Случи ми се нещо странно XXI

  • 59 473
  • 737
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 15 311
Sunglasses

Последна редакция: нд, 06 окт 2019, 13:10 от Джаста Праста

# 166
  • Мнения: 864
тя ме изгледа и каза ти имаш в пъти по силна енергия от мен, но не работиш върху това което притежаваш, но след 40-тата ми година само щяло да се отключи.
Може би просто наистина си по-сензитивна и усещаш заобикалящите ни енергии в астралните полета, които обикновените хора не могат.
Според мен това, че не чувстваш тревога е добър знак, защото ако беше нещо зло, щеше да го усетиш - чувството на ужас и пустота е направо лепкаво тогава..
Може би "нещото" просто се опитва да привлече вниманието ти.
Не е нужно да влизаш в директен контакт, но може да пробваш да му кажеш с императивен и изпълнен със сила тон нещо от рода на: "Не знам кой си и какво искаш, но си отивай, не ти е мястото тук!".
После пречисти помещението, прекади с тамян/градински чай и т.н. и виж дали има промяна.

# 167
  • Мнения: 1 795
Сорри не се сдържах, но 😯😯😯😯
Аз ще се побъркам на ваше място.

# 168
  • Мнения: X
Пусни снимката на знака в тази тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=807570.msg39403765#new
Там пишат хора, които могат да ти помогнат в разгадаването.

# 169
  • Мнения: 2 015
Пусни снимката на знака в тази тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=807570.msg39403765#new
Там пишат хора, които могат да ти помогнат в разгадаването.

Ааа, така ще изчезне от темата, а ние тук вече побъркахме от любопитство -  какво ли е това чудо. Rolling Eyes

# 170
  • Мнения: X
В тази тема няма и да разберем. Не вярвам да има някой тук, който е запознат със символи, руни и т.н.

# 171
  • Мнения: 2 015
В тази тема няма и да разберем. Не вярвам да има някой тук, който е запознат със символи, руни и т.н.
То не е  гарантирано, че и там ще бъде разгадано, но аз предполагам, че случаят ще продължи да се развива. Явно нещото иска да бъде забелязано и затова  е шумно и дръзко.
Сещам се за Упи Голдбърг от *Призрак* как се шашкаше, когато духът я юркаше да иде при Деми Мур на всяка цена. Защото тя целенасочено лъжеше хората и си вадеше прехраната даже с тия лъжи, но при липса на други подходящи духът нацели нея.
А тук авторката на темата призна, че има някакво неизползвано силно биополе и възможности, които са далеч над тези при нормалните хора. Възможности, които не иска да развива/ то си е за страх/, но те си стоят в нея.
Предвид написаното дотук приемам, че и е далеч по-смела от мнозинството тук.

# 172
  • София
  • Мнения: 3 412
В тази тема няма и да разберем. Не вярвам да има някой тук, който е запознат със символи, руни и т.н.
То не е  гарантирано, че и там ще бъде разгадано, но аз предполагам, че случаят ще продължи да се развива. Явно нещото иска да бъде забелязано и затова  е шумно и дръзко.
Сещам се за Упи Голдбърг от *Призрак* как се шашкаше, когато духът я юркаше да иде при Деми Мур на всяка цена. Защото тя целенасочено лъжеше хората и си вадеше прехраната даже с тия лъжи, но при липса на други подходящи духът нацели нея.
А тук авторката на темата призна, че има някакво неизползвано силно биополе и възможности, които са далеч над тези при нормалните хора. Възможности, които не иска да развива/ то си е за страх/, но те си стоят в нея.
Предвид написаното дотук приемам, че и е далеч по-смела от мнозинството тук.
Абсолютно правилно, но и аз точно не зная какво притежавам не искам и да обяснявам за рзни случки в живота ми, защото някои хора не биха го разбрали и ще го обърнат на присмех и подигравки, затова мисля да не разказвам.

# 173
  • Мнения: 864
Цитат
Абсолютно правилно, но и аз точно не зная какво притежавам не искам и да обяснявам за рзни случки в живота ми, защото някои хора не биха го разбрали и ще го обърнат на присмех и подигравки, затова мисля да не разказвам.

