Мигли-съвети,мнения

  • 573
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте! Извинявам се за новата тема, но не открих подобна. До този момент винаги съм си поставяла мигли косъм по косъм'. Винаги избирам по-късичките, за да стоят максимално естествено. Проблемът е, че последно време не мога да отделя време, понякога и средства, за да ги поддържам. Работя до 6 часа, до салоните се придвижвам към 7  и ми е много трудно със запазването на часове. Често миглите падат, докато дойде време за часа ми ( в София рядко намирам салон, за който да не се налага да запазвам час 2 седмици по-рано), погледът ми се е "изкривява" и често имам проблем с паренето от лепилото. Реших да си поставям цели' мигли сама. Бихте ли ме посъветвали какви мигли да си взема? Освен миглите, бихте ли ми казали и какво трябва да е лепилото. Знам, че има мигли, които се продават с лепило, но съм чувала, че се случва миглите да са ОК, а лепилото НЕ. Моля някой да сподели, поставял ли си е мигли сам и колко време издържат със съответното лепило.
Много благодаря! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 204
Миглите и лепилото на HUDA beauty са с много високо качество, препоръчвам, и едва ли ще направиш алергична реакция от лепилото.
Също така, можеш да използваш миглите им доста повече пъти от обикновено, накисваш ги в мицеларна вода и внимателно с четка за мигли ги разрезваш, след това с пинсета отстраняваш лепилото, което се е натрупало. Аз така правя!
Успех! Blush

# 2
  • Мнения: X
Много благодаря 😍  Днес ще поръчам 🙂

Общи условия

Активация на акаунт