Отказ от секс

  • 7 176
  • 279
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 712
аз съм сигурна, че той е знаел, може би и заради това си е мислел, че шансът му е по-висок. Сто процента знае Simple Smile
Пак ти повтарям да наблегнеш над учебниците , а не да се занимаваш с момчета . Научи се да си формулираш мислите ясно . Толкова е трудно да те чете човек . Даже в началото си мислех , че си чужденка , и пишеш с гугъл преводач.
   Мисля че вдянах каква е ситуацията при теб . Ти си на 15-16 , момчето е било може би 18-20 годишно . Ти си тая която иска да си играете на гаджета , но той не е искал , защото си търси приятелка с която и да се секси . Най-вероятно ти е казал , че е съгласен да те направи жена и да прави евентуално секс с теб , щом толкова го искаш , но няма да сте гаджета и той ще се чувства свободен да си търси истинска приятелка . Бил е съвсем откровен с теб . Ти си излъгала , че си съгласна и това те устройва .  В следващият момент обаче се получава точно обратното , сексът е мираж , но за сметка на това има вече лепнато гадже за себе си , което да му дава наклон на оная работа .
  Какво следва от тук нататък не знам . Вече мамите да се произнесат .
 
   

# 196
  • Мнения: 6 131
Аз се предавам. Joy Имам още десетина години до пубертета, ще си ги изживея спокойно.

# 197
  • Мнения: 46 436
ох ама и сега достигнахте до извода че не мога да комуникирам...не знаете абсолютно нищо за нашите отношения и за начина по който сме комуникирали така че няма нужда  , благодаря, и ако трябвя нечия неКомуникация да съдите това определено не е моята
Не съдя, казвам ти какво бих разбрала аз от действията ти. Абсолютно същото, което е разбрал и той. И аз бих се сърдила, да. А пък ако усетя, че има и чувства, съвсем ще прекратя контактите, както и е и станало всъщност.

# 198
  • Мнения: 3 094
ох ама и сега достигнахте до извода че не мога да комуникирам...не знаете абсолютно нищо за нашите отношения и за начина по който сме комуникирали така че няма нужда  , благодаря, и ако трябвя нечия неКомуникация да съдите това определено не е моята
Не, не можеш да комуникираш. Казала си му че си ОК, само със секс, но не е вярно. Не си му казала, че всъщност го харесваш. Показала си му, че си искаш секс, но не е било вярно. Каква е гаранцията, че дори и да ти удиса и да дойде на следващия ден, ще правите секс и няма пак да се отметнеш, защото нещо си...

# 199
  • София
  • Мнения: 971
Не разбирам, защо искаш да си прелъстена и изоставена, като може да си просто изоставена, без да се унижаваш...

# 200
  • Мнения: 3 250
Скрит текст:
Темата се напълни с теории на вероятностите. Най-сигурният начин да се оттървеш от съмненията си е да действаш!
Тя е действала вече. И човекът ясно ѝ е показал и казал, че нещата са приключени.
Не е нужно да се излага повече.
е така е просто най-малкото искам да се уверя дали ще се държи нормално с мен...не искам да оставаме с негативни емоции, колкото и смешно да звучи...за това време все някакви взаимоотношения поне Човешки сме създали ...или дори и само аз така да мисля пак е важно за мен
Ми не, нямате човешки отношения. За тази цел трябва да те признава за човек, а не за вагина.
То и ти не е лошо да започнеш да се броиш за човек. Така сега нямаше да се тревожиш за този, защото изобщо нямаше да му хрумне да ти каже,че си само за секс.

# 201
  • Мнения: 3 186
Ако си била привързана към този човек защо просто не му го каза преди да скокнете в леглото? Научи се да комуникираш с хората. Нищо срамно няма. Научи се да изразяваш на глас мислите си по отношение на другите и не ги карай да гадаят. Той е искал едно, ти друго.
аз съм сигурна, че той е знаел, може би и заради това си е мислел, че шансът му е по-висок. Сто процента знае Simple Smile

В интернет ли го намери?

Като жена ще се почувствам тъпо, ако ме завлекат към леглото, целуват ме, свалят ми дрехите евентуално, но ми кажат в най-хубавия момента - "Не искам сега" или "Не мога", "Недей". Това е толкова комично, че няма смисъл да се обсъжда.

