Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Шеф, мултиварка или както ние го наричаме КУКЪР - Тема 6

• 24 964
  • 603
  •   1
Отговори
# 600
Някой похвали ли се с Instant Pot DUO CRISP + AIR FRYER 8L или аз пропуснах? Много ме интересува всичко, което можете да кажете за него.

# 601
В къщи имаме няколко уреда на тази марка,като качество са над средното ниво ,ако сте решила няма да съжалявате.Купувани от Англия предимно.И аз съм в търсене на бюджетен кукър до към 250 300лв,някой ако е доволен от марка в този ценови клас моля да сподели.

Crockpot Express препоръчвам в този ценови клас , изключително доволна съм . В Ибей е даже по-малко пари, а ако се изчака Черния петък ще падне още. Моя го взех от БГ на черен петък за 186 лева , а от Ибей поръчах над 5 , под тази сума от Януари до сега

# 602
+1 за мнението на г-ца Магнетична ако се търси кукър под налягане, двата Крокпот Експрес (1х за мен, 1 за подарък) съм купувала на Prime day и на черния петък за по 85 евро, инстант пот пак на Prime day за 79 евро, а е имало оферти на Черния петък за инстант пот за 60 евро.
На инстант пота с air fry ме спира цената, както писах ако някой ден ме изостави моя ще купувам Ninja Foodi (имам от години блендер и кафе машина на марката).

# 603
  • Ст.Загора
Някой похвали ли се с Instant Pot DUO CRISP + AIR FRYER 8L или аз пропуснах? Много ме интересува всичко, което можете да кажете за него.
Има тема за ИП , там съм писала за него . Отличен уред , прави налягането много бързо ,със запичащия капак ястията се запичат, без да е нужно да се прехвърля във фурна . От две години имам и Instant pot duo  , но всичко задушено в него прехвърлях в тава и запичах във фурната , иначе никога не ме е предал ( както един предишен кукур) .

Общи условия

Активация на акаунт