Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 13

  • 52 388
  • 752
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 505
Късмет, 4ehal4e!
Сиси беше правила опит в Чехия, но не е писала скоро. Би ли споделила в коя клиника ще прави опита и какви са условията?

# 481
  • Мнения: X
Избрах IVF Europe,Прага. Е6995 за пълен пакет с гаранция,че ако от тази донорка не останат ембриони за замразяване,ще ми подсигурят от друга подходяща

# 482
  • Мнения: 3 505
Да разбирам ли, че има гарантиран брой ембриони? До бластоцист ли ги чакат или правят трансфер на 3 ден?

# 483
  • Мнения: X
Гарантирани 2 бластоциста поне.
Виж на сайта им,много добре е обяснено

# 484
  • Мнения: 3 505
Благодаря! Много късмет ти желая!

# 485
  • Мнения: X
Благодаря! Успех на всички!
Ко някой има опит с тази клиника- моля споделете повече!
Аз също ще пиша.

# 486
  • Мнения: 1 680
4ehal4e, нямам опит в Чехия, за да помогна.
Искам само да ти пожелая успех!🍀
И на всички момичета в темата, също😊

# 487
  • Мнения: X
Благодаря,момичета!
Ох, притеснявам се! Ще стане ли? Нямам никакви гинекологични проблеми,освен че съм на 46! Blush
Две здрави и нормално заченати деца (на 23 и на 13),и след второто си вързах тръбите,кой да знае,че ще искам пак да имам дете....
Страх ме е от естрогените- казаха ми да пия естроген в цикъла на трансфера. А аз съм с високо кръвно,разбира се добре регулирано с хапчета в момента. Не знам как влияе естрогена на кръвното...да не вземе да ми го вдига....По време на стимулациите ми имах известно завишаване на кръвното,сърцебиения и така...
Момичета,пили ли сте естрофем? Някой да е имал проблеми с него и кръвното?

# 488
  • Мнения: 271
Момичета! Всички се борим за тези пусти бебета! Дано да ни се случат скоро!
Споделям: след 2 неуспешни с моя яйцеклетка, скачам на донорска в Чехия!
Питах по-рано,дали някой има опит,но никой не сподели.

Плануваме дата за трансфер на 20 януари!
За сега са много любезни,без да е прекалено. Изпратиха ми лекарства по куриер( защото съм в Англия),имам предложение за донор, и така....

Успех, Чехълче:hugs:

# 489
  • Мнения: 3 505
4ehal4e, на мен доста дълго ми се налагаше д пия Естрофем - на два пъти се проваляше трансфера, единствено някакви обривчета имах и май килограми качих.

# 490
  • Мнения: X
И аз обриви, килограми и сърцебиене от естрофем.

# 491
  • Мнения: X
Благодаря за отговорите за естрофема....оффф...хич не ми е мерак,да го пия,но съм се запасила (от GP-то разбира се) с бета-блокер (лабеталол),който е съвместим с евентуална бременност,и повлиява сърцебиене+сваля кръвното.
Моля,кажете,през цялата бременност ли трябва да го пия?!? Ще попитам и координаторката от клиниката,разбира се,но все се надявам,че ще трябва да го пия само до деня на трансфера...
Flowers Four Leaf Clover

# 492
  • Мнения: 3 505
Да не те разочаровам, но тук и след трансфера се продължава. Доколкото знам масово го пият до към 12-та седмица, аз го спрях след първия преглед, защото не се видя сак и ЧХГ беше започнал да пада. Стискам ти плаци поне всичко да е ок и да не отгате трансфера, та да не сесе налага да го пиеш напразно!

# 493
  • Мнения: 188
Момичета, напоследък е на мода темата ПРП, хормон на растежа и в частност клиника  Аджибадем, Истанбул. Според рекламата, която се носи, те дават надежда на такива като нас - 40+, като подобряват ендометриума и яйцеклетките... Но, както сме се напатили, рекламата е едно, действителността е друго. Аз специално се интересувам, но от реално забременели момичета и то на 45-46. Защото както знаем, след 40, всяка година е от значение. Аз опитвам в Бахчеджи и пиша със забременели момичета на 43, но на 45-46, не знам ... Та, ще е много хубаво, ако има дами на нашите години, които да споделят опит и още по-добре - положителен такъв... В Аджибадем - като как влияят новите методи, доволни ли са, има ли разлика, в какво се изразява? Или напротив?!... А, може и мнения и от други места....

# 494
  • Мнения: 909
Благодаря за отговорите за естрофема....оффф...хич не ми е мерак,да го пия,но съм се запасила (от GP-то разбира се) с бета-блокер (лабеталол),който е съвместим с евентуална бременност,и повлиява сърцебиене+сваля кръвното.
Моля,кажете,през цялата бременност ли трябва да го пия?!? Ще попитам и координаторката от клиниката,разбира се,но все се надявам,че ще трябва да го пия само до деня на трансфера...
Flowers Four Leaf Clover


4ehal4e ще ти го кажа по този начин: Щом те карат да пиеш естрофем, значи процедурата върви добре и всичко е ок. Пие се до 2-3 месец от бременността, като го намалят постепенно по схема. След трансфер ще ти включат прогестеронов препарат, който също ще пиеш дълго, ако опита е успешен и всичко е ок. Кажат ли ти да спреш тези 2 препарата изведнъж и твърде рано, значи опита се е прецакал и нещата не са наред и следва мисед аборт.  Знай, че няма инвитро без приемане на лекарства.

Общи условия

Активация на акаунт