Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 39 359
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 68 629
Моля.
То като имаш поне 2500...автоматично ти излиза питането..преди да финализираш поръчката. Не е нужно нищо ти да натискаш...
И на мен така ми изгоряха едни точки...ама май също не стигаха...
Сега поръчах легло и ми даде над 3000т....та ги ползвах с втора поръчка...

Да ви питам...хартиениете щори, които се лепят със скоч на стъклото....как се държат във времето...намачкват ли се плисетата ?

# 61
  • София
  • Мнения: 2 424

Да ви питам...хартиениете щори, които се лепят със скоч на стъклото....как се държат във времето...намачкват ли се плисетата ?
Може ли да помоля за линк към тези щори?

# 62
  • Мнения: 68 629
В щори на най-евтините виж...5.99 лв са...нямам линк ..

# 63
  • Мнения: 2 280
Защо не мога да се логна в приложението, постоянно ми изписва “Нещо се обърка, моля опитайте отново по-късно”. Пробвам и на ИКЕА София и на Онлайн ИКЕА. И на двете дава същото. Някой има ли същия проблем?

# 64
  • София
  • Мнения: 2 424
В щори на най-евтините виж...5.99 лв са...нямам линк ..
Намерих ги:
https://www.ikea.bg/products/textiles-curtains-rugs/curtains-bli … 90-byalo/20242282

Страхотно, май ще ми решат проблема с едни прозор(чета) 80х80 см, дето няма какво да ги правя.

Някой има ли опит с тях, много ли пропускат? В смисъл - вечер на запалена лампа дали ще се вижда ясно вътре?

# 65
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 089
Да не ви изпусна. Вече няколко дни се каня да отида до Икея, да взема каталога и да поразгледам, не че ми трябва нещо, но като луд фен да не пропусна някоя новост.

# 66
  • Мнения: 5 288
Сутринта ми се обадиха от фирмата-доставчик на Икеа, че ще ми доставят нещата утре. Да, обаче утре е неделя, нали не докарваха в този ден. Утре ще се размина с тях, тъкмо ще съм в Икеа-Пловдив за проект на кухня.  Не могат да ми кажат, кога пак ще имат доставка.Тъпотия пълна.

# 67
  • Мнения: 68 629
Звънни в магазина. Според мен тия от фирмата нещо шикалкавят и не им се чака до понеделник.
В сайта пише доставка в рамките на 7 РАБОТНИ дни. Това значи че почивните не се броят и не следва да доставят и тогава.
Звънни на нац.тел.на Икея и попитай.

# 68
  • Мнения: 5 288
Звъннах, имах чувство, че разговарям с радио. Нищо не могат да направят - Икеа работи всеки ден, доставки също са всеки ден. Да се разбирам сама с куриерите, коите не вдигат телефон, между другото. Яд ме е, че платих едната пратка с карта.

# 69
  • In transit
  • Мнения: 11 792
И аз така с една поръчка. Звъннах на телефона за повече инфо какво се случва с поръчката ми и защо не идва...а девойката ми казва, че вижда само, че е обработена. Попитах я няма ли инфо кога да я очаквам, че 7-те им дни изтичат...каза да ида до центъра за поръчки и да питам там. Grinning
Пълна дезинформация!

# 70
  • Мнения: 68 629
Нищо не плащам предварително аз. По тази и друга причина. Нека те да ме гонят и търсят, не аз...

Като доставят всеки ден, защо пише 7 работни дни ?

# 71
  • In transit
  • Мнения: 11 792
Нищо не плащам предварително аз. По тази и друга причина. Нека те да ме гонят и търсят, не аз...

Като доставят всеки ден, защо пише 7 работни дни ?
1. Да Тета, ама нали само до център за поръчки имаме БД...иначе трябваше да платя 20лв доставка до входа на сградата.
2. И аз днес си задавах същия въпрос...и умувах как да преброя колко дни трябва да чакам.

# 72
  • Мнения: 68 629
Нали септ.има БД за зони 2 и 3?
Или ти беше в зона 1?

Аз не съм имала проблем с доставката. Обаждат ми се и отивам да ги чакам на адреса-така беше преди 2 години кагато последно поръчвах.

# 73
  • София
  • Мнения: 973
Аз да се похваля с новото легло надстройка: https://www.ikea.bg/products/beds/loft-beds-bunk-beds/vitval-leg … a-s-plot/69302566 . Вчера сумата и време в Икеа и двоумене. И тъй като е голямо и не можехме да си го поберем си платихме доставка като гледахме дни и часове и избрахме вторник следобед. Винаги всичко сме си побирали и не са ми доставяли, сега като Ви слушам дано не се замотат.

# 74
  • Мнения: 1 401
Поръчах кушетката BRIMNES за детската стая, за баткото. https://www.ikea.bg/products/beds/guest-beds-day-beds/brimnes-ku … sm-byalo/00228705

Радвам се, че пуснаха безплатна доставка.
И щорите от 5.99 лв съм поръчала, защо казвате, че са от хартия, аз не прочетох никъде това...

Ако ми се обадят, че идват с кушетката, а аз не съм в града, дали можем да се разберем за друг ден? Усещам, че ще трябва да търся как да си я взема сама от офиса на куриера (а и кой ли е той)?...

Общи условия

Активация на акаунт