Случи ми се нещо странно XXI

  • 59 446
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 8 796
Рерита, интересно е това, което разказваш и имам какво да кажа по написаното, но всъщност влязох за напиша друго и с него ще започна.
Преди около месец свекърва ми прави помен на свекъра, макар че няма някаква особена годишнина, минаха 16 години от смъртта му.Моят син, който е кръстен на този си починал дядо, каза на мъжа ми, че ще отиде на гроба на дядо си, защото отдавна не е ходил. Обаче той е мързелив много и на сутринта ,когато трябваше да отидат, не успя да стане, спеше му се. Така че не ходи.После бързо забрави за цялата случка. Обзалагам се, че изобщо не си е спомнил за намерението си и обещанието да иде до гробищата.
Мина месеца и ето, че сънувал дядо си. Той му казал да иде на паметника в центъра. Най-напред не се досетихме за кой паметник става дума, но после загряхме, че става въпрос за гроба на свекъра, той е погребан на централните гробища, има и паметник там. Синът ми, който е на 29 години и изобщо не се впечатлява от разни глупости, каквито са за него всички истории за това, което е след смъртта, беше доста изненадан. Каза, че май има нещо после, иначе изобщо не може да си обясни този сън.Този път ще иде на гроба на дядо си.

# 211
  • Мнения: 5 846
Хора, изтеглих си Gateway Experience Waves 🤪 ако рязко спра да пиша във форума, веднага един от напредналите сред вас да тръгва да ме търси из Астрала.😁

# 212
  • София
  • Мнения: 9 525
Хора, изтеглих си Gateway Experience Waves 🤪 ако рязко спра да пиша във форума, веднага един от напредналите сред вас да тръгва да ме търси из Астрала.😁

Непременно да споделиш тук после какво се е случило!

# 213
  • Мнения: 5 846
Хора, изтеглих си Gateway Experience Waves 🤪 ако рязко спра да пиша във форума, веднага един от напредналите сред вас да тръгва да ме търси из Астрала.😁

Непременно да споделиш тук после какво се е случило!
Ако въобще се случи нещо. 🤪

# 214
  • Мнения: 620
Ще мине поне 1-2 седмици преди да има наченки на нещо, но ще го разбереш със сигурност като започне да се случва. Няма как да се сбъркат дори началните форми на започването на процеса по излизане Simple Smile.

# 215
  • Мнения: 450
Хора, изтеглих си Gateway Experience Waves 🤪 ако рязко спра да пиша във форума, веднага един от напредналите сред вас да тръгва да ме търси из Астрала.😁

Непременно да споделиш тук после какво се е случило!
Ако въобще се случи нещо. 🤪
Ако нищо не се случи ,гарантирам ти че ще се наспиш Simple Smile

# 216
  • Мнения: 1 925
Да ви разкажа и аз нещо странно ли, съвпадение ли, не знам какво е, но определено ме накара малко да настръхна Grinning Племенницата ми е на 5 годинки и си има телефон за вкъщи, на който да си играе. Паролата за отключване дълго време била 2008. Преди почти месец от нищото казала на майка си (сестра ми) да й смени паролата с 1557. Сменила я сестра ми и толкова. Преди два дена сестра ми роди момченце и докато още се възстановявала, мъжът й написал по вайбър "1557" и тя му казала "Защо ми пишеш паролата на телефона на Н.." и той казал "Неее, това е номерът на бебето, сега го видях" Dizzy Face Утре се прибирам в България при тях и смятам да разпитам племенницата ми, как са й хрумнали точно тези числа за парола, но едва ли ще ми даде някакъв смислен отговор. Neutral Face

# 217
  • Мнения: 5 846
Да ви разкажа и аз нещо странно ли, съвпадение ли, не знам какво е, но определено ме накара малко да настръхна Grinning Племенницата ми е на 5 годинки и си има телефон за вкъщи, на който да си играе. Паролата за отключване дълго време била 2008. Преди почти месец от нищото казала на майка си (сестра ми) да й смени паролата с 1557. Сменила я сестра ми и толкова. Преди два дена сестра ми роди момченце и докато още се възстановявала, мъжът й написал по вайбър "1557" и тя му казала "Защо ми пишеш паролата на телефона на Н.." и той казал "Неее, това е номерът на бебето, сега го видях" Dizzy Face Утре се прибирам в България при тях и смятам да разпитам племенницата ми, как са й хрумнали точно тези числа за парола, но едва ли ще ми даде някакъв смислен отговор. Neutral Face
тя информацията си се движи свободно в ефира, детето просто я е прихванало😜

# 218
  • София
  • Мнения: 11 464
Да ви разкажа и аз нещо странно ли, съвпадение ли, не знам какво е, но определено ме накара малко да настръхна Grinning Племенницата ми е на 5 годинки и си има телефон за вкъщи, на който да си играе. Паролата за отключване дълго време била 2008. Преди почти месец от нищото казала на майка си (сестра ми) да й смени паролата с 1557. Сменила я сестра ми и толкова. Преди два дена сестра ми роди момченце и докато още се възстановявала, мъжът й написал по вайбър "1557" и тя му казала "Защо ми пишеш паролата на телефона на Н.." и той казал "Неее, това е номерът на бебето, сега го видях" Dizzy Face Утре се прибирам в България при тях и смятам да разпитам племенницата ми, как са й хрумнали точно тези числа за парола, но едва ли ще ми даде някакъв смислен отговор. Neutral Face
тя информацията си се движи свободно в ефира, детето просто я е прихванало😜
Това е точно така!
Но пък знае ли човек, следващият път може да прихване шестицата от тотото Wink

# 219
  • Мнения: 1 925
И ние така се шегуваме сега, да пуснем тото скоро и тя да каже числата Joy

# 220
  • Мнения: 8 796
Хора, изтеглих си Gateway Experience Waves 🤪 ако рязко спра да пиша във форума, веднага един от напредналите сред вас да тръгва да ме търси из Астрала.😁

Непременно да споделиш тук после какво се е случило!
Ако въобще се случи нещо. 🤪

Честно казано, скептична съм. Личният ми опит е показал, че тези неща не стават по желание, а...когато станат. Нещо там вътре в нас решава вместо нас. Понякога изобщо не искам да излизам, но онова,което прави така ,че да го правя, не се интересува и излизам. Някой път искам по някаква си моя причина, но не става.
Ще бъде забавно, ако става като музика по желание.

# 221
  • Мнения: 1 785
Да пиша преди пак да съм забравила.
Преди няколко месеца говорихме със стара съученичка за класът ни, тя спомена един при което аз казах 'то Светльо, бог да го прости, ....' Тогава още ме пита защо съм го казала, не знаех, не знам защо го казах, не беше нарчно.
Преди 2 дни говорим нещо пак (около 2ч) та пак споменахме въпросния и аз пак това казах. Идея нямам защо, от 6-7г не съм го виждала и чувала нищо за него, тук там в групата на класа ни го мяркам да пише и толкова... Не ми е ясно защо все го пращам на оня свят....

# 222
  • Мнения: 5 846
Просто прозрение в бъдещето след 70 години 😁

# 223
  • София
  • Мнения: 9 525
Аз по същия начин все си мисля, че Мартин Карбовски е починал. И всеки път като го мерна по ТВ ми трябва малко време да се осъзная. Нямам представа защо го мисля за мъртъв. Смешно ми е вече, но в началото се чудех.

И от снощи нещо прясно да разкажа. Не е точно странно. Според мен по-скоро майчина интуиция. Прибрах се от работа късно, около 22 ч. Щерката не искала да ляга без мен. Заспала на дивана в хола. Реших първо да мина през банята и тогава да я пренасям. Точно пуснах чешмата в банята и чух детски писък. Спрях чешмата и се заслушах, но нищо не се чуваше. ТВ беше спрян, така че не е от него, а в околните апартаменти и близките етажи няма  деца. За всеки случай реших да надникна да видя детето. Спеше си, не пищеше, но в момента, в който надникнах я видях да се завърта в съня си и стигнах до дивана навреме, за да я хвана преди да падне на пода. Неприятното е, че пред дивана има маса, в чиито ръбове детето щеше неминуемо да се удари, ако падне.

# 224
  • Мнения: 2 721
Имала съм няколко подобни ситуации, някак вътрешно усещане , че трябва да предпазя синът си.
Единия случай го описах тук, бяхме с колата и просто чувствах , ме трябва да се забавя малко и в този момент мина през кръстовището кола на червено..
Наскоро в моя град майка чака на пршеходна пътека с детска количка рано сутрин да пресече . Добре , че жената е стояла на някилко метра по назад от платното за движение, защото в този момент при завиване изпадат няколко палета с тухли на тротоара пред нея..

Общи условия

Активация на акаунт