Раждане на 73 години

  • 7 524
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 17 592
Кати, за ембрионите и изобщо генетичния материал си има изрична уредба кога и при какви условия се унищожават, кой може да иска унищожаване (ако е по искане) и пр. Те не са обикновена вещ, твоя собственост, която се наследява, както се наследява кола или комплект маса със столове. Те са нещо отделно като статут, изобщо не влизат в имуществото ти, това имах предвид.


Ако знаеш повече подробности, моля, разкажи, интересно ми е.
Благодаря!

# 136
  • Мнения: 13 797
Рекордът е подобрен.
Индийка на 75 е родила момиченце.

Полудя тоя народ... Rolling Eyes

Според мен в момента се надцакват да направят най-възрастната родилка. Очаквам експериментите да продължат. Явно са яхнали вълната в индийската медицина, но и съответно  разполагат с достатъчно малоумници за опитен материал.

# 137
  • Мнения: 1 326
Горките деца, тях никой не пита.....

# 138
  • София
  • Мнения: 4 878
Това дете сигурно няма да оцелее, 700 гр. Трябваше да го държат докато бабичката не пукне, но токава щяха да изпуснат приза за най-възрастна родилка.

# 139
  • Мнения: 15 960
Рекордът е подобрен.
Индийка на 75 е родила момиченце.

Полудя тоя народ... Rolling Eyes

Според мен в момента се надцакват да направят най-възрастната родилка. Очаквам експериментите да продължат. Явно са яхнали вълната в индийската медицина, но и съответно  разполагат с достатъчно малоумници за опитен материал.
И аз така мисля. Не мога да си представя как едно семейство над 50 години ще се бори за дете и чак като станат на 75 год. ще правят ин витро. Явно са бедни и не са могли да си го позволят и най-вероятно от клиниките сега ги издирват и им предлагат безплатно ин витро с цел реклама.

# 140
  • Мнения: 30 802
Питам се защо точно Индия, там имат доста строги закони, дори и някакво "разписание" на живота, в което след 40 вече са старейшини и създаването на деца е зад тях (времето за активен семеен живот е между 20 и 40). Толкова ли не можаха да садят дървета, ами трябваше да създадат дете с много потенциални проблеми?

Интересно от коя ли каста са...

# 141
  • София
  • Мнения: 4 878
Точно в Индия е логично да ги правят тия работи, защото няма никакви закони. Масово се абортират женски фетуси, а родените деца се избиват по волята на "старейшините", процъфтява сурогатсвото, което е забранено почти навсякъде по света. Индия е основна дестинация за сурогатен туризъм, защото жените се третират много по-зле от крави и нямат никакви задръжки, нито морални, нито законови, да си правят каквито и да било експерименти с тях. Животът не струва пукната пара, нито женския, нито детския.

# 142
  • Мнения: 13 797
Подкрепям Aleksandria
Ненапразно Индия е страна на  извънмерните контрасти...

# 143
  • Мнения: 1 415
Според мен,ако до определена възраст човек не почувства желание за дете,малко е вероятно след това да има.Например,ако до 30-40 не го почувства...

# 144
  • Мнения: 54 398
Напротив.
Някои доста късно осъзнават, че са изпуснали всички влакове.

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 14 388
Според мен,ако до определена възраст човек не почувства желание за дете,малко е вероятно след това да има.Например,ако до 30-40 не го почувства...
Няма такова нещо според мен. Малко са тези, които не искат деца никога. Другите често си нагласят чувстванията на желания според това, какви шансове смятат, че могат да имат в бъдеще - не само биологично да имат дете, за жените, но и да намерят партньор, евентуално да са живи и здрави известно време след раждането на децата и пр. Тоест, ако мислят, че има време, може да не искат засега. Отникъде не следва, че хората, които искат по принцип да имат деца, ги искат непременно сега веднага.

# 146
  • Колибите
  • Мнения: 357
Супер интересна тема. В близко бъдеще ще може да се ражда и на около 120 години. Записвам се, за да следя. Кое не е така, да изпреваря въпроса ви. Риторичен е, няма да отговарям. Мерси.

# 147
  • София
  • Мнения: 1 082
Много искат да ни изкарат "изостанали", а всъщност българите имаме добре запазени ценности и морал.

Горките деца. Само хората расли без "гърба" на родителите си, могат да разберат какво ще им се случи.

Общи условия

Активация на акаунт