Да насърчим децата да се превърнат в създатели на света, в който ще живеят

  • 4 041
  • 189
  •   1
Отговори
# 150
  • Монтана
  • Мнения: 693
Свободен стил би бил нашия избор.

# 151
  • Мнения: 995
Предпочитам програмиране свободен стил, защото мисля, че е по-подходящо за моите деца.

# 152
  • Мнения: 395
Бих избрала програмиране в свободен стил за моето момиче, тъй като смятам, че това е по-подходящо да нейния характер, начин на мислене и т.н.

# 153
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 858
Програмиране свободен стил

# 154
  • Мнения: 376
За дъщерята бих избрала Състезателно програмиране, а синът Свободно програмиране.

# 155
  • Мнения: 4 999
Програмиране свободен стил.

# 156
  • Мнения: 790
Програмиране свободен стил.

# 157
  • Мнения: 1 932
Аз избирам програмиране свободен стил.

# 158
  • Мнения: 163
Аз бих избрала програмиране в свободен стил.

# 159
  • Мнения: 5 435
Програмиране свободен стил

# 160
  • Мнения: 278
Бих избрала програмиране в свбоден стил

# 161
  • Мнения: 187
състезателно програмиране

# 162
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Програмиране свободен стил определено е нещо, което би се харесало на моето момиче.

# 163
  • София
  • Мнения: 1 252
Първо, бих искала да използвам възможността да благодаря за страхотната книга, която получих за отговора си на първия въпрос на Вашата академия. Определено е ценно допълнение към личната ми библиотека и се надявам и децата ми след време да могат да я оценят.

Сега, с удоволствие се включвам и с отговор на втория въпрос (разбира се, без да очаквам награда) - моята голяма дъщеря вече посети начален курс по програмиране и беше наистина впечатлена и ентусиазирана. И с оглед на това и нейната възраст, бих заложила на програмирането свободен стил - да развива умения и въображение, да натрупа опит и тогава може да се пробва и на състезателното програмиране. Децата трябва да развиват мисълта си от малки и това е един чудесен начин да се научат на съобразителност и експедитивност.

# 164
  • Мнения: X
Програмиране свободен стил.

Общи условия

Активация на акаунт