Всички въпроси за банкови карти на едно място. Допитайте се до експерта в темата!

  • 14 775
  • 340
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 39 237
Не. Абсурд.

# 271
  • Мнения: 6 533
Чак ми стана смешно като прочетох последния въпрос Joy какви лични банкери ви гонят за хора на заплата. Виж ако съм някоя бизнес дама с милиони Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 272
  • Мнения: 4 564
През годините съм имала много "лични банкери" в Уникредит - непрекъснато ме прехвърлят на някого, тъй като съм "малък" клиент. Доволна съм само от двама, които обаче напуснаха отдавна.
В момента работя с личен финансов консултант и кредитен посредник. Много по-удобно е и наистина ефикасно се управляват финансите, когато интересът им не е съсредоточен в една банка, а работят с над 10.

# 273
  • Мнения: 20 144
Мда, той сигурно и футболиста Мартин Петров е мислел, че ще получи ценни съвети от личната му банкерка 😎

# 274
  • Мнения: 998
Нямам личен банкер и по-скоро не бих ангажирала такъв.

# 275
  • София
  • Мнения: 370
Нямам и не мисля, че ми е необходим.

# 276
  • Мнения: 1
А някой да е теглил пари от rapida искам мнение

# 277
  • Мнения: 402
Имате ли личен банкер и бихте ли се възползвали от услугите на такъв?
Нямам и не съм имала. Предполагам, че бих ползвала услугите на такъв при теглене на кредит за голяма сума, за да ме направляла и информира при промени, а също ако имам някой ден много излишни пари /Дай БОже Simple Smile/ бих ползвала услугите на личен банкер, за да ми дава съвети при инвестиране.

# 278
  • Мнения: 4 590
Нямам личен банкер, на този етап не смятам, че имам нужда от услугите на такъв.

# 279
  • Мнения: X
не и не бих се възползвала

# 280
  • Мнения: 477
Нямам личен банкер.

# 281
  • Мнения: 612
Може би личния банкер по обстойно би отговарял на въпросите и с усмивка. Не мисля обаче, че би поставил моите интереси пред тези на банката, все пак е неин служител.

# 282
  • Мнения: 4 564
Самър, в грешка си Wink
Не само че не бяха усмихнати, ами и не знаеха какво ги питам... Най-редовно отивам да разпитам за продукт, за който съм прочела в сайта и не са чували за него. Веднъж взех брошурка докато чакам в офиса на банката. На нея пишеше за повече информация попитайте консултант физически лица. Сядам да питам и консултанта ми казва, че за пръв път вижда и чува за този продукт...

# 283
  • Мнения: 2 127
Не, нямам за сега! Ако усетя нужда от такъв може и да потърся,но едва ли..

# 284
  • Мнения: 2 653
Нямам кредитна карта и не смятам да имам.Имам дебитна

Общи условия

Активация на акаунт