Майски бръмбарчета 2020

  • 23 460
  • 729
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 11
На мен пък от нищо не ми става лошо,което леко ме притеснява.Миналата бременност имале двеста неща,от които повръщах само като си помисля за тях.Сега нищо,само една зверска умора.Миналата нощ бях на повикване и съм работила с адско усилие да не припадна.
Момичета,кога се записвате на женска консултация,имам нужда да си пусна вече една кръвна картина,че не знам как съм с хемоглобина.Миналата година три месеца лекувах анемия заради обилния си цикъл.
от друга мама тук разбрах ,че на ЖК се записваш 12 г.с.
Аз сега съм 4с+6д и не ми е лошо ,чувствам се бижу . Ти коя седмица си?  Пък и по-хубаво от лека бременност няма 😀
По календар съм 6с+4д.Надявам се утре да видя сърдечна дейност,че вече  нямам нерви.

Ние видяхме сърдечна дейност точно на толкова. Успех на прегледа!

# 181
  • Мнения: 1 189
Момичетата от Варна, насочили ли сте се към някого за ЖК ?

# 182
  • Мнения: 679
Момичета, много ми е лошо. Прибирам се от работа и ММ направил сьомга. Направо ми причерня като я видях. Трябваше да му кажа да не се старае толкова.

# 183
  • Мнения: 27
Пробвай я с лимон. Може и да се получи.

Момичета, много ми е лошо. Прибирам се от работа и ММ направил сьомга. Направо ми причерня като я видях. Трябваше да му кажа да не се старае толкова.

# 184
  • Мнения: 679
Оо днес определено ще пропусна.Мобе утре наобяд ако съм по- добре. Нещо съм се объркала сутринта още съм в 5 г.с. в петък чак съм 6та.

# 185
  • Мнения: 229
Здравейте и от мен! Днес бях на лекар, потвърди бременност, видяхме сакче и така. Определи термин 14.05, по приложение ми го дава 13.05. Записахме час за 01.10 да чуем сърчице. Изписа ми само ФК за сега, и най-важното каза - НЕ ЧЕТИ ФОРУМИ! Ако някой се чувства зле от нещо не е норма, всеки организъм е уникален и приема по свой начин случващото се. Това и с предишната бременност все ми го повтаряше, тогава слушах
И така бременелки, не сме болни, бременни сме, да се насладим!
Пожелавам ви прекрасна вечер

# 186
  • София
  • Мнения: 51
Здравейте и от меен! Тихичко се записвам, рано ми е за преглед, пощуряла съм от вълнение  но ще изчакам да минат празниците. На 24 съм, желана и очаквана първа бременност със съпруга ми, малко съм още в паника, че не знам какво ми се случва, нищо, че беше желана, нооо😂. Сватбата ни беше на 08. 06. 2019г. От София сме. 3 положителни теста и очакване за преглед след 10на дни. Стискам палци на всички за леко бременеене 🙏

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 00:10 от NiyaB

# 187
  • Мнения: 49
Здравейте и от мен! Днес бях на лекар, потвърди бременност, видяхме сакче и така. Определи термин 14.05, по приложение ми го дава 13.05. Записахме час за 01.10 да чуем сърчице. Изписа ми само ФК за сега, и най-важното каза - НЕ ЧЕТИ ФОРУМИ! Ако някой се чувства зле от нещо не е норма, всеки организъм е уникален и приема по свой начин случващото се. Това и с предишната бременност все ми го повтаряше, тогава слушах
И така бременелки, не сме болни, бременни сме, да се насладим!
Пожелавам ви прекрасна вечер
В коя г. седмица си?

# 188
  • Мнения: 229
Здравейте и от мен! Днес бях на лекар, потвърди бременност, видяхме сакче и така. Определи термин 14.05, по приложение ми го дава 13.05. Записахме час за 01.10 да чуем сърчице. Изписа ми само ФК за сега, и най-важното каза - НЕ ЧЕТИ ФОРУМИ! Ако някой се чувства зле от нещо не е норма, всеки организъм е уникален и приема по свой начин случващото се. Това и с предишната бременност все ми го повтаряше, тогава слушах
И така бременелки, не сме болни, бременни сме, да се насладим!
Пожелавам ви прекрасна вечер
В коя г. седмица си?
5с+5д

# 189
  • Мнения: 108
Момичета и аз бях днес на преглед имаме си сърчице ❤. Нищо, че ми е втора бременност много се вълнувам. Аз съм в 7 седмица и 4 дни с термин 02.05. Пожелавам на всички здрави и хубави бебоци на финала. ❤

# 190
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Момичета и аз бях днес на преглед имаме си сърчице ❤. Нищо, че ми е втора бременност много се вълнувам. Аз съм в 7 седмица и 4 дни с термин 02.05. Пожелавам на всички здрави и хубави бебоци на финала. ❤

Честито!Няма значение коя поред бременност е, винаги е много вълнуващо. Heart Eyes
И мен вече не ме свърта, макар че едва ли ще видим сърдечна дейност. Ще съм 5с+6д в четвъртък.

# 191
  • Мнения: 1 189
Момичета и аз бях днес на преглед имаме си сърчице ❤. Нищо, че ми е втора бременност много се вълнувам. Аз съм в 7 седмица и 4 дни с термин 02.05. Пожелавам на всички здрави и хубави бебоци на финала. ❤


И моят термин е 02.05 😁

# 192
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Момичета и аз бях днес на преглед имаме си сърчице ❤. Нищо, че ми е втора бременност много се вълнувам. Аз съм в 7 седмица и 4 дни с термин 02.05. Пожелавам на всички здрави и хубави бебоци на финала. ❤

Честито!Няма значение коя поред бременност е, винаги е много вълнуващо. Heart Eyes
И мен вече не ме свърта, макар че едва ли ще видим сърдечна дейност. Ще съм 5с+6д в четвъртък.
Мими,на мен не можа да се види мин.седмица,когато бях5с+5д.Много ми се иска днес да видим,но пак може да е рано.
Аз сякаш по-се вълнувам от първата бременност.

# 193
  • Мнения: 679
Аз на прегледа ще съм 6+ няколко дни и се надявам да се види. Едвам издържам.
Бъдещите баби много се вълнуват, само те знаят. Първо внуче ще им е.
Много искам всичко да е наред и да се отпусна и да си мечтая на воля. Сега само гледам колички и други неща, но..

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Хахаха, мишле и аз гледам колички още от сега. Joy
Въпреки, че ще ни е трето дете всичко ще купуваме, като за първо. Нищо не пазя от момчетата, всичко раздадох до последния чорап.
На теб кога ти беше прегледа?

Веси, ти си днес, нали? Да пишеш после.

Общи условия

Активация на акаунт