Съвет за приятелка

  • 9 895
  • 334
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 6 166
Елфичка е доста болен мозък, чел съм я и в други теми. Тук вече даже надмина себе си. Отдавна не бях чувал по-нелепа история. Да не говорим, че клони към измислица - уж само поканени колегите и половинките, а тя самата какво е правила там, че разказва от първо лице?

Болен мозък е майка ти. Като сме почнали да фамилиарничиме ..
Иначе не ти влиза в работата, ама не всички офиси са строго професионални. С мъжа сме колеги, с жена му се знаем от предишен отдел, в който съм работила, а това момиченце го обсъждахме още като дойде в екипа, че ще се осуче на първия срещнат меринджей, който й се изпречи на пътя. Е, малко по-нависоко се прицели, ама не й се получи за дълго.

# 316
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Sunshine_rege, какво означава сюргюни и мюмюни?
По темата, авторката не осъзнава, приятеля и не е наясно, но форума знае. Grinning

# 317
  • Мнения: 14 918
Как се прицели и как се срути ?
ВЕрно ли се засрами ?
От банкета ?!
Не се заяждам, нали тук се учим на пинизи.

# 318
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
А защо имате проблем с жените, а не с изневеряващите мъже?

# 319
  • Мнения: 14 918
А защо имате проблем с жените, а не с изневеряващите мъже?
Най -тъпата конкуренция, според мен.
Защо ? Защото с изневеряващите мъже  и с нагона им няма как да излязат на печалба.
Остава утехата, че са по- добрият продукт.
Щот мъжът кривнал с крива.
Ама тук темата не беше ли за съвместимостта.
Изначално е било гнило.

# 320
  • Мнения: 25 447
А защо имате проблем с жените, а не с изневеряващите мъже?

Е, що... Защото в случая става въпрос за топ мениджър, а кой е луд да реже клона, на който седи?  Simple Smile
Правилно, ще скочи на любовницата, че не губи нищо. Пък е и по-лесно. И по-атрактивно за приятелките и офисните клюкарки.

# 321
  • Мнения: 18 228
Любопитно ми е продължението на историята с любовницата, мениджъра и пиещата от чужди чаши съпруга. Wine Glass Както и как е приключила разправията между съпругата и труженичката в другата история, която се спомена. Grinning

# 322
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
А защо имате проблем с жените, а не с изневеряващите мъже?

...а кой е луд да реже клона, на който седи?  Simple Smile

Явно аз.

# 323
  • Мнения: 31
С какво се занимава това момче? Такива странници по принцип са хора на изкуството или  някой с доста по-високо IQ, от останалите хора и са си напълно самодостатъчни и другите хора даже  им са скучни.И след като 1-2 пъти му е достатъчно да прави секс в годината, те  колко често правят.Питам за да ми стане ясно, дали я манипулира и е поредния безчувствен женкар и я пуска по пързалката много яко (познавам доста такива), девойката не е много голяма 23 е възраст на която лесно те подлъгват, или наистина е някои странник и в двата случая обаче оправия оправи няма

# 324
  • Мнения: 6 166
Моите пари са на програмист.

# 325
  • Мнения: X
Нещо не мога да разбера защо това момиче се натиска да е с някого, когото нарича "емоционален инвалид". Още по-малко вярвам, че го обича. Може би е била влюбена, но обич не.

# 326
  • Мнения: 5 300
Нещо не мога да разбера защо това момиче се натиска да е с някого, когото нарича "емоционален инвалид". Още по-малко вярвам, че го обича. Може би е била влюбена, но обич не.
Всичко идва от майка и, която я притиска, че вече и "било време".

# 327
  • Мнения: X
Не че в България няма майки-психопатки на средна възраст, но на този етап да се измества фокуса и да изкарваме сега девойчето жертва на майка си, щото я била притискала... Нещо не върви Unamused

# 328
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Време за какво на 23 години? И за сватби и за деца й е рано, ако това има предвид майка й.

# 329
  • София
  • Мнения: 5 135
С какво се занимава това момче? Такива странници по принцип са хора на изкуството или  някой с доста по-високо IQ, от останалите хора и са си напълно самодостатъчни и другите хора даже  им са скучни.И след като 1-2 пъти му е достатъчно да прави секс в годината, те  колко често правят.Питам за да ми стане ясно, дали я манипулира и е поредния безчувствен женкар и я пуска по пързалката много яко (познавам доста такива), девойката не е много голяма 23 е възраст на която лесно те подлъгват, или наистина е някои странник и в двата случая обаче оправия оправи няма

Кое му е странното на момчето?
Хора, vermilion ясно каза: "Проблем със секса не съм споменавала да имат, казах правят редовно, когато са заедно." Спрете да се хващате за две приказки, които и без това са препрепрепрепрепрепрепреразказани.

Общи условия

Активация на акаунт