Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 39 275
  • 751
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 5 265
Моля Simple Smile! Преди имаше хубава опция- минаваш с мишката и виждаш размери без да отваряш страница на артикула. А сега и с това лошо качество на снимката и аз подминах няколко пъти тази кутия.

# 361
  • Мнения: 68 368
Ами те са сложени в различни раздели. Половината към кутиите, половината в раздел съхранение...нещо такова. Аз търсих в единия раздел само. Това като отвориш "спалня".

По продукти също не ги открих.

Има какво да поработят върху сайта.

# 362
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 553
Здравейте! ИКЕА предлага ли кутии за съхранение, съвместими с BILLY?

# 363
  • Варна
  • Мнения: 902
Здравейте, впечатления от използване на стенен панел/гръб  Lysekil за кухня?

# 364
  • Мнения: 5 265
Момичета, отдавна не бях се смяла така. Получих кодове. Оказа се, че те не дават 10% за следваща покупка. А се  изваждат 10% процента от предходната и се приспадат от следващата. Демек, ако си напазарувал за 24 лв, а искаш да напазаруваш за 600 лв, ще ти приспаднат 2,4 лв )))).

# 365
  • София
  • Мнения: 23 156
винаги са били така  Rolling Eyes
10 % от покупката се ползват като намаление за следващата.

# 366
  • Асеновград
  • Мнения: 1 354
Момичета, отдавна не бях се смяла така. Получих кодове. Оказа се, че те не дават 10% за следваща покупка. А се  изваждат 10% процента от предходната и се приспадат от следващата. Демек, ако си напазарувал за 24 лв, а искаш да напазаруваш за 600 лв, ще ти приспаднат 2,4 лв )))).
Наистина много тъпо😂😂😂

# 367
  • Мнения: 22 867
Значи първо поръчката за 600 и после за 24 лева. Направо безплатна ще излезе и ще има да ти дават. Simple Smile

# 368
  • Мнения: 5 265
винаги са били така  :roll:10 % от покупката се ползват като намаление за следващата.

Ами, като четох тези условия, някак не ми се струваше така

– Пазарувайте през следващите три дни с карта IKEA Family в ИКЕА и вземете ваучер от 10% за следващо пазаруване!

– Посетете ИКЕА и онлайн, в онлайн магазина за България! Разгледайте и купете вашите нови мебели и аксесоари!

Разгледайте новите брошури на ИКЕА, специализирани за кухни, бани, гардероби и системата за съхранение BESTÅ тук.

Разгледайте всички брошури и каталози с промоции на ИКЕА тук.


Магазинът на ИКЕА ще намерите на адрес: София, ул. „Околовръстен път“ 216.

За повече информация, моля посетете уебсайта на IKEA: www.ikea.bg


labrex, нали? Кой да се сети за това )))?

# 369
  • София
  • Мнения: 23 156
да де, може да го тълкуваш както ти се иска.

# 370
  • София
  • Мнения: 5 352
Да де, 10% от следващото пазаруване.

# 371
  • Мнения: 5 265
Момичета, разгадах мистерия! Тази промоция е била от предходните години, тази година думите са подредени по друг начин ))). Не в наша полза.

Miriel, при теб -10% също ли са били от предходната поръчка или от новата?

# 372
  • Мнения: 1 401
Опитвам се да пусна поръчка, но ми начислява такса. 30-ти септември включително ли е за безплатната доставка? Четох условията, но не пише нищо конкретно за, самата дата 30-ти?

П.п. Втора поръчка ми е, с предната не съм имала проблем.

# 373
  • Мнения: 5 265
На мен ми казаха, че е до 30-ти включително.

# 374
  • Мнения: 22 867
mi6u-to, таксата доставка си излизаше, но накрая не се отчита. Или ти излиза в крайната сума? Не би трябвало според мен, като е обявено до 30, би трябвало до довечера до 24 ч да си важи.

Общи условия

Активация на акаунт