Най-после да си купя свестни препарати за почистване - 12

  • 71 978
  • 735
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте! Горните препарати само за стъклокерамични котлони ли са предназначени или и за индукционни? Аз имам индукция, по която все още няма никакви петна, но питам за всеки случай ако се появят такива.

# 616
  • София
  • Мнения: 10 554
Индукционните са със стъклокерамичен плот. Най-ефиксаното, което съм ползвала, е на Хейтмън.

# 617
  • Мнения: 1 359
И в крайна сметка докладвам успешното почистване на варовиковите петна БЕЗ използването на ножа с този препарат:

# 618
  • София
  • Мнения: 11 456
Благодаря за споделеното. И моите котлони са ужас, все се налага да ги стържа с ножчето. Определено ще пробвам този препарат.

# 619
  • София
  • Мнения: 5 442
Ползвали ли сте нещо на Prouve?
Какви са ви впечатленията?
Спечелиха ме с това ,че са по-изчиствни от химия,но дали наистина чистят добре?

# 620
  • Мнения: X
Ползвали ли сте нещо на Prouve?
Какви са ви впечатленията?
Спечелиха ме с това ,че са по-изчиствни от химия,но дали наистина чистят добре?


Какво съдържат?

# 621
  • София
  • Мнения: 5 442
Ползвали ли сте нещо на Prouve?
Какви са ви впечатленията?
Спечелиха ме с това ,че са по-изчиствни от химия,но дали наистина чистят добре?


Какво съдържат?
Примерно умният спрей за кухня.

# 622
  • София
  • Мнения: 10 554
Имаше назад в темите похвални коментари.
Не съм ги ползвала. А и след като преди няколко дни ми ги рекламираха на лични, никога няма да си ги купя.

# 623
  • София
  • Мнения: 5 442
Имаше назад в темите похвални коментари.
Не съм ги ползвала. А и след като преди няколко дни ми ги рекламираха на лични, никога няма да си ги купя.
Рових аз назад,открих отзиви само за препарата за фурна.Ще пробвам нещо,после ще пиша отзиви.

# 624
  • Мнения: 10 347
Не се доверявам на препарати или козметика, които се разпространяват от представители. Понякога са много убедителни, но според мен, става въпрос за обикновени препарати със завишена цена. Била съм представител на Орифлейм, какви ле не легенди се говореха между представителите, само и само да пробутат нещо съвсем обикновено като козметика. Най-обикновени кремове се въэхваляваха като чудотворни. Купувала съм и препарати на Амуей - впечатлението ми е същото.

# 625
  • Мнения: 2 888
Да и на мен ми ги рекламираха на лични, аз също не бих ги купила, при изобилието на доказали се препарати в годините.

# 626
  • Русе
  • Мнения: 7 055
Май на всички, които са писали в тази тема са ги рекламирали на лични. В това число и на мен Smile

# 627
  • София
  • Мнения: 35 039
Препарата за фурна ми харесва, че не е много агресивен, мия си и стъклокерамичния плот, дъна на тигани и тенджери, но нямам натрупани замърсявания и не знам.
Този за баня не ми хареса.

# 628
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Моля за съвет за препарат за стъкления параван, след който водата не стои на капки, а се оттича. т.е вероятно прави някакъв филм. С една дума - хубав Simple Smile Иначе успявам да го почистя с почти всичко - универсален на Фрош, един за варовик на ЛИДЛ итн, но се налага да е често и с повече усилия.

# 629
  • Мнения: 2 121
Моля за съвет за препарат за стъкления параван, след който водата не стои на капки, а се оттича. т.е вероятно прави някакъв филм. С една дума - хубав Simple Smile Иначе успявам да го почистя с почти всичко - универсален на Фрош, един за варовик на ЛИДЛ итн, но се налага да е често и с повече усилия.
Препаратът на Фрош за прозорци създава филм върху стъклото - наблюденията ми са точно върху стъкления параван в банята.

Общи условия

Активация на акаунт