Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 120
  • оттам, откъдето започва България
Не знам дали съм за тук, но как да разширя свила се плетена блуза? Досега съм я прала на няколко пъти на една и съща програма, нищо ѝ нямаше, но последният път реши да се свие.

Не знам дали ще ти помогне това, което ще споделя, но поне можеш да пробваш (взаимствано е от форума):
Скрит текст:

parapanova: прецаках жилетката на мъжът ми като я изпрах на 60гр. „вълнена е„и излезе детски размер така си седя близо година докато в едно предаване не казаха как можем да разширим свити плетени дрехи -тайната е следната в леген със студена вода слагате 2-3 супени лъжици шампоан и 2 капачки омекотител накисвате въпросната дреха поне за 5 часа а и повечко да престои нищо и няма изваждате и я слагате на закачалка и започвате да опъвате оставете я на сянка и когато се сетите примерно през час или 2 я опъвайте при мен се получи жилетката отново става на съпругът ми дано да съм била полезна вече я пера на ръка с хладка вода и малко шампоан а после я оставям да постои малко в омекотител без изстискване 

# 121

Изключително съм Ви благодарна за споделеното мнение и линкове към магазина. Купих си тези три препарата и съм много доволна. Препарата за варовик не само е супер икономичен, а отстранява варовика само с намазване. Ако имате опит с обезмаслителя и препарата за петна върху друхи, моля, дайте мнение и за тях!

Скрит текст:

# 122
Много се радвам, че препаратите са Ви свършили работа! Имам опит и двата препарата си струват, според мен. Всъщност до сега не съм попадала на "куц" препарат от тази марка. Да, наистина са скъпи, обаче вършат хубава работа и не се налага да купувам по "ен" на брой препарати, за едно и също нещо, което би ми струвало повече. Общо взето съм използвала почти всички за ежедневното домакинство. Разните му там много строго специализирани, като "за отстраняване на цимент" например, не съм ползвала и не мога дам отзив.

Общи условия

Активация на акаунт