A-Derma Phys-AC – Физиологична грижа за кожа, склонна към акне

  • 6 194
  • 199
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 485
Нямам деца все още в тийнейджърска възраст, но моята кожа е проблемна в областта на брадичката и носа - черни точки и омазняване, особено през зимните месеци. Преди ползвах различни ексфолианти, но без особен успех и спрях. Сега използвам мицеларна вода за почистване, но нищо конкретно за черни точки.

# 61
  • Мнения: 806
Детето ми все още е малко и не използвам за него специално почистване.
За себе си- сутрин измиване с измиващ гел,после крем за лице. Веднъж седмично използвам маска за лице.

# 62
  • При децата ми
  • Мнения: 6 050
Редовно почистване на лицето, което включва измиване с подходящ гел и тоник/вода.

# 63
  • Мнения: 682
Мицеларна вода вечер и ексфолиант веднъж седмично.

# 64
  • Мнения: 813
Аз имам кожа склонна към акне и използвам измивен гел всеки ден, ексофилиант веднъж седмично и ежедневен хидратиращ крем

# 65
  • Мнения: 793
Купувам специална козметика против акне, която вземам единствено и само от аптека.  Това, което използва моето момиче е гел за измиване, мицеларна, ексфолиант и крем.

# 66
  • Мнения: X
Използвам качествена козметика за хидратиране на лицето и тялото.

# 67
  • Мнения: 740
Големият ми син навлиза във възрастта с проблемна кожа и започвам да се оглеждам за такъв вид козметика. Hands Thumbsup

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 467
Почиства си лицето с мицеларна вода и си слага специален крем /има себореен дерматит - лек/

# 69
  • Мнения: 256
Ползвали сме продукти от марката, ще ми бъде интересно да пробвам новия им продукт.

# 70
  • Мнения: 1 314
Редовно измиване и почистване на лицето, сутрин и вечер и при необходимост подходящ продукт.

# 71
  • Мнения: 688
Измиване със гел за проблемна кожа и крем против акне

# 72
  • Мнения: 1 008
Използваме  медицинска козметика срещу несъвършенствата на кожата.

# 73
  • Мнения: 13 539
Почистващ гел на А-ДЕРМА

# 74
  • Мнения: 1 907
Сутрин и вечер почиствам с мицеларна вода. След което нанасям хидратиращ крем.

Общи условия

Активация на акаунт