Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 390
  • Русе
Чела съм, че мицеларната вода чистела добре бели подметки на маратонки. Може да опиташ. Знам, че не е подметка на маратонка, но аз съм експериментатор Simple Smile
Подметки чисти, ама мойто чудо не ще. Пробвах и с Гарние, и с двуфазната Нивеа. Не мога да го гледам, но така ще си го ползвам, че ми е с удобни разпределения вътре, докато намеря друг подобен.

# 391
Ръкавици ли ползвате, и какви, за ръцете?
На мен всичко ужасно много ми изсушава кожата, побелява до бяло.
Ходих да ми правят ноктите преди няколко дни, и от тогава нищо не барвам като химия. Ей, балкан разлика има, така да знаете. Мекички, и не побеляват.
За жалост, не мога вечно да карам децата да я вършат всичката работа Cry((

А от гумените, латексови ръкавици, ми стават още по-зле ръцете. И тотално ме ги ползвам, отделно че ги мразя
 За медицинските става дума.

# 392
Ходих да ми правят ноктите преди няколко дни, и от тогава нищо не барвам като химия. Ей, балкан разлика има, така да знаете. Мекички, и не побеляват.

А от гумените, латексови ръкавици, ми стават още по-зле ръцете. И тотално ме ги ползвам, отделно че ги мразя
Ползвам ръкавици, да. Търсете в аптеките ръкавици от нитрил. Те са доста по-добри.

# 393
  • София
Ползвам обикновени домакински ръкавици, напоследък купувам от Лидл. Правя всичко с ръкавици, нямам проблем с ръце и нокти.

# 394
  • В свой си свят :))))
Ползвам обикновени домакински ръкавици, напоследък купувам от Лидл. Правя всичко с ръкавици, нямам проблем с ръце и нокти.

Възхищавам ви се как успявате с ръкавици...на мен или все ми пречат или все имам чувството, че не съм изчистила както трябва и по някое време ги мятам и пак карам с голи ръце...за маникюр повече от 2 дни не си и мечтая, за кожа да не говорим..

# 395
И аз съм оставала с това чувство, и затова не ги обичам много. Но след маникюра, ако знаете колко е хубаво да не те сърби свръх сухата кожа, и да не ти са бели пръстите... Ще се прежаля, и пак ще опитам да ги ползвам. Ще пробвам с такива от нитрил, както казвате. Дано свикна Wink

# 396
  • София

Не. Банята мия с една дръжка, на която се слага гъба. С нея търкам. Никакви препарати не пипам.
Имам миялна и една виличка не мия на ръка.

# 397
Аз си купувам ръкавици от ДМ. Има едни много хубави, по два чифта в пакет, но тях ги ползвам само зимата, че много плътно ми прилепват към ръцете и като се запотят трудно ги свалям. Иначе си купувам, пак от ДМ размер Ел, въпреки, че имам доста малки ръце, но ги слагам и махам много лесно, дори и една чиния да имам за миене. И на мен отначало ми беше особено, но пък след като хирурзите могат да оперират с ръкавици, аз да не мога да измия едни чинии ...

Общи условия

Активация на акаунт