Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 39 372
  • 751
  •   1
Отговори
# 315
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Прилагам и снимки и се поправям 45.7см му е дълбочината Simple Smile
Скрит текст:


Макар аз да имам място и за 46см, бих предпочела 41см, малко китучест ми се струва така. Та съм малко разочарована сега.

# 316
  • In transit
  • Мнения: 11 810
При теб стои добре. Ама при мен мястото е 41см точно дълбочина и сега се чудя какво да сложа там. Освен пак да сглобя една Беста.

# 317
  • Мнения: 39 312
Ама ти май мериш горната част. За дълбочината трябва да измерш вътре в шкафа.

# 318
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Ама ти май мериш горната част. За дълбочината трябва да измерш вътре в шкафа.
Точно така би трябвало да се мери. Моето контейнерче MICKE е с дадени размери 35/50 и отвън си отговарят точно, но вътрешните размери на чекмеджетата са едва 23,5/36 (което доста неприятно ме изненада, ама късно).

# 319
  • Пловдив
  • Мнения: 100
Предвид, че другите два размера (ширина и височина) са габаритни, не виждам логика дълбочината да не е габаритната. Самото чекмедже вътре е 36см, ако взема предвид челото и гърба тогава става 41см, но кому е нужда тази информация, измежду други габаритни размери.

# 320
  • Мнения: 39 312
Така е, Марчела, но мислех че питаш за дълбочината на шкафчетата. Демек външния размер, ако е 47 см. (то при вътрешно измерване) дълбочината би могла да е 41 см. Сега разбрах за какво точно си питала. Късмет, че си пасва на мястото.

# 321
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
Сега погледнах и в английската Икеа, и там е дадено 41 см. В понеделник съм на работа там, ще отида да измеря и да ги питам защо е така.

# 322
  • Мнения: 2 895
Прилагам и снимки и се поправям 45.7см му е дълбочината Simple Smile
Скрит текст:


Макар аз да имам място и за 46см, бих предпочела 41см, малко китучест ми се струва така. Та съм малко разочарована сега.
Много добре се е получило.

# 323
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Хм, на мен не ми се е случвало досега. 80% от нещата съм ги избирала онлайн без да ги видя на живо.
Ти ме озадачи...бях избрала този скрин точно заради дълбочината му от 41см., защото ми ограничено мястото. Ако наистина е 46 не ми върши работа.

Някой има ли този шкаф да каже дали е 41см дълбочина наистина? https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/cabinets-display- … -s-vrati/40300662
Имаме го, точно 41 см е. Имаме и тесния скрин, подобен на показания, но е 39 см широк и е по-висок - 4 чекмеджета са. И той е 41 см дълбок. Учудва ме, че показания скрин е 46 см. Да не са променили нещо? Гледах навремето същия скрин с 3 чекмеджета и се чудех между него и показания с двете врати. Струва ми се, че бяха еднакви.

# 324
  • Пловдив
  • Мнения: 714
Хм, на мен не ми се е случвало досега. 80% от нещата съм ги избирала онлайн без да ги видя на живо.
Ти ме озадачи...бях избрала този скрин точно заради дълбочината му от 41см., защото ми ограничено мястото. Ако наистина е 46 не ми върши работа.

Някой има ли този шкаф да каже дали е 41см дълбочина наистина? https://www.ikea.bg/products/storage-furniture/cabinets-display- … -s-vrati/40300662
Имаме го, точно 41 см е. Имаме и тесния скрин, подобен на показания, но е 39 см широк и е по-висок - 4 чекмеджета са. И той е 41 см дълбок. Учудва ме, че показания скрин е 46 см. Да не са променили нещо? Гледах навремето същия скрин с 3 чекмеджета и се чудех между него и показания с двете врати. Струва ми се, че бяха еднакви.

И нашите Бримнес / с 3 и 4 чекмеджета/ са 41 см.

# 325
  • Мнения: 1 176
Стана ми любопитно и измерих нашия Бримнес. Точно 46 см. Sunglasses

# 326
  • Мнения: 68 644
Това разминаване си е за рекламация. От обявеното и реалното ...

# 327
  • Мнения: 5 094
Току що получих каталога от икеа, с куриер на M&BM експрес, не мога да им хвана логиката на доставките на таз икеа и не мога. Всеки път ме изненадват с куриерите си.

# 328
  • Мнения: 28
Здравейте, някой ползва ли металните кошници за гардероб Pax.Дали са удобни за хавлии и спално бельо.
https://ikeabg.azureedge.net/images/680x680/1/variantimages/39010951/0.jpg

# 329
  • софия
  • Мнения: 25 453
Не ги ползвам за описаното, но са удобни.

Общи условия

Активация на акаунт