Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 септ. 2019, 14:34 ч.

Какво правят жените в менопауза когато ... 8

• 9 811
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
здравейте, има те ли идея от какво може да е. От точно 12 м. нямам цикъл на 51г. съм и вчера вечерта се появи зацапване. През нощта нямах, сега пак само е върху тоалетна хартия.
Ще отида на лекар другата седмица, но до тогава ще се побъркам.
Иначе лятото имах топли вълни, но сега от издвестно време нямам.

# 151
  • оттам, откъдето започва България
И аз съм имала такъв период след едногодишно прекъсване. Когато почина татко дори прокървих за ден-два.
За твое успокоение отиди на лекар.
Наборка си ми Simple Smile, но при мен от 2 години липсва.

# 152
Подкрепям Дидка. Ако е само зацапване няма повод за притеснение, виж ако беше кръвотечение е по-лошо. Фактът че ти цапа може би означава че не си още в менопауза.

# 153
Благодаря момичета. Според Вас да изчакам още няколко дена да спре зацапването и тогава да отида на преглед или? Вие пихте ли нещо поради това ?

# 154
  • Пловдив
Не се паникьосвай, този период са нормални тези неща.

# 155
  • до морето
Здравейте. Някой ползвал ли е прогестогел вместо дуфастон? Имам занижен до минимум прогестерон и нормален естроген. Цикълът ми идва само с дуфастон, но той не ми понася. Взех прогестогел, но незнам дали може да се маже на други места освен на гърдите. Преди време вземах един крем от Аквасорс пак прогестеронов и той се мажеше на слабините, сгъвките на ръцете или корема ниско долу, но е много скъп, беше с див ямс.

Общи условия

Активация на акаунт