Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 септ. 2019, 08:54 ч.

Единадесети клас 2019/20

• 1 856
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • I want it all and I want it now.
Успешна година 😊
При нас ще е чрез ел. дневник.
Трябват ми тестовете на Legacy B1 на Еxpress P. 😊 Ще може ли да ми ги пуснете на Л.С. Благодаря.

# 16
Май и при нас ще са с ел.дневник и без хартиен бележник. Аз вече купих и младежът се снима, но нищо...
Вече е факт и първото входно, вчера по математика.  #Crazy  Бил решил 9 от 11-те задачи...

# 17
  • I want it all and I want it now.
Много рано са почнали входните.

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 17:53 от Syn

# 18
Да знаете нещо за Able mentor?

# 19
  • Под гъбата
При нас мина вчера входното по физика, пълна катастрофа според детето 🙄

# 20
  • у дома
Привет и от мен . Да попитам тази година бележници ще  имат ли вашите деца.Щото щерката ми казва ,че  от тази година няма да имат бележници.Мен ме устройва идеално  , защото още от 8клас имам регистрация в школо и гледам оценките и отстъствията и.

И ние сме с школо и само ЕД  и ЕБ-ако се попълват съвестно и стриктно е голямо улеснение за родителите...

# 21
  • столицата
Някой да има наблюдение върху програмата на МОН  Обучение за ИТ кариера или на обучението в Ученическата академия на Телерик? Доволни ли сте? Колко е полезно? Върши ли работа после сертификата?

# 22
Не знам дали ще върши работа сертификата, но мога да споделя за Телерик: от 2013 г. ходеше на алгоритмично програмиране, стана "състезател",занимава се стабилно по собствено желание, има амбиция да продължи в тази сфера. Сега се е записал на нов курс "разработка на уеб приложения", който стартира от 14.10.Харесва му.Ако нещо конкретно те интересува, довечера мога да го питам.

# 23
здравейте Simple Smile

споделям за една чудесна възможност за единадесетокласници - преди малко обявиха, че вече е отворено записването за международното състезание на Американския университет в България (Благоевград) - AUBG MultiTalent Quest, което се провежда на два етапа, като класираните на втория етап прекарват един уикенд в кампуса на Университета - имат възможност да го видят отвътре, да се запознаят с настоящи студенти, изобщо  да усетят атмосферата от първа ръка (родителите също са добре дошли на финала на куеста)

моят син участва преди две години, и то научавайки съвсем случайно от родител на негов съученик, и точно така  - с този уикенд в кампуса, стартира и силното му желание да учи там, което от тази есен е факт, и вече като студент ще участва в организирането на сегашното издание

11 клас е малко мъртва година, още децата не са съвсем натоварени, но е добра отправна точка да почнат да обмислят накъде да продължат след година, а ако имат разностранни интереси, ще им бъде и полезно да се тестват с връстници в областите английски, общообразователни предмети, спортове, изкуства, дебати, социална ангажираност, и, разбира се, щипка креативност, за да се самопредставят успешно още на етап едно Simple Smile

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 13:38 от antea

Общи условия

Активация на акаунт