Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 септ. 2019, 10:48 ч.

Болен роднина

• 3 249
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Берлин
А да не говорим за гаджето, минимум 50 год. Жоро. На мен ми е супер отблъскащо това момиче. Грам емпатия не изпитвам към нея.

Последна редакция: нд, 08 сеп 2019, 13:38 от Evana

# 46
Еее, нямаше нужда да се споделят лични кадри.
С кой е авторката си е изцяло нейн бизнес, ако ще ѝ с чичо дядко ще е..
Прекалявате!

# 47
  • София
На мен лично ми се вижда подозрително стечението на обстоятелствата, ама хайде. Още в предната тема казах, че скоро ще го копат.

"Нейн бизнес?" Joy Но да, нямаше нужда от снимки.
Аз лично виждам адска студенина, която не може да се прикрие зад думи. Прокрадва се задоволство сред "вижте ме, каква съм жертва на млади години". Нещо много нечисто. Може и да бъркам, разбира се.

# 48
  • Берлин
Айде, махнах ги!
Ма тя, като иска да се представя като непорочна и чиста, да не влиза през Фейса. От как и разцъках фейса, ми супер гнусно и отблъскващо момиче виждам.

# 49
  • София
Оооо, винаги ще има някакви премного загрижени злобари!
Какво си била казала, ама как си го била казала, пък какво не си била направила, а би трябвало....
Така беше и с моите теми.
Животът е за живите! Точка.

# 50
Оооо, винаги ще има някакви премного загрижени злобари!
Какво си била казала, ама как си го била казала, пък какво не си била направила, а би трябвало....
Така беше и с моите теми.
Животът е за живите! Точка.
  Злобата и завистта ходи по хората...Явно повечето хора си избиват комплексите тук.Няма лошо, ако това ги кара да се чувстват по-добре.

# 51
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт