💪"Игри на волята: България" Тема 2 (09/09 - 15/09/19)

  • 35 853
  • 1 019
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 62 595
Това не е нито Сървайвър, нито аграрният формат. Това е нещо друго.

Какво друго? Simple Smile Нещо като нищо? Манджа с грозде?

# 601
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Печикамъков, споко бре. Не ти знам градската,
Марешка Глущук бре. Yum

Атанас ще трябва да му бият инжекция против бяс че с това ухапване от мастията.

# 602
  • Мнения: 9 124
Марешка изгоря май(( Тичай да я спасяваш и с онзи габаритния да се разправяш, той е вредителя))
Тя ми харесва, нищо че това-онова, държи се мъжки засега и играе за разлика от кокетките там. Много неприятна ми е онова дребното и злобно същество нещо. На басейна как се превземаше, че и заплашва после, иска извинение.Нея трябваше да изгонят, ама това е как мислят мъжете се видя..((

# 603
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Всичките им битки измислени и организирани все едно в задния двор на къщата на Биг брадър. Драмите и интригите и те така представени. Участниците - подобно подбрани. Визитките, фоновите песни, подгряване от страна на водещата - също. Биг брадър с различен мизансцен.

# 604
  • София
  • Мнения: 4 429



За онези които са на МОБИЛЕН ИНТЕРНЕТ,
използвайте този - с по-малък размер на видеото.
ЕПИЗОД 11.09.2019


Ако някой не знае как се отварят

в спойлера съм показала какво и защо трябва да се направи.

Скрит текст:

След направените промени в ,

ДИРЕКТНИТЕ ЛИНКОВЕ,
 вече не са формат MP4, a HTTP Live Streaming (HLS) и изглеждат така

 https://lb-nlds101.cdn.bg/nlds_vod/novaplay/vod/2019/02/25/3b1ad … ac148001_1_pc.mp4.m3u8
(mp4 видеото е разделено на много малки части, които се зареждат една след друга)


,
се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
 на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback LINK


_______________________________________________________________
_______________________________

Ето и линкове за изтегляне на разширението, за различните браузъри








_______________ за ОПЕРА _______________
Скрит текст:

първо трябва да се инсталира разширението,
което разрешава на Опера да инсталира разширения за Хром


 
***************************************************************************************

а след това от магазина на Хром, да се изтегли Native HLS Playback.
__________________________________________________________________________________






 ЛИНКА може да се постави и отвори в   VLC player Videolan
                        
                  ETO  KAK...


# 605
  • София
  • Мнения: 27 138
Мдаам, явно е биг брадър. Не съм гледал, но ви вярвам хора. Жалко. Поредно разочарование за мен и мисля ако има следващ сезон да е без мен като зрител. Ако е на Тупарев отново със сигурност. Иначе този със сигурност ще го догледам, защото съм го почнал, а и ми е тръпка заради вас.
Това с хапането беше уникална простотия. Тази Бояна е за гонене. Как може да се допуска такова нещо???  Shocked ooooh!
Играта бе изключително тъпа, особено с ръгби частта. Славяните се доказаха колко са прости горките.
Върхът на простотиите бе начина по който излъчиха номинацията?!?!  ooooh! ooooh! ooooh! Това е безумие просто, алооуу??? Дадоха думата на мазния маляк и от там всички запяха в хора с изключение на Веско, който явно си харесва Амелия. Иначе аз не съм изненадан чак толкова. Днес писах, че ако не е Марешката ще е Амелия. Общо взето бе ясно. Мъжете няма да се гонят, по-сплотени са, а Бояна и Йоана им се мазнят непрекъснато. Вече официално се отдръпвам от Йоана. Имах някакви симпатии само от изгледания профил в началото, но с това непрекъснато пушене и пиене ми е отврат вече, а и не я видях да върши нищо. Марешка мие чиниите, Бояна готви, а тя само пие коктейлчета и клати краченца. Пък и злобно същество се оказа. Жалко за нея.
Мъжете на славяните са мишоци. Само маляка има топки, въпреки че ми е антипатичен му го признавам. Ония другите там трагедия, поне до тук. И от Март съм разочарован. Веско е много прост. Марешката поне има извинение, че си е тъпа, ама в интерес на истината тя като говори по-лесно и следя мисълта отколкото на тираджията.

Много се радвам за прабългарите, а траките като втори идеално.

Не съм съгласен и с това утре да има нова битка и в нея да участват прабългарите, които днес спечелиха убедително. Не е домислено както трябва.
Много неша трябва да се променят ако искат изобщо да им гледа някой хипотетичния сезон 2.

# 606
  • София
  • Мнения: 6 130
Ей сега го изгледах. Изуми ме стратегията на славяните да спъват другите отбори. Това е от нещата, които даже не биха ми хрумнали да направя- вместо да си гледат собствената игра, те пречат на другите. Хапането пък е извън всякакъв коментар. Надявам се тази победа да сплоти още повече прабългарите. Номинациите бяха потрес. А Йоана се оказа доста неприятно човече.

# 607
  • Мнения: 1 469
Егати тъпите правила, утре ще бият примерно Траките и ще се спасят само щото са победили последни.
Играта пък беше мега тъпа и кратка. Трябваше всяко племе да си търси собствен знак.
И никой не може да ме убеди, че Прабългарите не ядат зад кадър.

# 608
  • Мнения: 262
Ето Ви от кухнята, за всички, които си мислят, че в този цирк гладуват и спят под звездите! 

# 609
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 064
Точка за Марешка и огромен минус за Йоана и Весо-Мускула. Що за другарски съд й спретнаха?! Да се обясняли, пък нея да разпитали, пфууу.. А тази Йоана се оказа не само дребна на ръст, ами и дребна душичка. 🙄
Играта с тия боища и ухапвания беше абсолютна тъпотия - имах чувството, че се намирам на някой мач на WWF и ще завалят суплекси и юмруци всеки момент. Алекс Сърчаджиева едвам я издържам да крещи, направо ми бърка в мозъка. Що за избор на водещ?! Да бяха дали и някаква награда на спечелилия отбор, то така излиза, че няма значение дали си на първо или второ място.

Последна редакция: чт, 12 сеп 2019, 04:17 от Pupitka

# 610
  • София
  • Мнения: 743
Да, не само че нямаше награда за победилия отбор, то нямаше и смисъл от тази победа след като отново ще участва в битка за избягване на елиминации?! И за какво се радваха и ги хапаха, за едното нищо явно.

# 611
  • Мнения: 5 436
Хапаният е от зеления отбор, ама пак си е тъпо. Само не знам дали за елиминацията, която предстои им е по формат или те са се напнали да измислят. Признавам им едно- показват колко необразовани, неинтелигентни и гру би емоционално са съвременниците ни- от сценаристите, през водещата до участниците.

# 612
  • Мнения: 9 124
Някой беше пуснал клипче от друга държава снощния сблъсък и игра. Малко дълго беше клипчето и го наместих след средата, точно попаднах на самата игра с тези знаци и беше едно към едно с вчерашния епизод при нас. Там също се пазеха противниците, гонеха, дърпаха им взетия отговор уж, но нямаше хапане, дращене, ама пак вид ръгби беше. Първите, които играха при нас беше нормално, но при вторите вече почна като по клипчето в другата държава. Вероятно някой е гледал от участниците какво са правили на други места и е видял тази тактика. Следващите играха по този начин. Мен това не ме учуди, но хапането е недопустимо, драскането нарочно, скубането и такива простотии. То не е и ръгби, там се не хапят, това е простотия направо. Радостина беше възмутена и ясно го каза. Капитана на траките трябваше да реагира и иска наказание. Иначе дърпане, бутане лично аз го приемам, все пак това е състезание.
Дадоха реклама сега и ми се струва, че довечера ще гледаме по-интересна игра. Но пак пиша, че трябваше логично да бъдат славяни и траки днес в битката. Вчерашната награда на прабългарите се обезмисля и няма разлика между първи и втори. Славяните трябваше да играят за победа втори път или да излъчат 2-ма номинирани (един щеше да отпадне при сблъсъка) Така може да изгуби човек , отбор който е печелил поне една битка, а се е бил 2 пъти. Бе един изказ имам...дано се разбира((

Последна редакция: чт, 12 сеп 2019, 07:41 от fanfanito

# 613
  • Мнения: 5 436
Сетих се сега и за патетичната реч на Сърчаджиева при номинирането на Амелия- как и предстои битка “на живот и смърт” за оставане. Ние не познаваме езика. Това са толкова тежки думи. Как ги раздаваме на парче. Те заради това и участниците се хапят...Не може ли някакси по- интелигентно, нищо, че е игра... Но игра не е ли забавление? Ще кажете - залогът са много пари...Не съм съгласна.  Залогът винаги е да си в мир със себе си.

# 614
  • София
  • Мнения: 27 138
Значи прабългарите печелят убедителна битка, но днес пак са в елиминационен двубой и ако загубят голям праз от снощната победа. И не само това, но и техния човек може да отпадне в дуела за оставане в играта и да се окажат с -1 човек. Лично за мен регламента е меко казано несправедлив.
Много неща трябва да се пипнат.

Общи условия

Активация на акаунт