Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 септ. 2019, 08:55 ч.

Ведическа астрология

• 3 940
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
Момичета, моля ви кажете при кои транзити е най-вероятно да забременееш и родиш дете? А ако в този момент нямаш мъж и не правиш секс съответно те ще се ''реализират'' по друг начин?  Но нещо такова събитийно важно като ражднето на дете не би трябвало да се пропусне, ако го има в съответен период в наталната карта, нали?

# 46
Морела, не мога да ти отговора на въпроса астрологично, но съм убедена, че за когато ти е разписано, споко и мъж ще се появи или каквото има да става, ще стане. Когато, както и каквото.
Правих някои пресмятания за моите деца и то за да намеря някаква логика, не че намерих някаква взаимозависимост, но си спомням, че гледах по махадашите и съответните им подпериоди - бяха замесени моят даракарака, неговият даракарака, за единия си син съм сигурна, че и неговиятАтмакарака, за другия не си спомням - но това за рождението, не за зачатието...
А да използвам случая и включването и и да задам въпрос и аз. Разглеждам сивръзките между Раши и Навамша. Силно разочарована бях, че Асц в Навамша е Скорпион... някой, някъде да е срещал повече информация...

# 47
  • Sofia
Цитат
Морела, не мога да ти отговора на въпроса астрологично, но съм убедена, че за когато ти е разписано, споко и мъж ще се появи или каквото има да става, ще стане. Когато, както и каквото.
Мисля, че не е точно така, нали има и свободна воля. Мъж се появи, но аз го отхвърлих, всъщност дори имаше няколко. И сега се чудя дали не изпуснах шанса да имам дете сега, и нямам представа кога е следващата възможност. Абсолютно нищо не разбрах от тези махадаши... Sad
А ако астролог ми е казал, че мога да имам дете тази година дали е имал предвид рождане на дете или зачеване?

# 48
Имал е предвид, че има условия за поява на дете. Така мисля, но по- добре е да попиташ самия астролог.
Лагна в Скорпион не е лошо. То зависи точно в кое съзвездие е и каква е картата като цяло, У на Лагна, Атмакарака и пр.

# 49
  • Sofia
Самия астролог е Илияна Магерова и вече няма как да я попитам, прослушах си записа просто.
Но тя ми е казала, че със сигурност ще имам дете тази година... дори е казала ''много щастливо забременяване'' , каза най-щастливото.
Но ако го пропусна сега дали след време ще се роди същото дете или друго?

# 50
Трябва да видите дали Ви е направила точна ректификация.При направена от нея, събитията при мен не се случиха.

# 51
Има конкретни условия, аспекти, които трябва да са изпълнени в картите и на двамата родители за да се прогнозира раждане на дете според ведическата астрология (за който се интересува да потърси правилото на д-р Рао). Още не си намерила потенциален баща, а до края на годината има 10 месеца, т.е  е ясно, че тази прогноза няма как да се изпълни.
Ако имаше мъж, щях да напиша какво да провериш в твоята и неговата карта, но при това положение няма смисъл.

Общи условия

Активация на акаунт