сядане (за след 6м.) и седалка за кола (до 6м.), която освен като седалка в колата може да се използва  и като кош, поставяйки върху шасето на количката. В комплекта не е включен коша за новородено. Според вас задължителен ли е коша за новородено? Може ли вместо него първите 6м. за легнало положение да се ползва седалката за кола? Доколко са практични седалките за кола?

Това е модела на който съм се спряла:

# 438
  • Мнения: 217
Привет момичета,

Първа бременност ми е все още не съм наясно с много неща. Набелязала съм си количка на Mamas and papas, но се предлага само с кош за сядане (за след 6м.) и седалка за кола (до 6м.), която освен като седалка в колата може да се използва  и като кош, поставяйки върху шасето на количката. В комплекта не е включен коша за новородено. Според вас задължителен ли е коша за новородено? Може ли вместо него първите 6м. за легнало положение да се ползва седалката за кола? Доколко са практични седалките за кола?

Това е модела на който съм се спряла:


Здравей, дилемата с коша за новоредено е обсъждана малко по-назад. По-принцип е хубаво да се ползва такъв, аз и с двете деца съм ползвала и сега продължавам да ползвам. Коша за кола ми е същия като на снимката и понякога на кратки разстояния го ползвам на шасито. Но имай в предвид, че бебето не трябва да стои повече от 1 час в стола за кола, не е препоръчително за крехкия му гръбначен стълб преди 6-тия месец. Вариант е с пълно легнало положение да се ползва и за новороденото, но на всяко качване и слизане от тротоар бебето се изхлузва и ще си в постоянен стрес. А с коланите незнам как ще е при новородено. Сигурно няма да е удобно за бебето.

# 439
  • Мнения: 151
Както съм писала и преди- не е драма без кош за новородено. Никога не ми се е изхрузвало бебето. То по тази логика и в кош за новородено ще се събира бебето в единия край на всеки наклон. Зимата, особено, не бих избрала без кош, че си е по-закътано. Има редуктори, а с коланите няма никакъв проблем да се сложат.

# 440
  • Мнения: 151
Снимката примерна ли е, или е на харесания модел, защото на нея има и кош за новородено 🙂
Привет момичета,

Първа бременност ми е все още не съм наясно с много неща. Набелязала съм си количка на Mamas and papas, но се предлага само с кош за сядане (за след 6м.) и седалка за кола (до 6м.), която освен като седалка в колата може да се използва  и като кош, поставяйки върху шасето на количката. В комплекта не е включен коша за новородено. Според вас задължителен ли е коша за новородено? Може ли вместо него първите 6м. за легнало положение да се ползва седалката за кола? Доколко са практични седалките за кола?

Това е модела на който съм се спряла:


# 441
  • Мнения: 298
Снимката е примерна, но харесаният модел е същия, но в комплекта, който гледах не беше включен коша за новородено. Трябва да се закупи допълнително. Именно и затова исках да знам дали е необходимо да има кош за новородено бебе.

Снимката примерна ли е, или е на харесания модел, защото на нея има и кош за новородено 🙂
Привет момичета,

Първа бременност ми е все още не съм наясно с много неща. Набелязала съм си количка на Mamas and papas, но се предлага само с кош за сядане (за след 6м.) и седалка за кола (до 6м.), която освен като седалка в колата може да се използва  и като кош, поставяйки върху шасето на количката. В комплекта не е включен коша за новородено. Според вас задължителен ли е коша за новородено? Може ли вместо него първите 6м. за легнало положение да се ползва седалката за кола? Доколко са практични седалките за кола?

Това е модела на който съм се спряла:


# 442
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
Ocarro има прекрасно легнало положение, с оригинален зимен чувал на Мамас и Папас, не бебето ще му е топло и удобно. А и винаги има опция да си купите кош за новородено втора ръка. Той е нещо което се ползва кратко и обикновено си е като нов след 4-6 месеца употреба!
Това е чувалчето.

# 443
  • София
  • Мнения: 162
Страхотна цена за Балиос С в тази разцветка
https://m.babymarkt.de/cybex-gold-kinderwagen-balios-s-und-kinde … .html?recommended
Не знам защо не се получава линка, но като се влезна през заглавната страница в офертите за черен петък излиза най-отгоре

# 444
  • Мнения: 2 891
Днес вече Марис 2 в 1 е намален на 169.99е
https://m.babymarkt.de/search/?q=maris&brand[]=gb&mi … &maxPrice=170

# 445
  • Мнения: 727
Страхотна цена за Балиос С в тази разцветка
https://m.babymarkt.de/cybex-gold-kinderwagen-balios-s-und-kinde … .html?recommended
Не знам защо не се получава линка, но като се влезна през заглавната страница в офертите за черен петък излиза най-отгоре
Не мога да я открия. Излиза ми офертата сам за ГБ. Изтекла ли е ?

# 446
  • София
  • Мнения: 162
Страхотна цена за Балиос С в тази разцветка
https://m.babymarkt.de/cybex-gold-kinderwagen-balios-s-und-kinde … .html?recommended
Не знам защо не се получава линка, но като се влезна през заглавната страница в офертите за черен петък излиза най-отгоре
Не мога да я открия. Излиза ми офертата сам за ГБ. Изтекла ли е ?
Няма я вече. Явно са за ограничен период от време намалени. Но офертата за GB Maris е още по-добра

# 447
  • Мнения: 727
Да, благодаря. Може би всеки ден е различна офертата.
П.С. Хич ме няма с немския и ми е голямо приключение с този сайт. Joy

# 448
  • Мнения: 116
Да, благодаря. Може би всеки ден е различна офертата.
П.С. Хич ме няма с немския и ми е голямо приключение с този сайт. Joy
Всеки ден са различни оферти. Вчера беше за сайбекса, имаше и други много намалени, например бритакs next go за 450€, а цените им са над 1000. Но много бързо свършиха. Предполагам, че утре ще има пак доста намаления, но и тогава ще свършат бързо. Аз дебна за столчета за кола, но все не мога да си харесам.

# 449
  • Мнения: 727
Да, благодаря. Може би всеки ден е различна офертата.
П.С. Хич ме няма с немския и ми е голямо приключение с този сайт. Joy
Всеки ден са различни оферти. Вчера беше за сайбекса, имаше и други много намалени, например бритакs next go за 450€, а цените им са над 1000. Но много бързо свършиха. Предполагам, че утре ще има пак доста намаления, но и тогава ще свършат бързо. Аз дебна за столчета за кола, но все не мога да си харесам.
А в кой от магазините мога да видя колички на GB? В Малечко например май ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт