Къде ходите да карате ски с деца?

  • 728
  • 4
  •   1
Отговори
  • Los Angeles CA
  • Мнения: 538
Мили мами,
Искам да заведа децата си да карат ски, но големият въпрос е къде?  Дайте идеи , къде предпочитате да водите децата си през зимата да карат ски в някои от българските курорти или в чужбина? Бихте ли предложили добри курорти в Европа и разбира се родни?

# 1
  • Мнения: 11 565
Моето дете ходи с баща си на Узана- аз не си падам по такива мероприятия.
Има два хотела, мисля да бяха, оборудване под наем, ски- учител.

# 2
  • Мнения: 23
Зависи от възрастта, опита, дали родителите са скиори, финансовите възможности и т.н. Ние нашите ги научихме в Пампорово. На този етап има още много да учат, но наши близки с по-големи и по-опитни деца карат в Италия, където настаняването и цените на лифт-картите са много приемливи за качеството, което дават.

# 3
  • Los Angeles CA
  • Мнения: 538
Някой, който има опит и е бил на ски в Австрия, Италия, Словакия няма ли да даде малко инфо. Аз се загубих в потока от информация. Има някаква стара тема, но дали информацията е актуална и доколко , относно хубавите места за каране на ски и сноуборд, не за цени.

# 4
  • Мнения: 5
Опитайте в Чепеларе. Има два 4-звездни хотела и цените са приемливи. Писта Мечи чал е много удобна за обучение на начинаещи, напреднали и за усъвършенстване на карането по стръмните писти. Аз ползвах услугите на ски училище Перфект ски. Наистина са перфектни. Инструкторите са с висока категория и изключително внимателни към децата. Превърнаха престоя ни  в истинско забавление. За една седмица можеха да се спускат самостоятелно. Децата не искаха да си тръгват.

Общи условия

Активация на акаунт