# 202
  • Мнения: 18 684
Следващият отказ може да го предяви и при сложен презерватив. Тя втори шанс с този мъж няма да има, освен ако и той не е задръстен и девствен. Отделно ще си обект на подигравки, авторке.

Аз досега не съм чула мъж да се подиграва на някоя, че му е отказала секс. Много се озлобяват заради подобен отказ и започват да хейтят отказалите им, но има да си чакаш да признаят каква е причината. Каквато и да  е жената, фактът, че му е отказала, говори по-зле за мъжа, отколкото за жената. Демек - тя зле, ама щом е отказала на мъжа, гой е още по-зле. Виж, подигравки с анатомията, хигиената или личната преценка за естетика и поддръжка, съм чувала доста - за жени, приели секс.

Съгласна съм с Косите на Вероника. Лигльо, чак и ангел небесен го изкарахте, че не я изнасилил. Голяма работа, поотъркали се с дрехи и горканчо се почувствал прекалено фрустриран и еректирал. Ами ако бяха танцували притиснати, какво? Трябваше авторката да се остави да бъде опрашена в тоалетната на заведението или да му направи бърза свирка, че да не го остави незадоволен?

# 203
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Девойко, родителите ти много пропуски са направили, които трябва да попълваш сама. Но си ползвай главата повече за да страдаш по-малко.

# 204
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Кукумицинка, правиш "верен" сбор от грешни данни! Става дума за това, че с действията си, авторката едно казва, друго прави, а не кой бил крив и кой прав. Това нещо, ако сега не се промени, в бъдеще ще се прави не само в такава, но и в други ситуации. Приеми, че мъжете (поне тези с нещо в главата) се стараят да избягват такива жени на всяка цена. Младежа всички разбрахме, че е бита карта, защо пак наливате заедно с Косите масло в огъня? Защо веднага се хвана за критиките към единия или двамата, а не прочете съветите, които дадоха на момичето, защото така е по-изгодно ли?

Последна редакция: вт, 10 сеп 2019, 09:01 от Phoenix Wright

# 205
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Кукумицинка, авторката има право и да отказва, и да е девствена до 50 г. Наивната и глупост и лаически разсъждения са твърде повърхностни, за жена на 21 г. В реалните, сексуални отношения, инфантилността не е полезна.  С повече социални контакти и опит ще намира сама отговорите на личните си терзания. В казуса, тя харесва момчето и желае секс и комуникация с него. Той се е дистанцирал  и я отхвърля. С повече социални контакти и опит, ще намира сама отговор на терзанията си.

Последна редакция: вт, 10 сеп 2019, 09:03 от Viviana91

# 206
  • Мнения: 18 684
Ще порасне и ще разбере, че има право и да се врътне с отказ, докато той я обарва и ѝ разправя как иска само секс. Затова и почти всички, търсещи само секс, не го казват преди секса, ако са навити на жената и няма други подгласнички за секс на хоризонта. Реално може да си е инфантилна, колкото си иска. Това няма да попречи на на истински желаещите да я изчукат. Ще ѝ вървят по гайдата, докато си получат секса най-малкото.

# 207
  • Варна
  • Мнения: 14 527
Защо мъжът се прави на обиден и отвръща с игнор след като жена му е отказала секс? Той й е казал че не иска връзка , само секс и тя е била съгласна, но му е дала зелена светлина за друг път?

# 208
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Инфантилна колкото си иска... Кукумицинка, накратко, за пореден път в подобни теми, ти си в ролята на човека, учещ я как все някой друг е виновен и как да НЕ поема отговорност за последствията от решенията и изборите, които прави...
Но то това е традиция тук, ако не беше, щеще ли да има толкова много теми за изоставени и излъгани...

# 209
  • Мнения: 215
Ами тя получи достатъчно добри съвети, но все извърта позицията си, както и отърва. Съгласна била да я ползват за секс, ама искала да е нещо повече от вагина за отсрещния. . . Не знам в кой филм живее. Или се е надявала, че ако даде секс ще получи любов?

Общи условия

Активация на акаунт