Коледни подаръци 2019-2020

  • 47 471
  • 408
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 39 758
Може ли инфо за балсама за устни българска роза?
Това може би - http://bulgarianrose.bg/product/product/details/3435/category/171/lang/22
Купувала съм техни продукти от квартална аптека, но не съм виждала балсама.

# 346
  • Мнения: 293
Бихте ли ми помогнали, търся подарък за свекърва ми, а тя обожава свещи, ароматизирани особено. Ще се радвам за интересни идеи Simple Smile

# 347
  • Русе
  • Мнения: 763
Бихте ли ми помогнали, търся подарък за свекърва ми, а тя обожава свещи, ароматизирани особено. Ще се радвам за интересни идеи Simple Smile
Някъде в темата беше препоръчана страницата, аз също поръчах две свещички за подарък и съм много доволна от покупката.
https://www.facebook.com/FluffyCandle/?epa=SEARCH_BOX

# 348
  • Мнения: 3 922
Здравейте!
Предложете ми,моля,друг сайт за забавни чорапи,освен "По чорапи".

Моник, тези са коледните, но има всякакви.

Купих два модела от тези, които намерих и в сайта, но от реален магазин по 1.70лв. Тук същите са по 5 лв.
Относно свещи, аз съм поръчала два комплекта от по 3 броя ЛЕД свещи, които изглеждат като истински, имат дистанционно и може да им се сменя цвета.

# 349
  • Мнения: 1 397
Здравейте!
Предложете ми,моля,друг сайт за забавни чорапи,освен "По чорапи".

Моник, тези са коледните, но има всякакви.

Купих два модела от тези, които намерих и в сайта, но от реален магазин по 1.70лв. Тук същите са по 5 лв.
Относно свещи, аз съм поръчала два комплекта от по 3 броя ЛЕД свещи, които изглеждат като истински, имат дистанционно и може да им се сменя цвета.

Може ли да споделите кой е магазина? Благодаря ❤

# 350
  • Мнения: 5 948
А тези красиви свещи дали наистина отделят аромат докато горят? Иска ми се някой да препоръча наистина ароматна свещ, а е само докато се запали да ухае.
Не помня дали тук е показвана страничкажта, но ето идея за подарък за жена, аз поръчах за една малка дама, на 15г, дано се хареса.
https://m.facebook.com/714217678730081/photos/a.718277684990747/ … ref=page_internal

# 351
  • Мнения: 2
Може ли инфо за балсама за устни българска роза? И минифигурите за момчетата. Благодаря

Балсама за устни го купих от магазин за български сувенири

А фигурките са това:

# 352
  • Мнения: 445
Рали, единствената ароматна свещ, на която аз съм попадала е амби пур. Не е красива, но е с постоянен аромат.

# 353
  • София
  • Мнения: 299
Бихте ли ми помогнали, търся подарък за свекърва ми, а тя обожава свещи, ароматизирани особено. Ще се радвам за интересни идеи Simple Smile

Харесвам ароматните свещи на Икеа.

Миналата година към подаръците на дамите добавих тази свещ-ябълка. Всички бяха очаровани. Ефектна е, а аромата е на ябълка, канела и ванилия.

Скрит текст:


Вкъщи целогодишно не оставам без тази (има различни цветове/аромати/. Диаметърът и е 10 см.

# 354
  • Мнения: X
От години използвам ароматните свещи на Yankee Candle.

# 355
  • Мнения: 5 948
Lululi, благодаря! Тези не съм пробвала, освен да опитам. На Янки Кендъл съм пробвала само тартовете - и те не ухаят докато се разтапят. На Икеа също ме разочароваха. Абе не знам, може и в мен да е проблемът, обаче всички останали миризми ги долавям безпогрешно, като хрътка съм, а пък свещите що така...

# 356
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Някой взимал ли е чорапи от Pirin Hill?

# 357
# 358
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Как са? Още се чудя дали да поръчам за подарък, защото малко скъпички идват според мен като се добави и доставката.

# 359
  • Мнения: 5 998
Не са лоши, но и не струват 5 или колкото лв. бяха. Очаквах да са една идея по-дебели. Иначе цветове и щампите са добре.
Аз поръчах 5-6 чифта, защото и без това трябваше да купувам, та ми излезе безплатна доставката.

Общи условия

Активация на акаунт