Време е за ИКЕА! - Тема 28

  • 39 364
  • 751
  •   1
Отговори
# 480
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
zvаnchе, то и аз съм късокрака, 1,61 Simple Smile , но го свалихме де. Бързо стана. Сега си чакам и таблата.

# 481
  • Мнения: 1 326
Отваря се прозореца. Той си е висок. Но дори и да не можеше, има още един плмс врата към тераса, така че.. ☺

# 482
  • софия
  • Мнения: 25 444
zvаnchе, то и аз съм късокрака, 1,61 Simple Smile , но го свалихме де. Бързо стана. Сега си чакам и таблата.
Айде, айде, това, че сме 160 см не изначава, че краката ни не са 130  Sunglasses
Честито! Чекмеджетата събират сума ти неща. Вече 3-та година успявам да удържа едното да е полу-празно Simple Smile

# 483
  • Мнения: 68 631
132 см са даже моите Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 484
  • Мнения: 1 558
Здравейте! Някой ползвал ли е закачалката за панталони и какво е мнението му за нея?

# 485
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Преди малко ми се обадиха, че утре ще докарат и таблата Simple Smile

# 486
  • София
  • Мнения: 5 362
Здравейте! Някой ползвал ли е закачалката за панталони и какво е мнението му за нея?

Аз! Доволна съм!

# 487
  • Мнения: X
Здравейте, в магазина в София дали има вече новия каталог?

# 488
  • Мнения: 24 324
Би трябвало. Бяха ми казали след 01.10, че ще има

# 489
  • София
  • Мнения: 546
Здравейте! Някой ползвал ли е закачалката за панталони и какво е мнението му за нея?
И ние ги използваме. Имаме 2 една върху друга - долната е моята, горната на мъжа ми. Аз съм дребна и събирам по 2 мои панталона един до друг на пръчка (нашият Пакс е от дълбоките, този на снимката ми изглежда плиткият). Удобни са много, лесно се вадят и прибират.

# 490
  • Мнения: 1 558
Благодаря ви. Гардеробът е с дълбочина 58 см. Ще слагаме два отделни в спалнята, единия с ширина 2 м, другия 1,5 м. Иска ми се да ги направя максимално функционални. В момента имам огромен гардероб, правен преди 5-6 години по поръчка, отново с плъзгащи врати, но ми е неудобен като разпределение.

# 491
  • Мнения: 290
Лично мнение: с каквито и врати да сте, вземете си разделителите и сложете 50 см чекмеджета. Може и да е въпрос на навик , обаче аз взем 100 см за моя гардероб, постоянно блъсках вратите, като го издърпвах и като цяло ми беше много изнервено. Сега ще си сложа разделител, малки чекмеджета и съвсем неочакваният ми фаворит - издърпващата се поставка Simple Smile

ПС не може да се върне сглобено чекмедже в софийската икеа. Бяха много категорични. Не знам дали ги хванах в кофти ден или нещо друго, предвид какво съм виждала да връщат хората там, но това е положението

# 492
  • Мнения: 68 631
Моето мнение е че каквито и да са чекмеджетата, е кофти идея да ги има вътре в гардероба.
Скриновете са много удобни за целта. Външни имам предвид.

Тези чекмеджета на Пакса са си за отворена рамка без врати. Особено 100 сантиметровите.
Иначе отваряш врати, па отваряш чекмедже..па то минало един час докато си извадиш нови гащи Joy

Панталоните са ми на закачалки на лост на първо ниво. Горе на втория лост са ми блузите/ризите/саката.

Аз продължавам да си чакам гардероба.

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 12:41 от teta75

# 493
  • софия
  • Мнения: 25 444
Тази година определено не ни оставиха каталог. Писах им миналата седмица и сега получих мейл, че до ден, два ще получа пратка.

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 407
teta, нещо нямаш късмет с доставките.

 Аз се родих с поръчките по интернет и доставка до Икеа център. Миналата седмица поръчах три дребни нещица и още същата седмица ми пратиха смс, че са в Центъра. По-голяма поръчка ми я доставят за по-малко от 7 работни дни.

Каталози има в Пловдиския Център, така че би трябвало и в София да ги има.

Харесала съм си тези пейка и шкаф. Някой има ли ги, за да ми каже материала от който са изработени, че смятам да ги поръчвам, а няма къде да ги видя.

Общи условия

Активация на акаунт