Мисля, че точно тук никой няма да те съди или да ти се присмива. Щом сме в тази тема, всеки от нас е до някаква степен най-малкото с отворен ум за подобни неща, а много от нас имат и опит с тях, така че моля те, чувствай се напълно поканена да споделиш. Аз лично с интерес бих те изслушала.

# 174
  • Мнения: 2 015
Цитат
Абсолютно правилно, но и аз точно не зная какво притежавам не искам и да обяснявам за рзни случки в живота ми, защото някои хора не биха го разбрали и ще го обърнат на присмех и подигравки, затова мисля да не разказвам.

Мисля, че точно тук никой няма да те съди или да ти се присмива. Щом сме в тази тема, всеки от нас е до някаква степен най-малкото с отворен ум за подобни неща, а много от нас имат и опит с тях, така че моля те, чувствай се напълно поканена да споделиш. Аз лично с интерес бих те изслушала.

Аз също съм любопитна в случая, но не бих поощрила авторката да сподели, защото за самата себе си зная, че никога не бих споделила нещо, което се е случило в къщи. То е толкова иреално, че нито искам обяснение, нито някъде бих го разказала публично.
Пробвах пред две приятелки, но те не са отворени към тематиката на различните измерения, така че по-скоро съжалих.
А и ние тук дори да сме добронамерени в любопитството си, то  архивите си остават и всеки недоброжелател разровил публикациите назад, би намерил за какво да се присмива ако реши.

# 175
  • Мнения: 47 981
Не може ли като анонимен да споделиш?

# 176
  • София
  • Мнения: 3 412
Наистина много мога да разказвам, но не зная дали е редно. Само ще кажа, че спомените ми започнаха когато бях на 3г. интересно на тази възраст децата нямат спомени, а аз помня всичко даже майка ми много пъти се изумява как е възможно да имам спомени за всичко и да рзказвам случаи които тя даже беше забравила, както и да е. Та всичко започна от тук:
 Когато бях 3 годишна вечер когато майка ми ме слагаше да спя щом затворех очи и чувствах че лежа в нещо тясно с ръце до тялото клопваше нещо отгоре като капак и настъпвяаше пълен мрак и усещах как се издигам много високо чрез въртене в това затворено нещо заедно с мен вътре и започвах да гледам отгоре , но вече свободна виждах всичко улици, къщи, дървета, хора и т.н. и всичко това в един момент започваше да се върти и върти като успоредно с това се преближаваше до очите ми и все едно щеше да се удари в лицето ми и в този момент започвах да пищя, още помня майка ми колко безсънни нощи е имала заради това нещо, викаше и комшии да ме успокояват, защото всеки път бях като стресирана. Това продължи до пубертета като във времето се разреждаше. След настъпването на пубертета до приключването му остана само първата част до издигането, изчезна вече гледката отгоре която се въртеше. Тогава един ден вече разумен човек седнах да помисля какво е това толкова години и единственото обяснение което си дадох е неизтрити спомени от предишен живот, а това нещо си е било чист ковчег. Друго обяснение нямам.

# 177
  • Мнения: 1 757
Pepita, аз лично те моля да разказваш колкото се може повече, стига ти да си съгласна. Много, много интересни неща споделяш.

# 178
  • Мнения: 204
Някой може ли да ми обясни това чудо какво е??? Непрекъснато го намирам навсякъде... Изпада ми от дрехите, от завивките, това сега падна от раницата на тийна... Навсякъде са! Все като питам, никой нищо не знае, не ги слага тийна, нито ММ.
Реших да попитам в този форум, ако има някой по-запознат да сподели мнението си. Въобще означава ли нещо това листче или просто драскулки?  Не съм суеверна и не вярвам в магии.

# 179
  • Мнения: 5 846
Някой може ли да ми обясни това чудо какво е??? Непрекъснато го намирам навсякъде... Изпада ми от дрехите, от завивките, това сега падна от раницата на тийна... Навсякъде са! Все като питам, никой нищо не знае, не ги слага тийна, нито ММ.
Реших да попитам в този форум, ако има някой по-запознат да сподели мнението си. Въобще означава ли нещо това листче или просто драскулки?  Не съм суеверна и не вярвам в магии.
снимай го с по-добри качество не се четат думите. Ако кажеш какво пише,ще е добре 🙂

Общи условия

Активация на акаунт