Съвет за приятелка

  • 9 972
  • 334
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
Странно, в другите теми неща като желание да се ограничи контактът със средата и рязка смяна на настроението тип търсене-скандали и изгонване-пак търсене го смятате за насилие. Тук това го прави девойката, обаче според вас тя е жертвата?! Егати двойния стандарт.
Човекът предложил фитнес и не я търсел през целия ден (и това, извадено от контекста на преразказ на преразказ), обаче се превърна в насилник наравно с биячите и нарцис наравно с манипулаторите.
Ами съжалявам, но понякога това, че си неуверена и обсебваща, не значи непременно, че половинката ти е изрод и те използва и манипулира.
Бих посъветвала момичето да коригира леко поведението си и живота си и да стане по-самостоятелна. Ще й е от полза. С този да се раздели, в момента въобще не са на една вълна.

# 151
  • Мнения: 6 166
Не се писа, че момичето иска да го ограничава момчето, а че момчето иска да има 3 дни от седмицата, в които тя е изключена от неговия живот и график, за да се чувства той свободен, обаче тя трябва да изпълнява командите му: да си трае пред другите той какво й причинява, да ходи на фитнес, че не е стегната като другата ... опс

# 152
  • Мнения: 18 298
Да ходи, да ходи на фитнеса... После и други ще я харесват повече освен него... Опс... No Mouth

# 153
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 254
Не мисля,че има друга. На такива асексуални типове и една им е много. Просто иска хем да се води с гадженце, за да си чеше егото,хем да си живее ергенски, защото си е самодостатъчен.

# 154
  • Мнения: 6 166
Бях забравила за това. Вермилион да ни направи услуга и да пита приятелката си дали това момче се справя в леглото, знае ли че може повече от веднъж да го прави, колко издържа - да не е 30 секунди и хайде. И най-важния въпрос - за 3 месеца колко често са го правили - под 5 пъти, под 10 пъти, ...

# 155
  • Мнения: X
Не се писа, че момичето иска да го ограничава момчето
тя няма против свободното време, но той си го прекарва според нейното виждане в повече.

Хайде малко да четете, не ми се вижда особено смислено да ви цитирам цялата тема.

И пак за е*ането стана дума, ще каже човек, че нашата булка е направила услуга на импотентния момък - осигурява му секс по-често от 2-3 пъти годишно, пък той, видиш ли, не я търси по 5 пъти на час. Или като не стане версията с насилника, пробвате версията с импотента?

# 156
  • Мнения: 6 166
Има прекалено много червени флагове. Ако се държи като нарцис, говори като нарцис, значи е нарсиц. А това с липсата на апетит е трябвало да бъде първият сигнал, че момъкът е недекватен и има нужда от псих и рецепта за хапчета..

# 157
  • Мнения: X
Логично да не иска да се говори за връзката и да страни от приятелките й.
То като ви чете глупостите човек, ще рече, че това момче е Антихриста или самия Сатана...

Иначе за фитнеса може би наистина е изгрубял, ако го е казал директно. Когато един мъж говори за това с жена, всъщност върви по много тънък лед. Може би момичето наистина да има нужда (някои слаби жени имат рахитична стойка), но съм сигурен , че е можело да бъде по-деликатен или да не засяга темата въобще.

# 158
  • Мнения: 2 478
В последната ми дълга връзка, никога не е имало подобни изцепки. Мацката, първо си имаше добър ген, и почна с фитнеса да поддържа за себе си, не че имаше нужда. Разбира се, слагаме в уравнението и "стимула", който имаше до себе си Wink. Просто всеки в един момент след първите трепети и напасването, опознаването, започва постепенно да си дава сметка какви усилия трябва да полага, за да задържи човека до себе си, от всякакво естество. Условието е, да искаш да го задържиш и да държиш на него. В такива отношения няма налагане, а желание другият да се чувства добре с теб, както и ти с него. Не вижам иначе нищо ненормално да се говори и споделя кое ти харесва и кое - не. Има си начини за всичко.
Оттук и личностното развитие. По-хубаво от това да си имаш стимулче вкъщи, няма.

Последна редакция: пт, 06 сеп 2019, 10:50 от FragranceFanatic

# 159
  • Мнения: 2 990
А, като не се задържа, не може ли да върви..... по пътя си ?! Реторичен въпрос

# 160
  • Мнения: 3 186
Разбира се, слагаме в уравнението и "стимула", който имаше до себе си Wink.

За стимула разбрахме. Какво ти е наказанието за гадже, което напълнява и не се поддържа?

# 161
  • Мнения: 5 300
Момичето си е нормално, даже за ме е много слаба, 55 кг. на 176 см височина, но господинът предпочитал по-оформени тела. Тя му е  казала, че се харесва, надявам се да го и мисли, а да не хукне да гладува или други подобни.

# 162
  • Мнения: X
Момичето си е нормално, даже за ме е много слаба, 55 кг. на 176 см височина, но господинът предпочитал по-оформени тела. Тя му е  казала, че се харесва, надявам се да го и мисли, а да не хукне да гладува или други подобни.

Точно така трябва - да се харесва, да се отстоява, това е най-важното. А влияе ли се от някой - лошо говори за нея, не да се променя, само и защото на някой не му харесва. Бре.

# 163
  • Мнения: 3 186
Момичето си е нормално, даже за ме е много слаба, 55 кг. на 176 см височина, но господинът предпочитал по-оформени тела. Тя му е  казала, че се харесва, надявам се да го и мисли, а да не хукне да гладува или други подобни.

Господинът нека се насочи към оформени тела тогава.

# 164
  • Мнения: 6 166
Спокойно, той ще й натяква как тя трябва да се промени, за да стане достойна за него и рано или късно ще й срине самочувствието.

Общи условия

Активация на акаунт