Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 септ. 2019, 08:55 ч.

Ведическа астрология

• 2 313
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
Не знаех много за този артист. Оказа се, че се е самоубил. Имал е тежка депресия и начална форма на паркинсон. Много мъчно ми стана. Погледнах картата - Раши и Навамша.
Кое е най - силният фактор, довел до това да посегне Робин върху себе си?
Видях, че ситуация се е развила в Махадаша на Кету ( уж Кету е добре разположен в 11 дом?) ; подпериод на Сатурн. Сатурн, при все, че е йога карака и получава уж спасителен аспект от Юпитер ( който е в свой знак, с висок бинду ) , се намира в 12 дом и е с 0 ! Бинду.
Луната му е варготама, но пък е  ранена от Раху в Раши, а в Навамша е в съединение със Сатурн .
Налице е Шаката йога, която не е неутрализирана.
Какво още бихме могли да добавим като индикация за този трагичен развой на събитията и завършек на житейския му път?

# 31
Не знаех много за този артист. Оказа се, че се е самоубил. Имал е тежка депресия и начална форма на паркинсон. Много мъчно ми стана. Погледнах картата - Раши и Навамша.
Кое е най - силният фактор, довел до това да посегне Робин върху себе си?
Видях, че ситуация се е развила в Махадаша на Кету ( уж Кету е добре разположен в 11 дом?) ; подпериод на Сатурн. Сатурн, при все, че е йога карака и получава уж спасителен аспект от Юпитер ( който е в свой знак, с висок бинду ) , се намира в 12 дом и е с 0 ! Бинду.
Луната му е варготама, но пък е  ранена от Раху в Раши, а в Навамша е в съединение със Сатурн .
Налице е Шаката йога, която не е неутрализирана.
Какво още бихме могли да добавим като индикация за този трагичен развой на събитията и завършек на житейския му път?

Катеричке, погледни Д-8  и ще ти се доизяснят нещата. Карака на продължителността на живота в Лагна /лошо/. Лагнеш в Д-8 в трети дом /лошо/. Юпитер, дарител на живота в падение в Д-8 лошо. Умира в период и подпериод на планета в 8-ми в Д-8 /когато трябва/ и в подпопериод на прланета лагнеш в Д-8 и управляваща 22 дрекана и 64 навамша от лагна. Вредителите винаги вредят донякъде на живите показатели. Сатурн му е донесъл хубави неща в кариерата, но не го спасява от други предизвикателни моменти. Кету вреди на здравето, когато е с лагнеш в наталната карта, нищо че е силен, той винаги отдръпва енергията от планетата с която се намира.

# 32
krisi_1979 сега отворих  Аштамша, Лагната му ми излиза в Близнаци?

Последна редакция: пн, 28 окт 2019, 10:00 от Катерица

# 33
krisi_1979 сега отворих  Аштамша, Лагната ми излиза в Близнаци?

Оправи ли часовият пояс? Местното време тогава е -6. Би трябвало да е в Дева.

# 34
krisi_1979 сега отворих  Аштамша, Лагната ми излиза в Близнаци?

Оправи ли часовият пояс? Местното време тогава е -6. Би трябвало да е в Дева.
Благодаря, сега ще коригирам, при мен автоматично е излязло - 5

# 35
И още един интересен случай /според мен/. Понеже имам вече обратна връзка и може да го представя накратко. Ведическата астрология работи много добре, особено чрез използването на дробните карти. Нативът има сестра, която е заболяла от рак на гърдата. Това става в период Сатурн-Меркурий. В катрите много хубаво се вижда това събитие. Сатурн управлява трети дом от него, в шести от трети от него рак /карака на гърдите/. Управителят на антардашата в 12ти от управителя на  махадашата. Меркурия, управлява 8ми от трети от Сатурн и там са Раху с Луната. Връзка има и от караката на братята и сестрите.  Трудностите по темата се повтарят и в Д-3 и Д-6. Мисля, че е много точно всичко. Чак се изумих.
[url][/url]

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 15:21 от krisi_1979

Общи условия

Активация на акаунт